Изявите на Янужай срещу Съндърланд (подробно видео)

18-годишният халф Аднан Янужай получи шанс да започне като титуляр за Манчестър Юнайтед срещу Съндърланд вчера и се отблагодари на мениджъра Дейвид Мойс за доверието с два много хубави гола. Благодарение на попаденията на тийнейджъра "червените дяволи" осъществиха обрат и надделяха с 2:1 над "черните котки" като гости в мача между двата тима от Премиър Лийг. Янужай се разписа в 55-ата и 62-ата минута, като второто попадение бе особено впечатляващо - с великолепно воле. Янужай остана на терена до 77-ата минута, когато бе сменен.

Предлагаме ви подробно видео с изявите на Аднан Янужай срещу Съндърланд.