Славия би ЦСКА при юношите

Славия спечели с 2:0 като домакин срещу ЦСКА в дербито на Елитната юношеска група до 17 години. С два гола се отличи Китан Василев, а "белите" се намират на седмо място във временното класиране.

В 18-ата минута на мача Василев овладя топката в половината на "червените", напредна и със силен шут в долния ъгъл откри резултата в полза на Славия.

В 63-ата минута Китан Василев получи пас в наказателното поле на гостите и отново беше точен за крайното 2:0.

До момента славистите са седми в класирането с актив от девет точки. В следващия кръг те ще се изправят срещу Литекс. Двубоят е на 15 септември в Ловеч.