Гърция мина между капките и е на върха в група 7 (видео)

Гърция се изравни по точки с лидера Босна и Херцеговина след измъчена победа с 1:0 като гост на аутсайдера Лихтенщайн в група 7. Двата тима имат по 16 точки, а в битката е и Словакия, който след триумфа си в Сараево вече има 12 точки. "Елините" срещнаха сериозна съпротива от домакините и се измъкнаха от резил благодарение на попадението на Костас Митроглу в 72-ата минута. По това време отборите бяха с по 10 човека на терена, тъй като българският рефер Станислав Тодоров беше изгонил първо Хосе Халебас от гостите в 60-ата минута и след това Давид Хаслер в 66-ата минута. Най-силният ни арбитър изобщо не си поплюваше, като показа общо 12 картона.

ЛИХТЕНЩАЙН - ГЪРЦИЯ 0:1
0:1 Митроглу (72)