Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II

Юношите на Черноморец громят с 9:0

Отборът на Черноморец (Бургас), който се състезава в елитната юношеска група до 19 години, записа разгромна домакинска победа с 9:0 над тима на Любимец. По два гола забиха Даниел Стоянов, Георги Бинев и Стоян Вълчев. По един гол отбелязаха Ахмед Ахмедов, Стоян Кижев и Радослав Градев. След тази победа, момчетата на старши треньора Малин Орачев имат 46 точки в актива си и заемат 5-то място във временното класиране. В следващия кръг "акулите“ гостуват на ЦСКА в София. Срещата е на 23-ти май (четвъртък), от 17:00 часа.

Другата елитна формация на Черноморец отстъпи  с 2:1 гостуването си на втория в класирането Левски. Бургазлии успяха да открият резултата чрез Димо Димов, но допуснаха изравняване, а в последната минута и втори гол, който донесе победата на домакините. Момчетата на старши треньора Николай Кръстев имат в актива си 28 точки и заемат 12-то място във временното класиране. В следващия кръг приемат тима на Черно море. Морското дерби е на 26-ти (неделя), от 17:00 часа.