Лудогорец нанесе срамна загуба на ДЮШ на ЦСКА

Лудогорец U 17 изигра страхотен мач и победи с 6:0 ЦСКА в мач от поредния кръг на елитната юношеска група. Талантите от академията "Гнездо на орли" не оставиха никакъв шанс на "червените" и си върнаха тъпкано за загубата с 1:2 в София през есента. През първото полувреме "орлите" отбелязаха три гола чрез Кристян Михайлов, Марио Илиев и Веселин Любомиров. След почивката Лудогорец стигна до нови три попадения. Преслав Антонов на два пъти и Красимир Здравков забиха, с което заслужиха аплодисментите на 150 зрители, дошли да наблюдават двубоя на един от терените на базата Спортен център Лудогорец.

"Играхме отлично. Бяхме пет класи над другия отбор. Показахме комбинативна игра. Справихме се страхотно и във фаза защита, и във фаза атака. Съперникът нямаше положение", коментира треньорът на Лудогорец U 17 Милан Чирич.

Талантите от най-бързо прогресиращата школа в България остават на трето място в класирането. Първите две места заемат съответно Славия и Левски.

Съставът на Лудогорец срещу ЦСКА: Шоколарев, Икономов, Илиев, Михайлов, Иванов, Китов, Любомиров, Димитров, Марков, Здравков, Кънчев (Александров, Гюрсез, Антонов, Кула)

снимка: ludogorets.com