Халф на Велес Сарсфийлд припадна след загуба на отбора (видео)

Аржентинският футболен клуб Нюелс Олд Бойс се наложи с 3:1 над шампиона Велес Сарсфийлд, който преживя истински шок, след като халфът Иван Бея припадна на терена и получи гърч след последния съдийски сигнал. Докторите стабилизираха играча и го откараха в най-близката болница в града.

"Той е под медицинско наблюдение", съобщи старши треньорът на тима Рикардо Гарека, след като Нюелс спечели мача и поведе с точка на върха на класирането на аржентинското първенство. Нюелс Олд Бойс поведе в резултата в 20-та минута чрез Мартин Тонсо, но Велес изравни в 57-та чрез Есекил Рескалдани. Гостите обаче отново взеха гол аванс с попадение на Маркос Касерес само седем минути по-късно, а Максимилиано Урути реши всичко 13 преди края.