В един мач: Култов автогол и хеттрик за 9 минути (видео)

Кошмарен се оказа неделният следобед за играчите на холандския тим Утрехт и особено за един от тях - Майк ван дер Хоорн. Утрехт загуби с катастрофалния резултат 0:6 при гостуването си на АЗ Алкмаар в мач от 30-ия кръг на холандското първенство, а 20-годишният защитник Ван дер Хоорн си отбеляза нелеп автогол в добавеното време на първата част на срещата, за да стане резултатът 4:0 в полза на АЗ Алкмаар.

След почивката Утрехт получи още два гола, а двубоят ще се запомни и с двата червени картона за гостите от Утрехт още през първото полувреме, както и със светкавичния хеттрик на американеца Джоузи Алтидор за АЗ Алкмаар. Той се разписа в 28-ата, 34-ата и 37-ата минута. Първите му две попадения бяха от дузпи, а това бе третият му хеттрик този сезон. Предишните два бяха срещу Рода на 16 септември 2012 година и срещу Витес на 19 януари тази година. Американецът вече има 21 гола в холандското първенство и 28 във всички турнири този сезон.