Норич изпусна важни точки в борбата за оцеляване

Тимът на Норич успя да обърне Суонзи на своя "Кероу Роуд", но петият гол за сезона на нападателя на "лебедите" Люк Моор отне победата на домакините и след реми 2:2 те остават само на пет точки от опасната зона, като имат и два мача повече от 18-ия Уигън. Испанският нападател на Суонзи Мичу отбеляза 17-ия си гол в шампионата, за да открие резултата за гостите, с което да се нареди на трето място в подреждането при голмайсторите.   В последните минути на срещата отново той можеше да донесе и победата на своя отбор, но пропусна да го направи.

Именно Мичу откри резултата за гостите десетина минути преди края на първата част. Само пет минути по-късно обаче Робърт Снодграс възстанови равенството. Майкъл Търнър направи обрата на "канарчетата" пълен малко след подновяването на играта за второто полувреме, но Люк Моор оформи крайното 2:2 в 75-ата минута. До края на мача и двата тима имаха възможности да стигнат до успеха, но така и не се възползваха от тях.

Равенството остави Суонзи на девето място в класирането с 41 точки, докато Норич е 13-и, но само на пет точки пред "опасната зона" с актив от 35.