Просто Роналдиньо (видео)

Можем само да съжаляваме, че бразилската звезда Роналдиньо от няколко години не играе в Европа. Плеймейкърът на Атлетико Минейро вкара поредния виртуозен гол в кариерата си. Това се случи при победата на бразилския тим с 5:2 срещу аржентинския Арсенал Саранди в турнира Копа Либертадорес. 33-годишният Роналдиньо първо се разписа от дузпа след четвърт час игра, а в 58-ата минута реализира второто си попадение - с майсторски техничен удар - истинска радост за окото.

Роналдиньо имаше конфликт на терена с играч на Арсенал Саранди, а след края на двубоя недоволните от резултата футболисти на аржентинския тим се разбуйстваха и създадоха работа на органите на реда.

Преди няколко дни "десетката" на Атлетико Минейро вкара атрактивен гол и при победата на тима си с 4:1 срещу Тупи в първенството на Минейро. Бившата звезда на Пари Сен Жермен, Барселона и Милан се разписа след отлично пропусната топка от Жо - още един играч, състезавал се в Европа - с екипите на ЦСКА (Москва), Манчестър Сити, Евертън и Галатасарай.