Гаджев и Гара с проблеми от ритането на чехите

Двама от основните играчи на Левски Гара Дембеле и Владимир Гаджев се оплакват от травми, след като вчера бяха наритани здраво от играчите на Виктория Пилзен. Голмайсторът, пропуснал дузпа вчера, има болки в глезена след удар от бившия играч на столичани Давид Бистрон, докато 23-годишният халф е с проблеми в левия прасец след силен удар на другия централен защитник на чехите. Лидерът в Чехия надви „сините" с 2:1 след две попадения от дузпи. Тази сутрин под проливен дъжд играчите на Ясен Петров, които взеха по-голямо участие в мача направиха възстановяване и се прибраха в хотела.

Ветеранът Александър Александров също се оплаква от болки след ритниците на чехите,тъй като срещу него бе извършен най-грубия фаул в средата на второто полувреме.

Христо Стамболийски, Марко Видович, получилият червен картон Сержиньо Грийн в 33-ата минута, както Пламен Илиев и Божидар Митрев тренираха по-дълго, тъй като играха по-малко, а последният дори не взе участие в мача с Виктория.