Юношите на ЦСКА-София с катастрофална загуба в първенството

Юношите на ЦСКА-София до 17 години загубиха с 1:8 от Септември в среща от четвъртия  кръг на Елитната група, която се игра на базата в Панчарево.

Четири гола за победителите отбеляза Симеон Александров, Мартин Стойчев добави два, а по веднъж се разписаха Евгений Илиев и Крис Вълчинов.

Почетното попадение за червените отбеляза Цветомир Цанев в края на мача.

Стартов състав на ЦСКА-София (U17):
 Александър Марковски (в), Александър Бучков (к), Стоян Гюров, Мартин Сотиров, Димо Славов, Цветелин Стоичков, Калоян Стоилов, Георги Иванов, Данаил Стойчев, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев

: Константин Касабоков (в), Цветомир Йорданов, Мартин Аврамов, Веселин Борисов, Йоан Борносузов, Георги Манев, Христо Арсов

Треньори: Владимир Манчев, Сашо Борисов, Ивайло Иванов, Костадин Джоргов

ЦСКА-София U15 пък победи Септември с 2:0 в двубой от четвъртия кръг на Елитната група, който също се игра на базата в Панчарево.

Двата гола за успеха отбеляза Георги Димитров. Той изведе армейците напред в края на първото полувреме. В 40-ата минута нападателят вкара за 2:0 след асистенция отляво на Браян Стефков. Наско Цеков нацели напречната греда от дузпа в 54-ата и пропусна да направи резултата класически.

В следващия кръг ЦСКА-София гостува на Етър. Мачът е в сряда (18 септември) от 10:00 часа.

Стартов
състав на ЦСКА-София (U15): Кристиян Димитров (в), Браян Стефков, Росен Маринов (к), Кристиан Петров, Никола Чукаров, Иван Нешков, Кристиан Грозданов, Кристиан Георгиев, Константин Йорданов, Наско Цеков, Георги Димитров