Атанас Петров: Играхме толкова, колкото бе необходимо

Хебър не даде шанс на Левски и е на полуфинал (снимки)

Отборът на Хебър победи Левски с 3:0 гейма във втория четвъртфинален сблъсък от финалната фаза в турнира за Купата на България и се класира за полуфинал, където ще срещне Монтана. Треньорът на Хебър Атанас Петров заяви след мача, че волейболистите му са играли със самочувствие и толкова, колко е било необходимо.
„Не само силния сервис бе в основата на успеха, играхме със самочувствие. За нас бе важно да победим Левски. Играхме толкова, колкото е необходимо за да продължим напред. Брадли Гънтър е играч с много добър сервис. Важното е, че в последните дни се чувства много добре на този елемент.

Монтана срази Ботев (Луковит) и е първият полуфиналист за Купата на България

"Излизаме срещу Монтана на полуфиналите. Това е много добър отбор, играе много правилно. Трябва да дадем много повече от себе си за да успеем да надиграем съперника.“