Десподов: Не сме доволни

Футболист №1 на България за изминалата 2021 година - Кирил Десподов, изказа мнението си от контролата на Лудогорец с Волфсбергер, която завърши при резултат 3:3. Крилото е на мнение, че щом няма победа за "орлите", няма как да бъдат доволни в отбора.

Лудогорец заличи голям пасив в мач с шест гола и три греди, Десподов с две асистенции

"Няма как да съм доволен, след като не победихме. Щом е равен резултатът, не сме доволни. Изпуснахме ситуации, но през второто полувреме показахме характер. Трябва да похвалим и момчетата, които играха през първата част. Аз играх 10 месеца в Австрия и знам какво е първенството. Волфсбергер влизат доста здраво в единоборствата, добре са и тактически. В Австрия е така - раздаваш се на 100%. Мисля, че 3 пъти съм играл срещу тях и знаех, че ще е труден мач. Това коментирахме и в съблекалнята. Хубаво центриране беше от моя страна, но и Ихиньо Марин добре се справи. Беше един префектен тайминг. Надявам се да правя още такива асистенции. Мисля, че новите момчета влизат добре в лагера, те са добри играчи. Ние се стремим да им помагаме в адаптацията. За титулярната единайсеторка аз не мога да кажа нищо - има треньор, който отговаря за това", каза Десподов.