Динамо (Дрезден)
Пари Сен Жермен
 
6'
Гол!
Килиан Мбапе
 
18'
Гол!
Юлиан Дракслер
 
34'
Гол!
Килиан Мбапе
 
48'
Гол!
Arthur Zagre
 
61'
Гол!
Virgiliu Postolachi
 
71'
Гол!
Adil Aouchiche
Гол!дуз
Moussa Kone
76'