13:00
 
 
 
 
 
 
Giresunspor
? ?
Istanbulspor
21:45
 
 
 
 
 
 
Darlington
? ?
Leamington
21:45
 
 
 
 
 
 
Tiverton
? ?
Farnborough
01:15
 
 
 
 
 
 
Imperatriz
? ?
Sampaio Correa
01:00
 
 
 
 
 
 
Operario VG
? ?
Dom Bosco
23:10
 
 
 
 
 
 
Sinop
? ?
Nova Mutum
15:00
 
 
 
 
 
 
Carajas
? ?
Paragominas FC
15:00
 
 
 
 
 
 
Tapajos
? ?
Remo
20:00
 
 
 
 
 
 
Atibaia
? ?
Rio Claro
01:00
 
 
 
 
 
 
Flamengo PI
? ?
River AC
20:30
 
 
 
 
 
 
Аален
? ?
TuS Ennepetal
16:30
 
 
 
 
 
 
FC Lubumbashi Sport
? ?
Nyuki
19:30
 
 
 
 
 
 
Pontedera
? ?
AlbinoLeffe
19:30
 
 
 
 
 
 
Olbia
? ?
S.S. Arezzo
19:30
 
 
 
 
 
 
Pistoiese
? ?
Juventus U23
19:30
 
 
 
 
 
 
ASDC Gozzano
? ?
Robur Siena
19:30
 
 
 
 
 
 
Pergolettese
? ?
Pianese
21:45
 
 
 
 
 
 
Renate
? ?
Lecco
21:45
 
 
 
 
 
 
Carrarese
? ?
Monza
21:45
 
 
 
 
 
 
Alessandria
? ?
Pro Patria
21:45
 
 
 
 
 
 
Комо
? ?
Новара
19:30
 
 
 
 
 
 
Sudtirol
? ?
Падова
19:30
 
 
 
 
 
 
Gubbio
? ?
Piacenza
19:30
 
 
 
 
 
 
Rimini
? ?
Sambenedettese
19:30
 
 
 
 
 
 
Imolese Calcio
? ?
Vis Pesaro
19:30
 
 
 
 
 
 
Virtus Verona
? ?
Fermana
21:45
 
 
 
 
 
 
FeralpiSalo
? ?
Ravenna
21:45
 
 
 
 
 
 
Reggio Audace
? ?
R.C. Cesena
19:30
 
 
 
 
 
 
Бари
? ?
Bisceglie
19:30
 
 
 
 
 
 
Rende
? ?
Virtus Francavilla
19:30
 
 
 
 
 
 
Rieti
? ?
Vibonese
21:45
 
 
 
 
 
 
Potenza
? ?
Авелино
21:45
 
 
 
 
 
 
Catanzaro
? ?
Кавезе
21:45
 
 
 
 
 
 
Teramo
? ?
AZ Picerno ASD
21:45
 
 
 
 
 
 
Paganese
? ?
Тернана
15:30
 
 
 
 
 
 
Inveruno
? ?
Pro Sesto
15:30
 
 
 
 
 
 
Caravaggio
? ?
Pontisola
15:30
 
 
 
 
 
 
Castellanzese
? ?
Dro
15:30
 
 
 
 
 
 
Tritium
? ?
Virtus Bolzano
15:30
 
 
 
 
 
 
Levico Terme
? ?
Seregno
15:30
 
 
 
 
 
 
AC Legnano
? ?
Arconatese
15:30
 
 
 
 
 
 
Tamai
? ?
Mestre
15:30
 
 
 
 
 
 
Vigasio
? ?
Campodarsego
15:30
 
 
 
 
 
 
Clodiense
? ?
Legnago Salus
15:30
 
 
 
 
 
 
Ambrosiana
? ?
Chions
15:30
 
 
 
 
 
 
Luparense
? ?
Cartigliano
15:30
 
 
 
 
 
 
Belluno
? ?
Adriese
15:30
 
 
 
 
 
 
Este
? ?
Union Feltre
15:30
 
 
 
 
 
 
San Luigi
? ?
Villafranca
14:00
 
 
 
 
 
 
Greece U17
? ?
Belarus U17
17:00
 
 
 
 
 
 
Turkey U17
? ?
Ukraine U17
15:00
 
 
 
 
 
 
Wales U17
? ?
Poland U17
15:00
 
 
 
 
 
 
Italy U17
? ?
Montenegro U17
21:00
 
 
 
 
 
 
Scotland U17
? ?
Slovakia U17
14:00
 
 
 
 
 
 
Austria U17
? ?
Portugal U17
16:30
 
 
 
 
 
 
England U17
? ?
Georgia U17
20:00
 
 
 
 
 
 
Romania U17
? ?
Belgium U17
11:00
 
 
 
 
 
 
Denmark U17
? ?
Serbia U17
17:00
 
 
 
 
 
 
Russia U17
? ?
Finland U17
17:00
 
 
 
 
 
 
Sweden U17
? ?
Norway U17
21:15
 
 
 
 
 
 
France U17
? ?
Hungary U17
15:00
 
 
 
 
 
 
Germany U19
? ?
Wales U19
15:00
 
 
 
 
 
 
Austria U19
? ?
Serbia U19
16:00
 
 
 
 
 
 
France U19
? ?
Scotland U19
19:00
 
 
 
 
 
 
Georgia U19
? ?
Russia U19
19:00
 
 
 
 
 
 
Denmark U19
? ?
Ukraine U19
16:00
 
 
 
 
 
 
Italy U19
? ?
Slovenia U19
13:00
 
 
 
 
 
 
Portugal U19
? ?
Slovakia U19
16:00
 
 
 
 
 
 
РоПС
? ?
AC Kajaani
КР
 
 
 
 
 
 
Aaby IF
2 0
IK Sleipner
КР
 
 
 
 
 
 
Uppaakra IF
3 0
Skegrie BK
КР
 
 
 
 
 
 
Sandarna BK
5 5
Asa IF
17:00
 
 
 
 
 
 
Lobi Stars
? ?
Warri Wolves FC
17:00
 
 
 
 
 
 
MFM FC
? ?
Katsina United
17:00
 
 
 
 
 
 
Adamawa United
? ?
Akwa United
КР
 
 
 
 
 
 
Chinandega FC
0 1
Managua FC
16:00
 
 
 
 
 
 
FK Smederevo 1924
? ?
Zarkovo
16:00
 
 
 
 
 
 
Zlatibor
? ?
Trayal Krusevac
21:00
 
 
 
 
 
 
Echallens
? ?
FC Azzurri 90
21:00
 
 
 
 
 
 
Vevey
? ?
La Chaux-de-Fonds
21:15
 
 
 
 
 
 
Chenois
? ?
Lancy FC
21:00
 
 
 
 
 
 
Solothurn
? ?
Biel/Bienne
21:00
 
 
 
 
 
 
FC Bassecourt
? ?
Zug
21:15
 
 
 
 
 
 
Buochs
? ?
Wohlen
21:15
 
 
 
 
 
 
Luzern II
? ?
Delemont
21:15
 
 
 
 
 
 
FC Thalwil
? ?
FC Dietikon
23:30
 
 
 
 
 
 
Харбър Вю
? ?
UWI FC
23:30
 
 
 
 
 
 
Vere United
? ?
Mount Pleasant
23:30
 
 
 
 
 
 
Dunbeholden
? ?
Arnett Gardens