КР
 
 
 
 
 
 
Newmarket
2 1
AC Carina
10:00
 
 
 
 
 
 
The Lakes
? ?
Acacia Ridge FC
14:00
 
 
 
 
 
 
Kastrioti
? ?
Тирана
12:00
 
 
 
 
 
 
BKMA
? ?
Pyunik II
12:00
 
 
 
 
 
 
West Armenia
? ?
Urartu FC II
16:00
 
 
 
 
 
 
Francs Borains
? ?
Rupel Boom
16:00
 
 
 
 
 
 
Tienen
? ?
URSL Vise
15:00
 
 
 
 
 
 
Posusje
? ?
Tosk Tesanj
20:30
 
 
 
 
 
 
Brasiliense
? ?
Samambaia
20:30
 
 
 
 
 
 
Brasiliense
? ?
Real Brasilia
20:30
 
 
 
 
 
 
Ceilandia
? ?
Taguatinga
20:30
 
 
 
 
 
 
Sobradinho EC
? ?
Unai EC
21:00
 
 
 
 
 
 
Prospera
? ?
Metropolitano
21:00
 
 
 
 
 
 
Brusque
? ?
Аваи
21:00
 
 
 
 
 
 
Hercilio Luz
? ?
Marcilio Dias
20:00
 
 
 
 
 
 
Barbalha
? ?
Crato
20:00
 
 
 
 
 
 
Icasa
? ?
Guarany de Sobral
21:00
 
 
 
 
 
 
EC Sao Jose
? ?
Гремио
21:00
 
 
 
 
 
 
Itumbiara
? ?
Gremio Anapolis
20:30
 
 
 
 
 
 
SE Juventude
? ?
Pinheiro MA
КР
 
 
 
 
 
 
Caldense
0 0
Patrocinense
14:30
 
 
 
 
 
 
Paragominas FC
? ?
Tuna Luso
15:00
 
 
 
 
 
 
Tapajos
? ?
Aguia de Maraba
21:00
 
 
 
 
 
 
Londrina EC
? ?
Azuriz
21:00
 
 
 
 
 
 
Cianorte
? ?
Cascavel CR
21:00
 
 
 
 
 
 
Парана
? ?
Maringa FC
14:00
 
 
 
 
 
 
Luebeck II
? ?
Pansdorf
16:00
 
 
 
 
 
 
FV Bad Vilbel
? ?
SV Neuhof
16:00
 
 
 
 
 
 
RW Walldorf
? ?
Huenfelder SV
16:00
 
 
 
 
 
 
Dueren
? ?
VfL Vichttal
16:30
 
 
 
 
 
 
DJK BW Friesdorf
? ?
Pesch
16:00
 
 
 
 
 
 
SW Essen
? ?
FC Kleve
16:00
 
 
 
 
 
 
FC Kray
? ?
Ratinger SV
16:00
 
 
 
 
 
 
Velbert
? ?
SC Velbert
16:00
 
 
 
 
 
 
TVD Velbert
? ?
Niederwenigern
16:30
 
 
 
 
 
 
FSV Duisburg
? ?
FC Monheim
15:00
 
 
 
 
 
 
VfB Krieschow
? ?
Plauen
15:00
 
 
 
 
 
 
FC Eilenburg
? ?
VfL Halle 96
16:00
 
 
 
 
 
 
SpVgg Vreden
? ?
ASC Dortmund
16:00
 
 
 
 
 
 
Holzwickeder
? ?
Hammer SpVg
14:30
 
 
 
 
 
 
JSK
? ?
FC Lubumbashi Sport
16:30
 
 
 
 
 
 
Blessing FC
? ?
J.S. Bazano
16:30
 
 
 
 
 
 
Simba
? ?
RCK
16:30
 
 
 
 
 
 
Sanga Balende
? ?
Renaissance
16:30
 
 
 
 
 
 
Don Bosco
? ?
RCK
23:00
 
 
 
 
 
 
Puerto Golfito
? ?
CS Uruguay
16:00
 
 
 
 
 
 
IZK
? ?
AS Sale
16:00
 
 
 
 
 
 
КАЦМ
? ?
Raja Beni Mellal
КР
 
 
 
 
 
 
Атлас
2 0
FC Juarez
КР
 
 
 
 
 
 
Америка
2 1
Леон
17:00
 
 
 
 
 
 
Adamawa United
? ?
Dakkada FC
17:00
 
 
 
 
 
 
SC Mirandela
? ?
Braga B
17:00
 
 
 
 
 
 
Авеш
? ?
ARS Martinho
17:00
 
 
 
 
 
 
Mondinense FC
? ?
Camacha
17:00
 
 
 
 
 
 
Coimbroes
? ?
FC Pedras Rubras
18:00
 
 
 
 
 
 
Camara Lobos
? ?
Amarante FC
17:00
 
 
 
 
 
 
Valadares Gaia
? ?
RD Agueda
17:00
 
 
 
 
 
 
Espinho
? ?
AD Castro Daire
17:00
 
 
 
 
 
 
Fatima
? ?
SC Lourinhanense
16:00
 
 
 
 
 
 
Фолгоре
? ?
Faetano
16:00
 
 
 
 
 
 
Cailungo
? ?
S.S. Murata
16:00
 
 
 
 
 
 
NK Dob
? ?
Brezice
16:00
 
 
 
 
 
 
Jadran
? ?
Smartno 1928
16:00
 
 
 
 
 
 
Radomlje
? ?
ND Bilje
16:00
 
 
 
 
 
 
ND Triglav
? ?
ND Beltinci
16:00
 
 
 
 
 
 
Drava Ptuj
? ?
Primorje
16:00
 
 
 
 
 
 
NK Krsko
? ?
Nafta
16:00
 
 
 
 
 
 
Brda
? ?
Fuzinar
15:00
 
 
 
 
 
 
Croissant S. Msaken
? ?
Gafsa
15:30
 
 
 
 
 
 
Шиофок
? ?
Айка
15:30
 
 
 
 
 
 
AFC
? ?
TEC
15:30
 
 
 
 
 
 
Jedinstvo BP
? ?
Berane
15:30
 
 
 
 
 
 
Igalo
? ?
Ibar
15:30
 
 
 
 
 
 
FK Arsenal Tivat
? ?
FK Drezga
Чехия > FNL
1
X
2
18:00
 
 
 
 
 
 
Bulle
? ?
Team Vaud U21
18:00
 
 
 
 
 
 
Naters
? ?
FC Azzurri 90
18:30
 
 
 
 
 
 
FC Vevey United
? ?
Lancy FC
18:00
 
 
 
 
 
 
Biel/Bienne
? ?
Muttenz
18:00
 
 
 
 
 
 
Grasshopper II
? ?
Buochs
18:00
 
 
 
 
 
 
FC Langenthal
? ?
Solothurn
18:00
 
 
 
 
 
 
Paradiso
? ?
FC Thalwil
18:00
 
 
 
 
 
 
Red Star Zuerich
? ?
Tuggen
КР
 
 
 
 
 
 
523 FC
0 9
Jeonju Citizen
КР
 
 
 
 
 
 
Cheonan City
4 1
FC Namdong
09:00
 
 
 
 
 
 
Majang
? ?
Songwol FC