КР
 
 
 
 
 
 
Naft Maysan
0 0
Al Diwaniya
КР
 
 
 
 
 
 
Al Karkh
2 1
Al-Qasim
КР
 
 
 
 
 
 
Sohar
1 2
Fanja
КР
 
 
 
 
 
 
Oman FC
0 1
Muscat
КР
 
 
 
 
 
 
Al-Suwaiq
0 2
Bahla
КР
 
 
 
 
 
 
Al-Seeb
2 0
Saham
КР
 
 
 
 
 
 
Al-Nahda
4 1
Mirbat
КР
 
 
 
 
 
 
Dhofar
0 0
Al-Nasr Salalah
КР
 
 
 
 
 
 
Al Rustaq
2 3
Al-Oruba
КР
 
 
 
 
 
 
JBK
0 0
VIFK
КР
 
 
 
 
 
 
FC Kiisto
0 3
JIPPO
15:00
 
 
 
 
 
 
Luzenac
? ?
US Colomiers
15:00
 
 
 
 
 
 
FU Narbonne
? ?
Olympique Ales
15:30
 
 
 
 
 
 
Belfort Sud
? ?
Jura Sud
15:30
 
 
 
 
 
 
ASA Vauzelles
? ?
Белфор
15:30
 
 
 
 
 
 
FC Obermodern
? ?
Sarre-Union
15:30
 
 
 
 
 
 
ES Villerupt
? ?
Sedan
15:30
 
 
 
 
 
 
St Meziery
? ?
US Vandoeuvre
15:30
 
 
 
 
 
 
Epernay
? ?
Reims Sainte-Anne
15:30
 
 
 
 
 
 
Blainville
? ?
Amneville
15:30
 
 
 
 
 
 
Chantilly US
? ?
AFC Compiegne
15:30
 
 
 
 
 
 
Noeux-les-Mines
? ?
Amiens AC
15:30
 
 
 
 
 
 
Leers OS
? ?
Loon Plage
15:30
 
 
 
 
 
 
Marck
? ?
Saint-Quentin
15:30
 
 
 
 
 
 
US Biachoise
? ?
US Lesquin
15:30
 
 
 
 
 
 
AS Etaples
? ?
Marcquois
15:30
 
 
 
 
 
 
Marly
? ?
Lambres
15:30
 
 
 
 
 
 
US Crevecoeur
? ?
Льон
15:30
 
 
 
 
 
 
US Berlaimont
? ?
St Omer
15:30
 
 
 
 
 
 
US Camon
? ?
Arras
15:30
 
 
 
 
 
 
Pavilly
? ?
Кевили
15:30
 
 
 
 
 
 
Evreux
? ?
Avranches
15:30
 
 
 
 
 
 
AL Coataudon
? ?
Liffre
15:30
 
 
 
 
 
 
Conflans
? ?
Vitry CA
15:30
 
 
 
 
 
 
VGA Saint-Maur
? ?
Bobigny
15:30
 
 
 
 
 
 
St Brice
? ?
Montrouge F.C. 92
15:30
 
 
 
 
 
 
Parisis FC
? ?
Дранси
15:30
 
 
 
 
 
 
Mitry Mory
? ?
FC Fleury 91
15:30
 
 
 
 
 
 
Евиан
? ?
GOAL FC
15:30
 
 
 
 
 
 
Le Puy
? ?
Веле
15:30
 
 
 
 
 
 
Amplepuis
? ?
Venissieux FC
15:30
 
 
 
 
 
 
Nord Vignoble
? ?
AS Craponne
16:00
 
 
 
 
 
 
Limens JSA
? ?
Stade Poitevin
16:00
 
 
 
 
 
 
AS Panazol
? ?
Neuville
16:00
 
 
 
 
 
 
Elan de Gorges
? ?
Challans
16:00
 
 
 
 
 
 
Olympique Saumur
? ?
Bonchamp
16:00
 
 
 
 
 
 
Gardia Club
? ?
ES St Zacharie
16:00
 
 
 
 
 
 
Maximoise
? ?
Мартиг
16:00
 
 
 
 
 
 
SC Berre
? ?
Aubagne
16:00
 
 
 
 
 
 
Plougastel FC
? ?
Vannes
16:00
 
 
 
 
 
 
Plerin FC
? ?
Plabennec
16:00
 
 
 
 
 
 
Bourg Blanc
? ?
Stade Briochin
16:00
 
 
 
 
 
 
Dinan-Lehon
? ?
OC Cesson
16:00
 
 
 
 
 
 
Plobannalec AS
? ?
Saint-Renan
16:00
 
 
 
 
 
 
CS Begarrois
? ?
Plouzane
16:00
 
 
 
 
 
 
Guichen
? ?
AS Uzel Merleac
16:00
 
 
 
 
 
 
Balagne FC
? ?
Furiani Agliani