КР
 
 
 
 
 
 
St Neots Town
6 1
Worksop
КР
 
 
 
 
 
 
Royston Town
2 0
Hythe Town
КР
 
 
 
 
 
 
Leiston
8 6
Worthing
КР
 
 
 
 
 
 
Morpeth Town FC
3 1
Whitby
КР
 
 
 
 
 
 
Hastings
5 3
Ashford Town
КР
 
 
 
 
 
 
Evesham United
3 2
Leek Town
КР
 
 
 
 
 
 
Aveley
3 0
Beaconsfield Town
КР
 
 
 
 
 
 
Yate Town
0 3
Bideford AFC
КР
 
 
 
 
 
 
Yaxley
0 2
Grantham Town
КР
 
 
 
 
 
 
Ashton United
1 0
Clitheroe
КР
 
 
 
 
 
 
Frome Town
3 0
Farnborough
КР
 
 
 
 
 
 
Radcliffe
1 2
Bamber Bridge
КР
 
 
 
 
 
 
Lowestoft Town
3 1
Lewes
КР
 
 
 
 
 
 
Tamworth
2 1
Banbury United
КР
 
 
 
 
 
 
Whitehawk
0 3
Cray Wanderers
КР
 
 
 
 
 
 
Marine
3 2
Stalybridge
17:00
 
 
 
 
 
 
Kendal Town
? ?
Бъкстън
15:00
 
 
 
 
 
 
KFUM
? ?
Avedoere
15:00
 
 
 
 
 
 
Ishoej IF
? ?
BK Union
15:00
 
 
 
 
 
 
Taarnby FF
? ?
Karlslunde IF
15:15
 
 
 
 
 
 
Husum
? ?
Fremad Valby
13:30
 
 
 
 
 
 
OKS
? ?
Ringkoebing
15:00
 
 
 
 
 
 
Odder IGF
? ?
Kolding B
15:00
 
 
 
 
 
 
Marienlyst
? ?
B 1913
16:00
 
 
 
 
 
 
Varde
? ?
Viby IF
17:00
 
 
 
 
 
 
Horsens fS
? ?
Tarup-Paarup
КР
 
 
 
 
 
 
Sabah FA
0 3
UiTM
13:00
 
 
 
 
 
 
Gjelleraasen
? ?
Brumunddal
13:00
 
 
 
 
 
 
Toten
? ?
Loerenskog
13:00
 
 
 
 
 
 
Elverum
? ?
Rommen
13:00
 
 
 
 
 
 
Ull/Kisa 2
? ?
Grorud 2
13:00
 
 
 
 
 
 
Raufoss 2
? ?
NIL-Trysil
13:00
 
 
 
 
 
 
Gjoevik-Lyn
? ?
Kongsvinger 2
13:00
 
 
 
 
 
 
Vindbjart
? ?
Brodd
13:00
 
 
 
 
 
 
Staal Joerpeland
? ?
Express
13:00
 
 
 
 
 
 
Viking 2
? ?
Donn
13:00
 
 
 
 
 
 
Start 2
? ?
Aakra
13:00
 
 
 
 
 
 
Madla
? ?
Hinna FK
13:00
 
 
 
 
 
 
Vidar
? ?
Sola
13:00
 
 
 
 
 
 
Lysekloster
? ?
Bjarg
13:00
 
 
 
 
 
 
Лин
? ?
FK Fyllingsdalen
13:00
 
 
 
 
 
 
Fana
? ?
Fjoera
13:00
 
 
 
 
 
 
Aardal
? ?
Frigg
13:00
 
 
 
 
 
 
Brann 2
? ?
Stord
13:00
 
 
 
 
 
 
Sogndal 2
? ?
Os
13:00
 
 
 
 
 
 
Sandviken
? ?
Ready
17:00
 
 
 
 
 
 
Melhus
? ?
Molde 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Byaasen
? ?
Strindheim
17:00
 
 
 
 
 
 
Spjelkavik
? ?
Tiller IL
17:00
 
 
 
 
 
 
Traeff
? ?
NTNUI
17:00
 
 
 
 
 
 
Volda
? ?
Kolstad
17:00
 
 
 
 
 
 
Ranheim 2
? ?
Aalesund 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Orkla
? ?
Tynset
13:00
 
 
 
 
 
 
Tromsoe 2
? ?
Skaanland
13:00
 
 
 
 
 
 
Finnsnes
? ?
Skjervoey
13:00
 
 
 
 
 
 
Mjoelner
? ?
Nordstrand
13:00
 
 
 
 
 
 
Junkeren
? ?
Stabaek 2
13:00
 
 
 
 
 
 
Lokomotiv Oslo FK
? ?
Ullern
13:00
 
 
 
 
 
 
Rana FK
? ?
Skeid 2
13:00
 
 
 
 
 
 
Melbo
? ?
Bodoe/Glimt 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Komarno
? ?
Skalica
14:00
 
 
 
 
 
 
Partizan Bardejov
? ?
Zilina B
14:00
 
 
 
 
 
 
FC Kosice
? ?
FK Poprad
14:00
 
 
 
 
 
 
Puchov
? ?
Slavoj Trebisov
15:00
 
 
 
 
 
 
Smartno 1928
? ?
Brezice
15:00
 
 
 
 
 
 
ND Bilje
? ?
NK Dob
15:00
 
 
 
 
 
 
NK Krka
? ?
Jadran
15:00
 
 
 
 
 
 
ND Beltinci
? ?
Radomlje
15:00
 
 
 
 
 
 
Primorje
? ?
ND Triglav
15:00
 
 
 
 
 
 
Nafta
? ?
Brda
15:00
 
 
 
 
 
 
NK Krsko
? ?
Drava Ptuj
КР
 
 
 
 
 
 
SJK Akatemia
2 0
МиПа
КР
 
 
 
 
 
 
КТП
1 4
AC Kajaani
КР
 
 
 
 
 
 
MuSa
3 1
Яро
КР
 
 
 
 
 
 
EIF
1 2
АК Оулу
КР
 
 
 
 
 
 
MP
2 2
ВПС
КР
 
 
 
 
 
 
FK Drezga
3 0
Ibar
КР
 
 
 
 
 
 
Mornar
0 0
Igalo
КР
 
 
 
 
 
 
Berane
2 1
Kom
17:00
 
 
 
 
 
 
Zug
? ?
Grasshopper II
17:00
 
 
 
 
 
 
FC Schoetz
? ?
Luzern II
18:00
 
 
 
 
 
 
Muttenz
? ?
FC Bassecourt
18:00
 
 
 
 
 
 
Buochs
? ?
SC Goldau
19:30
 
 
 
 
 
 
Biel/Bienne
? ?
Solothurn