КР
 
 
 
 
 
 
Banbury United
2 1
Bury Town
КР
 
 
 
 
 
 
Честър
0 1
Marine
КР
 
 
 
 
 
 
Canvey
3 2
Cray Wanderers
КР
 
 
 
 
 
 
Leiston
2 3
Барнет
КР
 
 
 
 
 
 
Sholing
0 2
Торки
КР
 
 
 
 
 
 
FC Sydvest 05
2 1
Brabrand
КР
 
 
 
 
 
 
SfB-Oure FA
0 2
Dalum IF
КР
 
 
 
 
 
 
Naesby
1 4
Фрем
КР
 
 
 
 
 
 
Aarhus Fremad
1 2
B 93
КР
 
 
 
 
 
 
VSK Aarhus
2 2
Thisted
14:00
 
 
 
 
 
 
OKS
? ?
Tarup-Paarup
КР
 
 
 
 
 
 
Hedensted
2 0
Varde
15:00
 
 
 
 
 
 
Odder IGF
? ?
B 1913
КР
 
 
 
 
 
 
Marienlyst
0 2
Ringkoebing
КР
 
 
 
 
 
 
Дрита
4 1
Drenica
КР
 
 
 
 
 
 
Llapi
2 0
Arberia
Литва > Cup
1
X
2
КР
 
 
 
 
 
 
Vlazrimi 77
3 2
Drita
КР
 
 
 
 
 
 
Vardari Forino
3 2
Veleshta
КР
 
 
 
 
 
 
Kadino
3 0
KF Gostivari
КР
 
 
 
 
 
 
FK Skopje
1 0
Korab
КР
 
 
 
 
 
 
Ohrid
1 0
Teteks
14:00
 
 
 
 
 
 
Hoedd
? ?
Brattvaag
14:00
 
 
 
 
 
 
Vaalerenga 2
? ?
Floroe
14:00
 
 
 
 
 
 
Alta
? ?
Тромсдален
14:00
 
 
 
 
 
 
Senja
? ?
Kjelsaas
14:00
 
 
 
 
 
 
Мос
? ?
Eidsvold TF
14:00
 
 
 
 
 
 
Kvik Halden
? ?
Floeya
14:00
 
 
 
 
 
 
Levanger
? ?
Rosenborg 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Baerum
? ?
Nardo
14:00
 
 
 
 
 
 
Asker
? ?
Arendal Fotball
14:00
 
 
 
 
 
 
Bryne
? ?
Egersund
14:00
 
 
 
 
 
 
Fram Larvik
? ?
Flekkeroey
14:00
 
 
 
 
 
 
Lillestroem 2
? ?
Raufoss 2
14:00
 
 
 
 
 
 
NIL-Trysil
? ?
Grorud 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Kongsvinger 2
? ?
Ull/Kisa 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Rommen
? ?
Gjoevik-Lyn
14:00
 
 
 
 
 
 
Toten
? ?
Loerenskog
14:00
 
 
 
 
 
 
Gjelleraasen
? ?
Elverum
17:00
 
 
 
 
 
 
Loerenskog
? ?
Gjelleraasen
17:00
 
 
 
 
 
 
Lillestroem 2
? ?
Raufoss 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Rommen
? ?
Funnefoss/Vormsund
17:00
 
 
 
 
 
 
NIL-Trysil
? ?
Gjoevik-Lyn
17:00
 
 
 
 
 
 
Kongsvinger 2
? ?
Ull/Kisa 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Brumunddal
? ?
Toten
17:00
 
 
 
 
 
 
Grorud 2
? ?
Elverum
14:00
 
 
 
 
 
 
Aassiden
? ?
Kraakeroey
14:00
 
 
 
 
 
 
FK Eik Toensberg
? ?
Halsen
14:00
 
 
 
 
 
 
Flint
? ?
Oern-Horten
14:00
 
 
 
 
 
 
Mjoendalen 2
? ?
Oppsal
14:00
 
 
 
 
 
 
Pors Grenland
? ?
Follo
17:00
 
 
 
 
 
 
Oppsal
? ?
Fredrikstad 2
17:00
 
 
 
 
 
 
FK Eik Toensberg
? ?
Flint
17:00
 
 
 
 
 
 
Follo
? ?
Halsen
17:00
 
 
 
 
 
 
Aassiden
? ?
Mjoendalen 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Kraakeroey
? ?
Oern-Horten
14:00
 
 
 
 
 
 
Aakra
? ?
Viking 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Vidar
? ?
Hinna FK
14:00
 
 
 
 
 
 
Start 2
? ?
Express
14:00
 
 
 
 
 
 
Staal Joerpeland
? ?
Brodd
14:00
 
 
 
 
 
 
Sola
? ?
Djerv 1919
14:00
 
 
 
 
 
 
Donn
? ?
Madla
15:00
 
 
 
 
 
 
Express
? ?
Vindbjart
16:00
 
 
 
 
 
 
Aakra
? ?
Djerv 1919
16:00
 
 
 
 
 
 
Donn
? ?
Madla
16:00
 
 
 
 
 
 
Hinna FK
? ?
Start 2
16:00
 
 
 
 
 
 
Sola
? ?
Viking 2
16:00
 
 
 
 
 
 
Mandalskameratene
? ?
Vidar
16:00
 
 
 
 
 
 
Brodd
? ?
Staal Joerpeland
14:00
 
 
 
 
 
 
Bjarg
? ?
Ready
14:00
 
 
 
 
 
 
FK Fyllingsdalen
? ?
Stord
14:00
 
 
 
 
 
 
Лин
? ?
Frigg
14:00
 
 
 
 
 
 
Aardal
? ?
Fjoera
14:00
 
 
 
 
 
 
Sogndal 2
? ?
Brann 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Sandviken
? ?
Lysekloster
14:00
 
 
 
 
 
 
Os
? ?
Fana
16:00
 
 
 
 
 
 
Bjarg
? ?
Fana
16:00
 
 
 
 
 
 
Frigg
? ?
Лин
16:00
 
 
 
 
 
 
Os
? ?
Sandviken
16:00
 
 
 
 
 
 
Stord
? ?
Aardal
16:00
 
 
 
 
 
 
FK Fyllingsdalen
? ?
Sogndal 2
16:00
 
 
 
 
 
 
Ready
? ?
Brann 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Fjoera
? ?
Lysekloster
14:00
 
 
 
 
 
 
Orkla
? ?
Aalesund 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Byaasen
? ?
Volda
14:00
 
 
 
 
 
 
Tiller IL
? ?
Traeff
14:00
 
 
 
 
 
 
NTNUI
? ?
Strindheim
14:00
 
 
 
 
 
 
Molde 2
? ?
Kolstad
14:00
 
 
 
 
 
 
Tynset
? ?
Melhus
14:00
 
 
 
 
 
 
Spjelkavik
? ?
Ranheim 2
17:00
 
 
 
 
 
 
NTNUI
? ?
Byaasen
17:00
 
 
 
 
 
 
Tiller IL
? ?
Orkla
17:00
 
 
 
 
 
 
Aalesund 2
? ?
Melhus
17:00
 
 
 
 
 
 
Tynset
? ?
Spjelkavik
17:00
 
 
 
 
 
 
Molde 2
? ?
Volda
17:00
 
 
 
 
 
 
Kolstad
? ?
Traeff
17:00
 
 
 
 
 
 
Strindheim
? ?
Ranheim 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Lokomotiv Oslo FK
? ?
Ullern
14:00
 
 
 
 
 
 
Stabaek 2
? ?
Junkeren
14:00
 
 
 
 
 
 
Rana FK
? ?
Skeid 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Skaanland
? ?
Tromsoe 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Skjervoey
? ?
Mjoelner
14:00
 
 
 
 
 
 
Melbo
? ?
Nordstrand
14:00
 
 
 
 
 
 
Finnsnes
? ?
Bodoe/Glimt 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Skaanland
? ?
Junkeren
17:00
 
 
 
 
 
 
Bodoe/Glimt 2
? ?
Finnsnes
17:00
 
 
 
 
 
 
Skeid 2
? ?
Lokomotiv Oslo FK
17:00
 
 
 
 
 
 
Skjervoey
? ?
Mjoelner
15:00
 
 
 
 
 
 
Radomlje
? ?
Fuzinar
15:00
 
 
 
 
 
 
Jadran
? ?
ND Beltinci
15:00
 
 
 
 
 
 
NK Dob
? ?
NK Krka
15:00
 
 
 
 
 
 
ND Triglav
? ?
Nafta
20:00
 
 
 
 
 
 
Brezice
? ?
ND Bilje
КР
 
 
 
 
 
 
AC Kajaani
0 1
SJK Akatemia
КР
 
 
 
 
 
 
КВП Кокола
0 1
MuSa
КР
 
 
 
 
 
 
МиПа
1 3
EIF
КР
 
 
 
 
 
 
Poissy
1 2
Sainte Genevieve
КР
 
 
 
 
 
 
Guingamp B
1 2
Versailles
КР
 
 
 
 
 
 
St. Malo
0 0
Грoнвил
19:00
 
 
 
 
 
 
Блоа
? ?
Rouen
КР
 
 
 
 
 
 
Caen B
3 1
Plabennec
19:00
 
 
 
 
 
 
Сен Приве
? ?
Vannes
18:00
 
 
 
 
 
 
Bulle
? ?
Naters
КР
 
 
 
 
 
 
Echallens
5 2
Meyrin
18:30
 
 
 
 
 
 
Martigny
? ?
Team Vaud U21
КР
 
 
 
 
 
 
Lancy FC
4 2
FC Azzurri 90
19:00
 
 
 
 
 
 
Young Boys II
? ?
Chenois
17:00
 
 
 
 
 
 
Solothurn
? ?
FC Schoetz
КР
 
 
 
 
 
 
Волен
3 1
Zug
КР
 
 
 
 
 
 
Баден
3 1
FC Langenthal
КР
 
 
 
 
 
 
SC Goldau
2 3
Muttenz