КР
 
 
 
 
 
 
Phoenix Sports
0 2
Marlow
КР
 
 
 
 
 
 
Histon
1 2
Leek Town
17:00
 
 
 
 
 
 
Yaxley
? ?
Chasetown
КР
 
 
 
 
 
 
Kidlington
2 1
Didcot Town
КР
 
 
 
 
 
 
Spalding United
0 1
Bedford
КР
 
 
 
 
 
 
Widnes
3 4
Colne
КР
 
 
 
 
 
 
Aylesbury United
6 4
Tilbury
КР
 
 
 
 
 
 
Hastings
3 0
FC Romania
КР
 
 
 
 
 
 
Pickering Town
1 0
Trafford
КР
 
 
 
 
 
 
Dunston UTS
0 1
Clitheroe
КР
 
 
 
 
 
 
Sholing
0 2
Wantage Town
КР
 
 
 
 
 
 
Burgess Hill Town
2 0
Уер
КР
 
 
 
 
 
 
Whitehawk
2 1
Barton Rovers
КР
 
 
 
 
 
 
AFC Totton
7 8
Frome Town
17:00
 
 
 
 
 
 
Рамсгейт
? ?
Canvey
КР
 
 
 
 
 
 
Corby Town
1 0
Halesowen
КР
 
 
 
 
 
 
Hanwell Town
8 9
Aveley
КР
 
 
 
 
 
 
Uxbridge
2 1
Waltham Abbey
КР
 
 
 
 
 
 
Chipstead
1 2
Three Bridges
КР
 
 
 
 
 
 
Marine
5 0
Mossley AFC
КР
 
 
 
 
 
 
SfB-Oure FA
1 2
VSK Aarhus
КР
 
 
 
 
 
 
Фрем
1 1
Thisted
КР
 
 
 
 
 
 
Brabrand
1 1
Aarhus Fremad
КР
 
 
 
 
 
 
Dalum IF
4 3
Middelfart
КР
 
 
 
 
 
 
B 93
2 3
Naesby
КР
 
 
 
 
 
 
Viby IF
3 3
Hedensted
КР
 
 
 
 
 
 
B 1913
1 1
Kolding B
14:00
 
 
 
 
 
 
Tarup-Paarup
? ?
Marienlyst
КР
 
 
 
 
 
 
Varde
1 1
Horsens fS
КР
 
 
 
 
 
 
Veleshta
2 1
Vlazrimi 77
КР
 
 
 
 
 
 
Korab
1 0
Ohrid
КР
 
 
 
 
 
 
Drita
0 0
FK Skopje
14:00
 
 
 
 
 
 
Floeya
? ?
Скейд
14:00
 
 
 
 
 
 
Тромсдален
? ?
Senja
14:00
 
 
 
 
 
 
Eidsvold TF
? ?
Vaalerenga 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Brattvaag
? ?
Мос
14:00
 
 
 
 
 
 
Kjelsaas
? ?
Hoedd
14:00
 
 
 
 
 
 
Floroe
? ?
Kvik Halden
14:00
 
 
 
 
 
 
Sotra Sportsklubb
? ?
Baerum
14:00
 
 
 
 
 
 
Egersund
? ?
Fram Larvik
14:00
 
 
 
 
 
 
Flekkeroey
? ?
Asker
14:00
 
 
 
 
 
 
Odds Ballklubb 2
? ?
Levanger
14:00
 
 
 
 
 
 
Arendal Fotball
? ?
Bryne
14:00
 
 
 
 
 
 
Rosenborg 2
? ?
Нотоден
14:00
 
 
 
 
 
 
Nardo
? ?
Vard Haugesund
14:00
 
 
 
 
 
 
Brumunddal
? ?
Toten
14:00
 
 
 
 
 
 
Ull/Kisa 2
? ?
Gjelleraasen
14:00
 
 
 
 
 
 
Loerenskog
? ?
Lillestroem 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Elverum
? ?
NIL-Trysil
14:00
 
 
 
 
 
 
Gjoevik-Lyn
? ?
Kongsvinger 2
15:00
 
 
 
 
 
 
Gjelleraasen
? ?
Lillestroem 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Ull/Kisa 2
? ?
NIL-Trysil
17:00
 
 
 
 
 
 
Raufoss 2
? ?
Rommen
17:00
 
 
 
 
 
 
Elverum
? ?
Brumunddal
17:00
 
 
 
 
 
 
Toten
? ?
Grorud 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Gjoevik-Lyn
? ?
Loerenskog
17:00
 
 
 
 
 
 
Raufoss 2
? ?
Rommen
14:00
 
 
 
 
 
 
Follo
? ?
Mjoendalen 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Oern-Horten
? ?
Aassiden
14:00
 
 
 
 
 
 
Halsen
? ?
Fredrikstad 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Oppsal
? ?
Sarpsborg 08 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Хьонефос
? ?
Flint
15:00
 
 
 
 
 
 
Flint
? ?
Pors Grenland
17:00
 
 
 
 
 
 
Oern-Horten
? ?
Oppsal
17:00
 
 
 
 
 
 
Halsen
? ?
Stroemsgodset 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Хьонефос
? ?
Follo
17:00
 
 
 
 
 
 
Mjoendalen 2
? ?
Kraakeroey
17:00
 
 
 
 
 
 
Sarpsborg 08 2
? ?
Aassiden
14:00
 
 
 
 
 
 
Brodd
? ?
Donn
14:00
 
 
 
 
 
 
Djerv 1919
? ?
Start 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Express
? ?
Aakra
14:00
 
 
 
 
 
 
Viking 2
? ?
Vidar
14:00
 
 
 
 
 
 
Madla
? ?
Sola
14:00
 
 
 
 
 
 
Hinna FK
? ?
Vindbjart
15:00
 
 
 
 
 
 
Vidar
? ?
Brodd
15:00
 
 
 
 
 
 
Djerv 1919
? ?
Hinna FK
16:00
 
 
 
 
 
 
Vindbjart
? ?
Donn
17:00
 
 
 
 
 
 
Start 2
? ?
Express
17:00
 
 
 
 
 
 
Madla
? ?
Sola
17:00
 
 
 
 
 
 
Viking 2
? ?
Aakra
14:00
 
 
 
 
 
 
Frigg
? ?
Os
14:00
 
 
 
 
 
 
Fjoera
? ?
FK Fyllingsdalen
14:00
 
 
 
 
 
 
Fana
? ?
Aardal
14:00
 
 
 
 
 
 
Brann 2
? ?
Лин
14:00
 
 
 
 
 
 
Lysekloster
? ?
Sogndal 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Ready
? ?
Sandviken
14:00
 
 
 
 
 
 
Stord
? ?
Bjarg
17:00
 
 
 
 
 
 
Лин
? ?
Ready
17:00
 
 
 
 
 
 
Fana
? ?
Stord
17:00
 
 
 
 
 
 
Brann 2
? ?
Os
17:00
 
 
 
 
 
 
Sandviken
? ?
Fjoera
17:00
 
 
 
 
 
 
Aardal
? ?
Bjarg
14:00
 
 
 
 
 
 
Volda
? ?
Molde 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Strindheim
? ?
Spjelkavik
14:00
 
 
 
 
 
 
Aalesund 2
? ?
Tiller IL
14:00
 
 
 
 
 
 
Kolstad
? ?
Orkla
14:00
 
 
 
 
 
 
Melhus
? ?
Byaasen
14:00
 
 
 
 
 
 
Traeff
? ?
NTNUI
14:00
 
 
 
 
 
 
Ranheim 2
? ?
Tynset
15:00
 
 
 
 
 
 
Volda
? ?
Strindheim
17:00
 
 
 
 
 
 
Melhus
? ?
Tynset
17:00
 
 
 
 
 
 
Spjelkavik
? ?
Aalesund 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Traeff
? ?
Molde 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Orkla
? ?
Kolstad
17:00
 
 
 
 
 
 
Ranheim 2
? ?
NTNUI
17:00
 
 
 
 
 
 
Byaasen
? ?
Tiller IL
14:00
 
 
 
 
 
 
Bodoe/Glimt 2
? ?
Skjervoey
14:00
 
 
 
 
 
 
Mjoelner
? ?
Finnsnes
14:00
 
 
 
 
 
 
Junkeren
? ?
Skaanland
14:00
 
 
 
 
 
 
Ullern
? ?
Melbo
14:00
 
 
 
 
 
 
Skeid 2
? ?
Lokomotiv Oslo FK
14:00
 
 
 
 
 
 
Nordstrand
? ?
Rana FK
14:00
 
 
 
 
 
 
Tromsoe 2
? ?
Stabaek 2
15:30
 
 
 
 
 
 
Junkeren
? ?
Nordstrand
17:00
 
 
 
 
 
 
Tromsoe 2
? ?
Bodoe/Glimt 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Finnsnes
? ?
Stabaek 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Melbo
? ?
Skeid 2
КР
 
 
 
 
 
 
Арука
1 0
Benfica B
КР
 
 
 
 
 
 
Mafra
2 0
Vizela
КР
 
 
 
 
 
 
Casa Pia
2 1
FC Porto B
КР
 
 
 
 
 
 
ND Bilje
6 1
Smartno 1928
КР
 
 
 
 
 
 
ND Beltinci
0 2
NK Dob
КР
 
 
 
 
 
 
Fuzinar
1 1
Jadran
КР
 
 
 
 
 
 
Primorje
1 4
Radomlje
КР
 
 
 
 
 
 
Drava Ptuj
1 0
ND Triglav
КР
 
 
 
 
 
 
NK Krsko
1 0
Brda
КР
 
 
 
 
 
 
EPS
0 3
PK Keski-Uusimaa
КР
 
 
 
 
 
 
JaePS
0 3
FC Kiffen
КР
 
 
 
 
 
 
NJS
1 2
Викингит
КР
 
 
 
 
 
 
PK-35
6 0
Kultsu
КР
 
 
 
 
 
 
Яро
1 1
AC Kajaani
КР
 
 
 
 
 
 
EIF
4 2
SJK Akatemia
КР
 
 
 
 
 
 
IF Gnistan
1 2
АК Оулу
КР
 
 
 
 
 
 
Junak
0 2