КР
 
 
 
 
 
 
Whitley Bay FC
2 4
Блит
КР
 
 
 
 
 
 
Фарзли
2 1
Radcliffe
КР
 
 
 
 
 
 
Runcorn Linnets
4 5
Marine
КР
 
 
 
 
 
 
Tamworth
3 1
Evesham United
КР
 
 
 
 
 
 
Chasetown
5 6
Телфорд
КР
 
 
 
 
 
 
Nantwich Town
1 0
Barwell FC
КР
 
 
 
 
 
 
Mickleover Sports
4 1
Newark
КР
 
 
 
 
 
 
Worksop
5 7
Честър
КР
 
 
 
 
 
 
Ilkeston FC
4 1
Hanley Town
КР
 
 
 
 
 
 
Canvey
6 5
Biggleswade FC
КР
 
 
 
 
 
 
Cheshunt
1 2
Cambridge City
КР
 
 
 
 
 
 
Walthamstow
0 2
Hornchurch
КР
 
 
 
 
 
 
Leighton Town
1 2
Leiston
КР
 
 
 
 
 
 
Brantham Athletic
0 3
Aveley
КР
 
 
 
 
 
 
Bury Town
4 1
Waltham Abbey
КР
 
 
 
 
 
 
Bracknell Town
6 5
Marlow
КР
 
 
 
 
 
 
Saltash United
1 3
Sholing
КР
 
 
 
 
 
 
Tiverton
3 5
Taunton Town
15:00
 
 
 
 
 
 
Pyunik II
? ?
BKMA
КР
 
 
 
 
 
 
Al-Riffa
4 0
Al-Najma
КР
 
 
 
 
 
 
Ал-Хид
2 1
Manama
КР
 
 
 
 
 
 
Al-Hala
1 2
Muharraq
КР
 
 
 
 
 
 
Khimik Svetlogorsk
0 1
Lida
КР
 
 
 
 
 
 
FC Oshmyany
0 1
FC Smorgon
КР
 
 
 
 
 
 
Gomel
4 2
FK Orsha
КР
 
 
 
 
 
 
SfB-Oure FA
0 3
Middelfart
КР
 
 
 
 
 
 
B 93
0 1
Фрем
КР
 
 
 
 
 
 
Brabrand
1 0
Dalum IF
КР
 
 
 
 
 
 
Naesby
2 2
Holbaek B&I
КР
 
 
 
 
 
 
B 1908
4 1
Otterup
КР
 
 
 
 
 
 
Greve
2 0
Skjold Birkeroed
КР
 
 
 
 
 
 
Vordingborg
0 1
Herlev
КР
 
 
 
 
 
 
Tarup-Paarup
3 0
Kolding B
КР
 
 
 
 
 
 
Hedensted
3 0
OKS
КР
 
 
 
 
 
 
Varde
1 5
Marienlyst
КР
 
 
 
 
 
 
Horsens fS
2 1
Viby IF
КР
 
 
 
 
 
 
Pahang
3 3
Perak
КР
 
 
 
 
 
 
PDRM
0 7
Selangor
15:00
 
 
 
 
 
 
Floroe
? ?
Скейд
КР
 
 
 
 
 
 
Hoedd
3 1
Floroe
КР
 
 
 
 
 
 
Senja
3 3
Eidsvold TF
КР
 
 
 
 
 
 
Мос
4 3
Floeya
КР
 
 
 
 
 
 
Kjelsaas
2 3
Скейд
КР
 
 
 
 
 
 
Alta
1 2
Vaalerenga 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Kjelsaas
? ?
Alta
18:00
 
 
 
 
 
 
Brattvaag
? ?
Senja
15:00
 
 
 
 
 
 
Vard Haugesund
? ?
Baerum
15:00
 
 
 
 
 
 
Sotra Sportsklubb
? ?
Levanger
15:00
 
 
 
 
 
 
Nardo
? ?
Нотоден
КР
 
 
 
 
 
 
Nardo
1 1
Flekkeroey
КР
 
 
 
 
 
 
Sotra Sportsklubb
0 2
Asker
КР
 
 
 
 
 
 
Arendal Fotball
3 0
Baerum
КР
 
 
 
 
 
 
Vard Haugesund
2 1
Levanger
КР
 
 
 
 
 
 
Bryne
1 0
Rosenborg 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Flekkeroey
? ?
Bryne
17:00
 
 
 
 
 
 
Arendal Fotball
? ?
Egersund
15:00
 
 
 
 
 
 
Brumunddal
? ?
Rommen
16:00
 
 
 
 
 
 
Lillestroem 2
? ?
NIL-Trysil
17:00
 
 
 
 
 
 
NIL-Trysil
? ?
Grorud 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Loerenskog
? ?
Kongsvinger 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Elverum
? ?
Gjelleraasen
17:00
 
 
 
 
 
 
Toten
? ?
Lillestroem 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Gjoevik-Lyn
? ?
Rommen
17:00
 
 
 
 
 
 
Ull/Kisa 2
? ?
Raufoss 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Elverum
? ?
Toten
15:00
 
 
 
 
 
 
Хьонефос
? ?
Aassiden
15:00
 
 
 
 
 
 
Oppsal
? ?
Pors Grenland
15:00
 
 
 
 
 
 
Follo
? ?
Flint
17:00
 
 
 
 
 
 
Aassiden
? ?
Stroemsgodset 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Kraakeroey
? ?
Pors Grenland
17:00
 
 
 
 
 
 
Halsen
? ?
Oppsal
17:00
 
 
 
 
 
 
Follo
? ?
Flint
14:00
 
 
 
 
 
 
Express
? ?
Aakra
15:00
 
 
 
 
 
 
Djerv 1919
? ?
Madla
15:00
 
 
 
 
 
 
Hinna FK
? ?
Mandalskameratene
15:00
 
 
 
 
 
 
Mandalskameratene
? ?
Start 2
16:00
 
 
 
 
 
 
Staal Joerpeland
? ?
Donn
16:00
 
 
 
 
 
 
Vidar
? ?
Vindbjart
16:00
 
 
 
 
 
 
Viking 2
? ?
Vindbjart
16:00
 
 
 
 
 
 
Express
? ?
Staal Joerpeland
16:00
 
 
 
 
 
 
Djerv 1919
? ?
Donn
16:00
 
 
 
 
 
 
Brodd
? ?
Sola
17:00
 
 
 
 
 
 
Brodd
? ?
Viking 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Start 2
? ?
Sola
15:00
 
 
 
 
 
 
Fjoera
? ?
Sandviken
15:00
 
 
 
 
 
 
Ready
? ?
FK Fyllingsdalen
16:00
 
 
 
 
 
 
Lysekloster
? ?
Bjarg
17:00
 
 
 
 
 
 
Fana
? ?
FK Fyllingsdalen
17:00
 
 
 
 
 
 
Os
? ?
Stord
17:00
 
 
 
 
 
 
Aardal
? ?
Lysekloster
17:00
 
 
 
 
 
 
Bjarg
? ?
Лин
17:00
 
 
 
 
 
 
Brann 2
? ?
Sogndal 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Fjoera
? ?
Ready
17:00
 
 
 
 
 
 
Frigg
? ?
Aardal
17:30
 
 
 
 
 
 
Sandviken
? ?
Frigg
15:00
 
 
 
 
 
 
Tynset
? ?
Volda
15:00
 
 
 
 
 
 
Strindheim
? ?
Tiller IL
15:00
 
 
 
 
 
 
Kolstad
? ?
Spjelkavik
17:00
 
 
 
 
 
 
NTNUI
? ?
Aalesund 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Ranheim 2
? ?
Traeff
17:00
 
 
 
 
 
 
Spjelkavik
? ?
Kolstad
17:00
 
 
 
 
 
 
Byaasen
? ?
Molde 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Melhus
? ?
Orkla
17:00
 
 
 
 
 
 
Tiller IL
? ?
Strindheim
17:00
 
 
 
 
 
 
Volda
? ?
Orkla
17:00
 
 
 
 
 
 
Aalesund 2
? ?
NTNUI
17:00
 
 
 
 
 
 
Traeff
? ?
Tynset
15:00
 
 
 
 
 
 
Melbo
? ?
Rana FK
17:00
 
 
 
 
 
 
Stabaek 2
? ?
Mjoelner
17:00
 
 
 
 
 
 
Skeid 2
? ?
Bodoe/Glimt 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Tromsoe 2
? ?
Nordstrand
17:00
 
 
 
 
 
 
Finnsnes
? ?
Junkeren
КР
 
 
 
 
 
 
Fuzinar
3 4
Brezice
КР
 
 
 
 
 
 
ND Beltinci
1 1
Smartno 1928
КР
 
 
 
 
 
 
Primorje
0 1
NK Dob
КР
 
 
 
 
 
 
Nafta
8 0
Jadran
КР
 
 
 
 
 
 
NK Krsko
0 2
ND Triglav
КР
 
 
 
 
 
 
NK Krka
1 0
ND Bilje
КР
 
 
 
 
 
 
Mornar
1 0
FK Bokelj
КР
 
 
 
 
 
 
FK Drezga
0 1
Berane
КР
 
 
 
 
 
 
Ibar
2 0
Grbalj Radanovici
КР
 
 
 
 
 
 
Igalo
0 1
Kom