КР
 
 
 
 
 
 
VSK Aarhus
0 1
Holbaek B&I
КР
 
 
 
 
 
 
Middelfart
5 0
Naesby
КР
 
 
 
 
 
 
Dalum IF
0 0
Фрем
КР
 
 
 
 
 
 
B 93
3 2
Brabrand
КР
 
 
 
 
 
 
Viby IF
1 6
Ringkoebing
КР
 
 
 
 
 
 
B 1913
0 1
Tarup-Paarup
КР
 
 
 
 
 
 
OKS
4 4
Horsens fS
КР
 
 
 
 
 
 
Odder IGF
4 3
Varde
КР
 
 
 
 
 
 
Vardari Forino
0 4
Kadino
КР
 
 
 
 
 
 
Vlazrimi 77
0 0
Ohrid
КР
 
 
 
 
 
 
FK Skopje
1 0
FK Labunishta
КР
 
 
 
 
 
 
Drita
1 3
KF Gostivari
КР
 
 
 
 
 
 
Veleshta
1 1
Korab
КР
 
 
 
 
 
 
Selangor
3 3
UiTM
КР
 
 
 
 
 
 
Pahang
2 1
Kedah
КР
 
 
 
 
 
 
Eidsvold TF
2 0
Alta
КР
 
 
 
 
 
 
Floroe
2 2
Kjelsaas
КР
 
 
 
 
 
 
Floeya
0 1
Hoedd
17:00
 
 
 
 
 
 
Kvik Halden
? ?
Kjelsaas
16:00
 
 
 
 
 
 
Sotra Sportsklubb
? ?
Bryne
КР
 
 
 
 
 
 
Asker
5 3
Fram Larvik
КР
 
 
 
 
 
 
Flekkeroey
0 1
Egersund
КР
 
 
 
 
 
 
Нотоден
2 1
Nardo
КР
 
 
 
 
 
 
Baerum
1 1
Bryne
17:00
 
 
 
 
 
 
Egersund
? ?
Flekkeroey
15:00
 
 
 
 
 
 
Gjelleraasen
? ?
Loerenskog
17:00
 
 
 
 
 
 
Rommen
? ?
Grorud 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Gjelleraasen
? ?
Kongsvinger 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Raufoss 2
? ?
Brumunddal
17:00
 
 
 
 
 
 
Lillestroem 2
? ?
Loerenskog
17:00
 
 
 
 
 
 
Elverum
? ?
Gjoevik-Lyn
17:00
 
 
 
 
 
 
Ull/Kisa 2
? ?
Toten
17:00
 
 
 
 
 
 
NIL-Trysil
? ?
Gjoevik-Lyn
17:00
 
 
 
 
 
 
Toten
? ?
Lillestroem 2
15:00
 
 
 
 
 
 
Djerv 1919
? ?
Viking 2
15:00
 
 
 
 
 
 
Staal Joerpeland
? ?
Madla
16:00
 
 
 
 
 
 
Sola
? ?
Mandalskameratene
16:00
 
 
 
 
 
 
Express
? ?
Brodd
16:00
 
 
 
 
 
 
Vindbjart
? ?
Vidar
17:00
 
 
 
 
 
 
Madla
? ?
Brodd
17:00
 
 
 
 
 
 
Vindbjart
? ?
Aakra
17:00
 
 
 
 
 
 
Vidar
? ?
Start 2
14:00
 
 
 
 
 
 
Lysekloster
? ?
Ready
14:00
 
 
 
 
 
 
Sogndal 2
? ?
Ready
14:00
 
 
 
 
 
 
Bjarg
? ?
Frigg
15:00
 
 
 
 
 
 
Лин
? ?
Fjoera
16:00
 
 
 
 
 
 
Sandviken
? ?
Stord
16:00
 
 
 
 
 
 
Os
? ?
Lysekloster
16:00
 
 
 
 
 
 
FK Fyllingsdalen
? ?
Fana
17:00
 
 
 
 
 
 
FK Fyllingsdalen
? ?
Fjoera
17:00
 
 
 
 
 
 
Aardal
? ?
Sandviken
17:00
 
 
 
 
 
 
Frigg
? ?
Stord
17:00
 
 
 
 
 
 
Sogndal 2
? ?
Bjarg
17:00
 
 
 
 
 
 
Лин
? ?
Os
17:00
 
 
 
 
 
 
Brann 2
? ?
Fana
15:00
 
 
 
 
 
 
Tiller IL
? ?
Spjelkavik
15:00
 
 
 
 
 
 
Melhus
? ?
Volda
17:00
 
 
 
 
 
 
Molde 2
? ?
Aalesund 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Traeff
? ?
Tynset
17:00
 
 
 
 
 
 
Kolstad
? ?
Tiller IL
17:00
 
 
 
 
 
 
Volda
? ?
NTNUI
17:00
 
 
 
 
 
 
Orkla
? ?
Strindheim
17:00
 
 
 
 
 
 
Melhus
? ?
Byaasen
17:00
 
 
 
 
 
 
Byaasen
? ?
Strindheim
17:00
 
 
 
 
 
 
NTNUI
? ?
Tynset
17:00
 
 
 
 
 
 
Aalesund 2
? ?
Kolstad
17:00
 
 
 
 
 
 
Ranheim 2
? ?
Spjelkavik
15:30
 
 
 
 
 
 
Finnsnes
? ?
Lokomotiv Oslo FK
17:00
 
 
 
 
 
 
Nordstrand
? ?
Skaanland
17:00
 
 
 
 
 
 
Rana FK
? ?
Stabaek 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Melbo
? ?
Tromsoe 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Junkeren
? ?
Ullern
17:00
 
 
 
 
 
 
Mjoelner
? ?
Skeid 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Finnsnes
? ?
Skaanland
КР
 
 
 
 
 
 
Murom
1 1
Rodina
КР
 
 
 
 
 
 
Krasny
1 0
FC Ryazan
КР
 
 
 
 
 
 
ND Bilje
5 2
ND Beltinci
КР
 
 
 
 
 
 
NK Dob
4 4
Nafta
КР
 
 
 
 
 
 
Radomlje
2 1
Brda
КР
 
 
 
 
 
 
Jadran
0 1
Drava Ptuj
КР
 
 
 
 
 
 
NK Krka
4 1
NK Krsko
КР
 
 
 
 
 
 
Brezice
1 0
Primorje
КР
 
 
 
 
 
 
JaePS
3 1
EPS
КР
 
 
 
 
 
 
PK-35
2 0
PK Keski-Uusimaa
15:00
 
 
 
 
 
 
EPS
? ?
JaePS
КР
 
 
 
 
 
 
NJS
3 3
Kultsu
КР
 
 
 
 
 
 
FC Kiisto
1 2
ПС Кеми
15:00
 
 
 
 
 
 
RoPS II
? ?
JIPPO
КР
 
 
 
 
 
 
FCV
0 1
JIPPO
КР
 
 
 
 
 
 
MuSa
1 1
MP
КР
 
 
 
 
 
 
IF Gnistan
2 1
SJK Akatemia
КР
 
 
 
 
 
 
Zug
2 1
SC Goldau
КР
 
 
 
 
 
 
Волен
1 0
Solothurn
КР
 
 
 
 
 
 
Muttenz
2 2
Buochs