КР
 
 
 
 
 
 
Ланс
2 1
Бордо
КР
 
 
 
 
 
 
Рен
2 1
Монако
КР
 
 
 
 
 
 
NK Bravo
0 0
Koper
КР
 
 
 
 
 
 
Марибор
2 2
NK Celje
КР
 
 
 
 
 
 
OKS
2 0
Viby IF
КР
 
 
 
 
 
 
Tarup-Paarup
1 0
Ringkoebing
КР
 
 
 
 
 
 
Hedensted
2 2
Odder IGF
КР
 
 
 
 
 
 
Varde
3 3
Kolding B
КР
 
 
 
 
 
 
Horsens fS
2 3
Marienlyst
КР
 
 
 
 
 
 
KF Gostivari
1 1
Veleshta
КР
 
 
 
 
 
 
Korab
0 1
Vardari Forino
КР
 
 
 
 
 
 
Ohrid
0 1
FK Skopje
КР
 
 
 
 
 
 
Kadino
0 1
Vlazrimi 77
КР
 
 
 
 
 
 
Senja
1 1
Floeya
КР
 
 
 
 
 
 
Brattvaag
0 0
Floroe
15:00
 
 
 
 
 
 
Brattvaag
? ?
Alta
16:00
 
 
 
 
 
 
Eidsvold TF
? ?
Скейд
КР
 
 
 
 
 
 
Kjelsaas
2 2
Kvik Halden
17:00
 
 
 
 
 
 
Floroe
? ?
Floeya
15:00
 
 
 
 
 
 
Brumunddal
? ?
NIL-Trysil
17:00
 
 
 
 
 
 
Toten
? ?
Elverum
17:00
 
 
 
 
 
 
Grorud 2
? ?
Lillestroem 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Brumunddal
? ?
Ull/Kisa 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Gjoevik-Lyn
? ?
Gjelleraasen
17:00
 
 
 
 
 
 
Kongsvinger 2
? ?
Raufoss 2
17:00
 
 
 
 
 
 
NIL-Trysil
? ?
Rommen
17:00
 
 
 
 
 
 
Funnefoss/Vormsund
? ?
Rommen
17:00
 
 
 
 
 
 
Loerenskog
? ?
Elverum
15:00
 
 
 
 
 
 
Kraakeroey
? ?
Flint
15:00
 
 
 
 
 
 
Aassiden
? ?
FK Eik Toensberg
15:00
 
 
 
 
 
 
Flint
? ?
Aassiden
17:00
 
 
 
 
 
 
Mjoendalen 2
? ?
Oern-Horten
17:00
 
 
 
 
 
 
Follo
? ?
Sarpsborg 08 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Halsen
? ?
Хьонефос
17:00
 
 
 
 
 
 
Oern-Horten
? ?
Oppsal
14:00
 
 
 
 
 
 
Express
? ?
Viking 2
15:00
 
 
 
 
 
 
Hinna FK
? ?
Sola
16:00
 
 
 
 
 
 
Staal Joerpeland
? ?
Vidar
16:00
 
 
 
 
 
 
Viking 2
? ?
Express
16:00
 
 
 
 
 
 
Sola
? ?
Vindbjart
16:00
 
 
 
 
 
 
Hinna FK
? ?
Donn
17:00
 
 
 
 
 
 
Mandalskameratene
? ?
Donn
17:00
 
 
 
 
 
 
Brodd
? ?
Djerv 1919
17:00
 
 
 
 
 
 
Start 2
? ?
Vindbjart
17:00
 
 
 
 
 
 
Aakra
? ?
Madla
15:00
 
 
 
 
 
 
Sandviken
? ?
Лин
16:00
 
 
 
 
 
 
Ready
? ?
Fana
16:00
 
 
 
 
 
 
Fjoera
? ?
Os
17:00
 
 
 
 
 
 
Fjoera
? ?
Лин
17:00
 
 
 
 
 
 
Sandviken
? ?
Lysekloster
17:00
 
 
 
 
 
 
Ready
? ?
Sogndal 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Stord
? ?
FK Fyllingsdalen
17:00
 
 
 
 
 
 
Bjarg
? ?
Brann 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Fana
? ?
Aardal
17:00
 
 
 
 
 
 
Stord
? ?
Aardal
17:30
 
 
 
 
 
 
Os
? ?
Frigg
15:00
 
 
 
 
 
 
Tiller IL
? ?
Volda
15:30
 
 
 
 
 
 
Tynset
? ?
Volda
17:00
 
 
 
 
 
 
Spjelkavik
? ?
Melhus
17:00
 
 
 
 
 
 
Tynset
? ?
Ranheim 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Aalesund 2
? ?
Kolstad
17:00
 
 
 
 
 
 
Strindheim
? ?
Traeff
17:00
 
 
 
 
 
 
Byaasen
? ?
Orkla
17:00
 
 
 
 
 
 
NTNUI
? ?
Molde 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Kolstad
? ?
Melhus
17:00
 
 
 
 
 
 
Traeff
? ?
Byaasen
17:00
 
 
 
 
 
 
Tiller IL
? ?
Orkla
17:00
 
 
 
 
 
 
Spjelkavik
? ?
NTNUI
15:00
 
 
 
 
 
 
Rana FK
? ?
Skjervoey
15:30
 
 
 
 
 
 
Bodoe/Glimt 2
? ?
Nordstrand
17:00
 
 
 
 
 
 
Stabaek 2
? ?
Melbo
17:00
 
 
 
 
 
 
Skaanland
? ?
Mjoelner
17:00
 
 
 
 
 
 
Tromsoe 2
? ?
Finnsnes
17:00
 
 
 
 
 
 
Nordstrand
? ?
Ullern
17:00
 
 
 
 
 
 
Skaanland
? ?
Melbo
19:00
 
 
 
 
 
 
Skeid 2
? ?
Skjervoey
КР
 
 
 
 
 
 
ND Beltinci
2 4
NK Krka
КР
 
 
 
 
 
 
Fuzinar
5 0
ND Bilje
КР
 
 
 
 
 
 
Primorje
1 1
Smartno 1928
КР
 
 
 
 
 
 
Drava Ptuj
1 2
NK Dob
КР
 
 
 
 
 
 
ND Triglav
0 4
Radomlje
КР
 
 
 
 
 
 
PK-35
3 1
JaePS
КР
 
 
 
 
 
 
FC Kiffen
0 1
EPS
КР
 
 
 
 
 
 
NJS
0 2
PK Keski-Uusimaa
КР
 
 
 
 
 
 
VIFK
0 2
FC Kiisto
15:00
 
 
 
 
 
 
ПС Кеми
? ?
GBK
15:00
 
 
 
 
 
 
JIPPO
? ?
FC Kiisto
15:00
 
 
 
 
 
 
VIFK
? ?
RoPS II
КР
 
 
 
 
 
 
GBK
1 1
JBK
КР
 
 
 
 
 
 
Grbalj Radanovici
0 2
Kom
КР
 
 
 
 
 
 
Berane
1 2
FK Arsenal Tivat
КР
 
 
 
 
 
 
FK Bokelj
1 1
Igalo
КР
 
 
 
 
 
 
Mornar
3 0
Ibar
КР
 
 
 
 
 
 
FK Drezga
1 4
Jedinstvo BP