КР
 
 
 
 
 
 
Avedoere
0 0
KFUM
КР
 
 
 
 
 
 
Fremad Valby
5 3
Husum
КР
 
 
 
 
 
 
Karlslunde IF
2 1
Taarnby FF
КР
 
 
 
 
 
 
BK Union
2 3
Ishoej IF
КР
 
 
 
 
 
 
Лингби
4 3
HIK
КР
 
 
 
 
 
 
Емен
1 0
Telstar
15:00
 
 
 
 
 
 
Дижон
? ?
Ним
КР
 
 
 
 
 
 
Кьолн
5 0
SV Deutz 05
КР
 
 
 
 
 
 
Нант
3 1
Льо Авър
КР
 
 
 
 
 
 
Шалке 04
4 5
SC Verl
КР
 
 
 
 
 
 
Ница
3 2
Рен
20:00
 
 
 
 
 
 
Оксер
? ?
Бордо
КР
 
 
 
 
 
 
Ланс
1 0
Дижон
КР
 
 
 
 
 
 
Мос
0 1
Floroe
КР
 
 
 
 
 
 
Alta
4 1
Senja
15:00
 
 
 
 
 
 
Brattvaag
? ?
Eidsvold TF
17:00
 
 
 
 
 
 
Floeya
? ?
Tromsdalen
17:00
 
 
 
 
 
 
Floroe
? ?
Kjelsaas
КР
 
 
 
 
 
 
Nardo
3 3
Fram Larvik
16:00
 
 
 
 
 
 
Egersund
? ?
Notodden
КР
 
 
 
 
 
 
Arendal Fotball
1 1
Bryne
КР
 
 
 
 
 
 
Notodden
3 1
Flekkeroey
17:00
 
 
 
 
 
 
Arendal Fotball
? ?
Baerum
17:00
 
 
 
 
 
 
Flekkeroey
? ?
Nardo
КР
 
 
 
 
 
 
Vard Haugesund
0 2
Asker
15:00
 
 
 
 
 
 
Gjelleraasen
? ?
NIL-Trysil
17:00
 
 
 
 
 
 
Brumunddal
? ?
Grorud 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Loerenskog
? ?
Ull/Kisa 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Toten
? ?
NIL-Trysil
17:00
 
 
 
 
 
 
Elverum
? ?
Raufoss 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Kongsvinger 2
? ?
Rommen
17:00
 
 
 
 
 
 
Gjoevik-Lyn
? ?
Lillestroem 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Gjoevik-Lyn
? ?
Loerenskog
15:00
 
 
 
 
 
 
Pors Grenland
? ?
FK Toensberg
15:00
 
 
 
 
 
 
Oern-Horten
? ?
Flint
15:00
 
 
 
 
 
 
Halsen
? ?
Aassiden
15:00
 
 
 
 
 
 
Pors Grenland
? ?
Flint
17:00
 
 
 
 
 
 
Kraakeroey
? ?
Sarpsborg 08 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Mjoendalen 2
? ?
Oppsal
17:00
 
 
 
 
 
 
Halsen
? ?
Aassiden
17:00
 
 
 
 
 
 
Follo
? ?
Stroemsgodset 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Oern-Horten
? ?
Follo
14:00
 
 
 
 
 
 
Brodd
? ?
Mandalskameratene
14:00
 
 
 
 
 
 
Express
? ?
Djerv 1919
16:00
 
 
 
 
 
 
Staal Joerpeland
? ?
Hinna FK
16:00
 
 
 
 
 
 
Vindbjart
? ?
Viking 2
16:00
 
 
 
 
 
 
Express
? ?
Hinna FK
16:00
 
 
 
 
 
 
Brodd
? ?
Vindbjart
17:00
 
 
 
 
 
 
Vidar
? ?
Madla
17:00
 
 
 
 
 
 
Aakra
? ?
Sola
17:00
 
 
 
 
 
 
Start 2
? ?
Donn
17:00
 
 
 
 
 
 
Donn
? ?
Aakra
14:00
 
 
 
 
 
 
Stord
? ?
Fjoera
14:00
 
 
 
 
 
 
Lysekloster
? ?
Frigg
14:30
 
 
 
 
 
 
Bjarg
? ?
Лин
15:00
 
 
 
 
 
 
Ready
? ?
Frigg
16:00
 
 
 
 
 
 
Sogndal 2
? ?
Os
16:00
 
 
 
 
 
 
Fana
? ?
Sandviken
17:00
 
 
 
 
 
 
Lysekloster
? ?
Лин
17:00
 
 
 
 
 
 
Fana
? ?
Os
17:00
 
 
 
 
 
 
Bjarg
? ?
Stord
17:00
 
 
 
 
 
 
Fjoera
? ?
Brann 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Sandviken
? ?
FK Fyllingsdalen
17:00
 
 
 
 
 
 
Aardal
? ?
Sogndal 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Ready
? ?
Brann 2
17:00
 
 
 
 
 
 
FK Fyllingsdalen
? ?
Aardal
15:00
 
 
 
 
 
 
Orkla
? ?
Volda
15:00
 
 
 
 
 
 
Tynset
? ?
Tiller IL
15:00
 
 
 
 
 
 
Orkla
? ?
Spjelkavik
17:00
 
 
 
 
 
 
Byaasen
? ?
Kolstad
17:00
 
 
 
 
 
 
Tiller IL
? ?
Ranheim 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Strindheim
? ?
Molde 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Spjelkavik
? ?
NTNUI
17:00
 
 
 
 
 
 
Melhus
? ?
Traeff
17:00
 
 
 
 
 
 
Melhus
? ?
Traeff
17:00
 
 
 
 
 
 
Kolstad
? ?
Strindheim
15:00
 
 
 
 
 
 
Junkeren
? ?
Mjoelner
17:00
 
 
 
 
 
 
Skaanland
? ?
Melbo
17:00
 
 
 
 
 
 
Tromsoe 2
? ?
Skeid 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Stabaek 2
? ?
Bodoe/Glimt 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Finnsnes
? ?
Rana FK
17:00
 
 
 
 
 
 
Rana FK
? ?
Skaanland
КР
 
 
 
 
 
 
Drava Ptuj
2 3
Fuzinar
КР
 
 
 
 
 
 
Nafta
2 0
Primorje
КР
 
 
 
 
 
 
Radomlje
0 1
Smartno 1928
КР
 
 
 
 
 
 
Jadran
0 0
Brezice
КР
 
 
 
 
 
 
NK Krka
3 1
ND Triglav
КР
 
 
 
 
 
 
JaePS
0 1
PK-35 Helsinki
КР
 
 
 
 
 
 
PK Keski-Uusimaa
1 2
NJS
КР
 
 
 
 
 
 
EPS
0 1
FC Kiffen
17:00
 
 
 
 
 
 
JaePS
? ?
Kultsu
17:00
 
 
 
 
 
 
EPS
? ?
FC Reipas
КР
 
 
 
 
 
 
JS Hercules
0 2
RoPS II
17:00
 
 
 
 
 
 
GBK
? ?
RoPS II
17:00
 
 
 
 
 
 
PS Kemi
? ?
FCV
КР
 
 
 
 
 
 
PS Kemi
2 1
OLS
КР
 
 
 
 
 
 
FC KTP
2 0
ВПС
КР
 
 
 
 
 
 
Musan Salama
1 3
AC Oulu
КР
 
 
 
 
 
 
Wohlen
4 1
Buochs
КР
 
 
 
 
 
 
Baden
2 0
FC Schoetz
КР
 
 
 
 
 
 
SC Goldau
3 3
Solothurn
КР
 
 
 
 
 
 
FC Bassecourt
1 1
Luzern II
КР
 
 
 
 
 
 
Biel/Bienne
2 1
Delemont