КР
 
 
 
 
 
 
Gama
2 0
Real FC
КР
 
 
 
 
 
 
Skeid
2 0
Eidsvold TF
КР
 
 
 
 
 
 
Floeya
0 6
Kvik Halden
КР
 
 
 
 
 
 
Floroe
1 2
Alta
КР
 
 
 
 
 
 
Senja
1 0
Hoedd
КР
 
 
 
 
 
 
Bryne
2 1
Egersund
КР
 
 
 
 
 
 
Levanger
0 0
Nardo
17:00
 
 
 
 
 
 
Baerum
? ?
Flekkeroey
17:00
 
 
 
 
 
 
Sotra Sportsklubb
? ?
Asker
17:00
 
 
 
 
 
 
Vard Haugesund
? ?
Bryne
17:00
 
 
 
 
 
 
Notodden
? ?
Fram Larvik
17:00
 
 
 
 
 
 
NIL-Trysil
? ?
Kongsvinger 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Ull/Kisa 2
? ?
Gjoevik-Lyn
17:00
 
 
 
 
 
 
Rommen
? ?
Toten
17:00
 
 
 
 
 
 
Lillestroem 2
? ?
Brumunddal
17:00
 
 
 
 
 
 
Funnefoss/Vormsund
? ?
Elverum
17:00
 
 
 
 
 
 
Grorud 2
? ?
Loerenskog
15:00
 
 
 
 
 
 
FK Toensberg
? ?
Halsen
15:00
 
 
 
 
 
 
Flint
? ?
Хьонефос
15:00
 
 
 
 
 
 
Aassiden
? ?
Pors Grenland
17:00
 
 
 
 
 
 
Oppsal
? ?
Follo
15:00
 
 
 
 
 
 
Hinna FK
? ?
Aakra
16:00
 
 
 
 
 
 
Madla
? ?
Vindbjart
17:00
 
 
 
 
 
 
Djerv 1919
? ?
Start 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Sola
? ?
Staal Joerpeland
17:00
 
 
 
 
 
 
Viking 2
? ?
Vidar
17:00
 
 
 
 
 
 
Mandalskameratene
? ?
Express
17:00
 
 
 
 
 
 
Donn
? ?
Brodd
13:30
 
 
 
 
 
 
Os
? ?
Ready
14:00
 
 
 
 
 
 
Frigg
? ?
Stord
17:00
 
 
 
 
 
 
Brann 2
? ?
Sandviken
17:00
 
 
 
 
 
 
Sogndal 2
? ?
Lysekloster
17:00
 
 
 
 
 
 
Frigg
? ?
Fana
17:00
 
 
 
 
 
 
Лин
? ?
Aardal
17:00
 
 
 
 
 
 
FK Fyllingsdalen
? ?
Bjarg
17:00
 
 
 
 
 
 
Sandviken
? ?
FK Fyllingsdalen
17:00
 
 
 
 
 
 
Os
? ?
Bjarg
17:00
 
 
 
 
 
 
Лин
? ?
Ready
17:00
 
 
 
 
 
 
Fjoera
? ?
Fana
15:00
 
 
 
 
 
 
Strindheim
? ?
Volda
17:00
 
 
 
 
 
 
Traeff
? ?
Orkla
17:00
 
 
 
 
 
 
NTNUI
? ?
Strindheim
17:00
 
 
 
 
 
 
Aalesund 2
? ?
Tiller IL
17:00
 
 
 
 
 
 
Ranheim 2
? ?
Byaasen
17:00
 
 
 
 
 
 
Volda
? ?
Melhus
17:00
 
 
 
 
 
 
Kolstad
? ?
Tynset
17:00
 
 
 
 
 
 
Molde 2
? ?
Spjelkavik
17:00
 
 
 
 
 
 
Molde 2
? ?
Tynset
17:00
 
 
 
 
 
 
Aalesund 2
? ?
Byaasen
17:00
 
 
 
 
 
 
Spjelkavik
? ?
Melhus
17:00
 
 
 
 
 
 
Tiller IL
? ?
Kolstad
17:00
 
 
 
 
 
 
NTNUI
? ?
Orkla
17:00
 
 
 
 
 
 
Traeff
? ?
Ranheim 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Rana FK
? ?
Junkeren
17:00
 
 
 
 
 
 
Mjoelner
? ?
Finnsnes
17:00
 
 
 
 
 
 
Bodoe/Glimt 2
? ?
Skaanland
17:00
 
 
 
 
 
 
Skjervoey
? ?
Tromsoe 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Nordstrand
? ?
Stabaek 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Finnsnes
? ?
Skeid 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Junkeren
? ?
Nordstrand
17:00
 
 
 
 
 
 
Skaanland
? ?
Skjervoey
КР
 
 
 
 
 
 
Pecsi MFC
2 2
Gyori ETO
КР
 
 
 
 
 
 
JaePS
3 0
PK Keski-Uusimaa
КР
 
 
 
 
 
 
EPS
0 0
Honka (A)
17:00
 
 
 
 
 
 
NJS
? ?
EPS
КР
 
 
 
 
 
 
JIPPO
2 0
JJK
14:00
 
 
 
 
 
 
JIPPO
? ?
VIFK
КР
 
 
 
 
 
 
JBK
1 0
FC Kiisto
17:00
 
 
 
 
 
 
JBK
? ?
PS Kemi
КР
 
 
 
 
 
 
JS Hercules
4 1
PS Kemi
КР
 
 
 
 
 
 
AC Oulu
0 0
FC KTP