21:45
 
 
 
 
 
 
Bury
? ?
Tranmere Rovers
14:00
 
 
 
 
 
 
Torpedo Yerevan
? ?
Dilijan
14:00
 
 
 
 
 
 
Lokomotiv
? ?
Masis
14:00
 
 
 
 
 
 
Lernayin A.
? ?
Junior Sevan
14:00
 
 
 
 
 
 
Pyunik II
? ?
Shirak II
14:45
 
 
 
 
 
 
Fremad Amager
? ?
Skive
15:00
 
 
 
 
 
 
Nykoebing FC
? ?
Naestved
15:00
 
 
 
 
 
 
B 93
? ?
Vanloese
15:00
 
 
 
 
 
 
HIK
? ?
Broenshoej
15:00
 
 
 
 
 
 
Hilleroed
? ?
FA 2000
15:00
 
 
 
 
 
 
Slagelse
? ?
Avarta
15:00
 
 
 
 
 
 
Holbaek
? ?
Skovshoved
15:00
 
 
 
 
 
 
Aarhus Fremad
? ?
VSK Aarhus
15:00
 
 
 
 
 
 
Vejgaard
? ?
FC Sydvest 05
15:00
 
 
 
 
 
 
Thisted
? ?
Brabrand
15:00
 
 
 
 
 
 
Ringkoebing
? ?
Middelfart
15:00
 
 
 
 
 
 
Dalum
? ?
Jammerbugt FC
13:00
 
 
 
 
 
 
AaB U17
? ?
Vejle U17
21:45
 
 
 
 
 
 
AZ Picerno ASD
? ?
Potenza
21:45
 
 
 
 
 
 
Бари
? ?
Rende
15:30
 
 
 
 
 
 
AS Casale
? ?
Prato
15:30
 
 
 
 
 
 
Sanremese
? ?
Savona
15:30
 
 
 
 
 
 
Borgosesia
? ?
Verbania
15:30
 
 
 
 
 
 
Vado
? ?
Lavagnese
15:30
 
 
 
 
 
 
Bra
? ?
US Fezzanese
15:30
 
 
 
 
 
 
Lucchese
? ?
Caronnese
15:30
 
 
 
 
 
 
Cartigliano
? ?
Adriese
15:30
 
 
 
 
 
 
Mestre
? ?
Ambrosiana
15:30
 
 
 
 
 
 
Legnago Salus
? ?
Campodarsego
15:30
 
 
 
 
 
 
Caldiero Terme
? ?
Luparense
15:30
 
 
 
 
 
 
Union Feltre
? ?
San Luigi
15:30
 
 
 
 
 
 
Villafranca
? ?
Clodiense
15:30
 
 
 
 
 
 
Este
? ?
Tamai
15:30
 
 
 
 
 
 
Chions
? ?
Belluno
15:30
 
 
 
 
 
 
Breno
? ?
Форли
15:30
 
 
 
 
 
 
Fiorenzuola
? ?
Crema
15:30
 
 
 
 
 
 
Correggese
? ?
Mantova
15:30
 
 
 
 
 
 
Progresso
? ?
Mezzolara
15:30
 
 
 
 
 
 
Alfonsine
? ?
Sasso Marconi
15:30
 
 
 
 
 
 
Calvina
? ?
Franciacorta FC
15:30
 
 
 
 
 
 
Sammaurese
? ?
Vigor Carpaneto
15:30
 
 
 
 
 
 
Monterosi
? ?
Bastia Calcio
15:30
 
 
 
 
 
 
Flaminia
? ?
Foligno
15:30
 
 
 
 
 
 
Scandicci
? ?
Ponsacco
15:30
 
 
 
 
 
 
Pomezia
? ?
San Donato
15:30
 
 
 
 
 
 
US Gavorrano
? ?
Trestina
15:30
 
 
 
 
 
 
Cannara
? ?
Tuttocuoio
15:30
 
 
 
 
 
 
Grassina
? ?
Grosseto
15:30
 
 
 
 
 
 
Portici
? ?
Ladispoli
15:30
 
 
 
 
 
 
Citta di Anagni
? ?
Aprilia
15:30
 
 
 
 
 
 
ASD Lanusei
? ?
Ostia Mare
15:30
 
 
 
 
 
 
Cassino
? ?
Latte Dolce
15:30
 
 
 
 
 
 
Arzachena
? ?
AP Turris
15:30
 
 
 
 
 
 
Muravera
? ?
Vis Artena
15:30
 
 
 
 
 
 
Licata
? ?
Castrovillari
15:30
 
 
 
 
 
 
SSD Palermo
? ?
Giugliano
15:30
 
 
 
 
 
 
Roccella
? ?
Marina di Ragusa
15:30
 
 
 
 
 
 
Cittanovese
? ?
Marsala
15:30
 
 
 
 
 
 
Nola
? ?
Месина
15:30
 
 
 
 
 
 
Savoia
? ?
US Palmese