16:00
 
 
 
 
 
 
Монако
? ?
Нант
18:00
 
 
 
 
 
 
Бордо
? ?
Реймс
18:00
 
 
 
 
 
 
Дижон
? ?
Ница
18:00
 
 
 
 
 
 
Амиен
? ?
Рен
21:00
 
 
 
 
 
 
Лион
? ?
Ним
22:00
 
 
 
 
 
 
Piaui
? ?
Flamengo PI
22:00
 
 
 
 
 
 
Picos
? ?
Parnahyba
22:00
 
 
 
 
 
 
Altos
? ?
4 de Julho
22:00
 
 
 
 
 
 
River AC
? ?
Timon EC
13:00
 
 
 
 
 
 
Бадалона
? ?
Ejea
13:00
 
 
 
 
 
 
Castellon
? ?
Orihuela
13:00
 
 
 
 
 
 
Ebro
? ?
Реус
13:00
 
 
 
 
 
 
UE Olot
? ?
Villarreal B
13:00
 
 
 
 
 
 
Espanyol B
? ?
AE Prat
13:00
 
 
 
 
 
 
Valencia B
? ?
Hercules
13:00
 
 
 
 
 
 
Ebro
? ?
FC Andorra
16:00
 
 
 
 
 
 
Carrarese
? ?
AlbinoLeffe
16:00
 
 
 
 
 
 
Olbia
? ?
Pergolettese
16:00
 
 
 
 
 
 
Комо
? ?
Pianese
16:00
 
 
 
 
 
 
Pistoiese
? ?
Pro Patria
18:30
 
 
 
 
 
 
ASDC Gozzano
? ?
Juventus U23
18:30
 
 
 
 
 
 
Giana Erminio
? ?
Lecco
18:30
 
 
 
 
 
 
Alessandria
? ?
Monza
18:30
 
 
 
 
 
 
Pontedera
? ?
Robur Siena
16:00
 
 
 
 
 
 
Teramo
? ?
Бари
16:00
 
 
 
 
 
 
Casertana
? ?
Катаня
18:30
 
 
 
 
 
 
Paganese
? ?
Bisceglie
18:30
 
 
 
 
 
 
Monopoli
? ?
Кавезе
18:30
 
 
 
 
 
 
Rende
? ?
Реджина
18:30
 
 
 
 
 
 
Viterbese
? ?
Тернана
18:30
 
 
 
 
 
 
Catanzaro
? ?
Vibonese
18:30
 
 
 
 
 
 
Potenza
? ?
Virtus Francavilla
15:30
 
 
 
 
 
 
Caronnese
? ?
Borgosesia
15:30
 
 
 
 
 
 
Fossano
? ?
AS Casale
15:30
 
 
 
 
 
 
Savona
? ?
SCD Ligorna
15:30
 
 
 
 
 
 
US Fezzanese
? ?
Lucchese
15:30
 
 
 
 
 
 
Prato
? ?
Sanremese
15:30
 
 
 
 
 
 
Lavagnese
? ?
Bra
15:30
 
 
 
 
 
 
Belluno
? ?
Caldiero Terme
15:30
 
 
 
 
 
 
Ambrosiana
? ?
Montebelluna
15:30
 
 
 
 
 
 
Vigasio
? ?
Cartigliano
15:30
 
 
 
 
 
 
Campodarsego
? ?
Chions
15:30
 
 
 
 
 
 
Tamai
? ?
Delta Calcio Rovigo
15:30
 
 
 
 
 
 
Luparense
? ?
Villafranca
15:30
 
 
 
 
 
 
Clodiense
? ?
Mestre
15:30
 
 
 
 
 
 
Adriese
? ?
Legnago Salus
15:30
 
 
 
 
 
 
San Luigi
? ?
Este
15:30
 
 
 
 
 
 
Mezzolara
? ?
Correggese
15:30
 
 
 
 
 
 
Vigor Carpaneto
? ?
Calvina
15:30
 
 
 
 
 
 
Sasso Marconi
? ?
Breno
15:30
 
 
 
 
 
 
Mantova
? ?
Savignanese
15:30
 
 
 
 
 
 
Lentigione
? ?
Sammaurese
15:30
 
 
 
 
 
 
Crema
? ?
Progresso
15:30
 
 
 
 
 
 
Grosseto
? ?
Aglianese
15:30
 
 
 
 
 
 
Tuttocuoio
? ?
Scandicci
15:30
 
 
 
 
 
 
Trestina
? ?
Flaminia
15:30
 
 
 
 
 
 
Bastia Calcio
? ?
Cannara
15:30
 
 
 
 
 
 
Ponsacco
? ?
US Gavorrano
15:30
 
 
 
 
 
 
Foligno
? ?
Grassina
15:30
 
 
 
 
 
 
SSD Albalonga
? ?
Monterosi
15:30
 
 
 
 
 
 
Aquila Montevarchi
? ?
Pomezia
15:30
 
 
 
 
 
 
San Donato
? ?
Sangiovannese
15:30
 
 
 
 
 
 
Vis Artena
? ?
Латина
15:30
 
 
 
 
 
 
Ladispoli
? ?
Muravera
15:30
 
 
 
 
 
 
Aprilia
? ?
Portici
15:30
 
 
 
 
 
 
ASD Trastevere
? ?
Torres
15:30
 
 
 
 
 
 
AP Turris
? ?
ASD Lanusei
15:30
 
 
 
 
 
 
Budoni
? ?
Citta di Anagni
15:30
 
 
 
 
 
 
Ostia Mare
? ?
Cassino
15:30
 
 
 
 
 
 
ACD San Tommaso
? ?
Licata
15:30
 
 
 
 
 
 
Месина
? ?
SSD Palermo
15:30
 
 
 
 
 
 
US Palmese
? ?
Roccella
15:30
 
 
 
 
 
 
Giugliano
? ?
Savoia
15:30
 
 
 
 
 
 
Marsala
? ?
Citta di Messina
15:30
 
 
 
 
 
 
Acireale
? ?
Nola
15:30
 
 
 
 
 
 
Troina
? ?
Corigliano Calabro
14:00
 
 
 
 
 
 
Kariobangi Sharks
? ?
Sofapaka
14:00
 
 
 
 
 
 
KCB
? ?
Gor Mahia
14:00
 
 
 
 
 
 
Zoo FC
? ?
Ulinzi Stars
19:00
 
 
 
 
 
 
Jerv
? ?
Grorud
19:00
 
 
 
 
 
 
KFUM
? ?
Raufoss
19:00
 
 
 
 
 
 
Nest Sotra
? ?
Aasane
19:00
 
 
 
 
 
 
Согндал
? ?
Ull/Kisa
19:00
 
 
 
 
 
 
Stroemmen
? ?
Stjoerdals Blink
17:30
 
 
 
 
 
 
Drava Ptuj
? ?
Koper
17:30
 
 
 
 
 
 
NK Dob
? ?
Dravograd
17:30
 
 
 
 
 
 
ND Bilje
? ?
ND Beltinci
17:30
 
 
 
 
 
 
NK Krsko
? ?
Brezice
17:30
 
 
 
 
 
 
Rogaska
? ?
Nafta
17:30
 
 
 
 
 
 
Горица
? ?
Fuzinar
17:30
 
 
 
 
 
 
Jadran
? ?
Brda
17:30
 
 
 
 
 
 
Radomlje
? ?
NK Krka
17:30
 
 
 
 
 
 
Soroksar SC
? ?
Szolnok
18:00
 
 
 
 
 
 
Gyori ETO
? ?
Budaors
18:00
 
 
 
 
 
 
Bekescsaba
? ?
Szeged 2011
18:00
 
 
 
 
 
 
FC Ajka
? ?
BFC Siofok
18:00
 
 
 
 
 
 
Duna Aszfalt TVSE
? ?
Gyirmot
18:00
 
 
 
 
 
 
Haladas
? ?
Kazincbarcikai BSC
18:00
 
 
 
 
 
 
Вашаш
? ?
Balmazujvaros
18:00
 
 
 
 
 
 
MTK Budapest
? ?
Vac FC
16:30
 
 
 
 
 
 
FK Arsenal Tivat
? ?
FK Bokelj
16:30
 
 
 
 
 
 
Jezero
? ?
Mornar
16:30
 
 
 
 
 
 
Jedinstvo BP
? ?
Decic Tuzi
16:30
 
 
 
 
 
 
Ibar
? ?
FK Drezga
16:30
 
 
 
 
 
 
Otrant
? ?
ФК Ловчен