14:00
 
 
 
 
 
 
Dilijan
? ?
Shirak II
14:00
 
 
 
 
 
 
Masis
? ?
Ararat Armenia II
14:00
 
 
 
 
 
 
Ani Yerevan
? ?
Lokomotiv
18:15
 
 
 
 
 
 
Banants II
? ?
Lernayin A.
15:00
 
 
 
 
 
 
Vanloese
? ?
Фрем
15:00
 
 
 
 
 
 
Broenshoej
? ?
Slagelse
15:00
 
 
 
 
 
 
Avarta
? ?
HIK
15:00
 
 
 
 
 
 
Skovshoved
? ?
B 93
15:00
 
 
 
 
 
 
FA 2000
? ?
Holbaek
15:00
 
 
 
 
 
 
FC Sydvest 05
? ?
Thisted
15:00
 
 
 
 
 
 
Brabrand
? ?
Naesby
15:00
 
 
 
 
 
 
Middelfart
? ?
Aarhus Fremad
15:00
 
 
 
 
 
 
VSK Aarhus
? ?
Dalum
15:00
 
 
 
 
 
 
Jammerbugt FC
? ?
Ringkoebing
14:00
 
 
 
 
 
 
Greve
? ?
Avedoere
14:00
 
 
 
 
 
 
Frederikssund IK
? ?
GVI
15:00
 
 
 
 
 
 
BK Union
? ?
Karlslunde IF
15:00
 
 
 
 
 
 
KFUM
? ?
Ishoej IF
15:00
 
 
 
 
 
 
AB Taarnby
? ?
B 1908
14:00
 
 
 
 
 
 
Otterup
? ?
Marienlyst
14:00
 
 
 
 
 
 
Tarup-Paarup
? ?
Oure FA
14:00
 
 
 
 
 
 
Kolding B
? ?
Herning Fremad
14:00
 
 
 
 
 
 
OKS
? ?
Odder IGF
14:30
 
 
 
 
 
 
Hedensted
? ?
Varde
14:30
 
 
 
 
 
 
Mohun Bagan
? ?
Real Kashmir
16:30
 
 
 
 
 
 
Aizawl
? ?
Gokulam FC
16:00
 
 
 
 
 
 
Perak
? ?
Melaka United
16:00
 
 
 
 
 
 
Felda United FC
? ?
UiTM
16:00
 
 
 
 
 
 
PDRM
? ?
Kedah
19:00
 
 
 
 
 
 
SC Toulon
? ?
Le Puy
18:00
 
 
 
 
 
 
Reims B
? ?
Дранси
19:00
 
 
 
 
 
 
Bobigny
? ?
ASM Belfort
19:00
 
 
 
 
 
 
Шилтигайм
? ?
Sedan
19:00
 
 
 
 
 
 
Lens B
? ?
Агно
19:00
 
 
 
 
 
 
Saint-Quentin
? ?
Lille B
19:00
 
 
 
 
 
 
Croix
? ?
Mulhouse
16:00
 
 
 
 
 
 
Gobelins
? ?
Lorient B
19:00
 
 
 
 
 
 
Angers B
? ?
Poissy
19:00
 
 
 
 
 
 
St. Malo
? ?
FC Chartres
19:00
 
 
 
 
 
 
Rouen
? ?
Guingamp B
19:00
 
 
 
 
 
 
FC Fleury 91
? ?
Витр
19:00
 
 
 
 
 
 
Mantes
? ?
Ентент
19:30
 
 
 
 
 
 
Vannes
? ?
Ойсел
17:30
 
 
 
 
 
 
Terre Sainte
? ?
Lancy FC
18:00
 
 
 
 
 
 
Echallens
? ?
Meyrin
18:00
 
 
 
 
 
 
Naters
? ?
Team Vaud U21
18:30
 
 
 
 
 
 
Chenois
? ?
Martigny
17:00
 
 
 
 
 
 
FC Schoetz
? ?
Delemont
17:00
 
 
 
 
 
 
Solothurn
? ?
Zug
18:00
 
 
 
 
 
 
Muttenz
? ?
Wohlen
18:00
 
 
 
 
 
 
Buochs
? ?
Luzern II
19:00
 
 
 
 
 
 
FC Bassecourt
? ?
Baden
19:00
 
 
 
 
 
 
SC Goldau
? ?
FC Langenthal
17:00
 
 
 
 
 
 
Clyde
? ?
Forfar Athletic
17:00
 
 
 
 
 
 
Dumbarton
? ?
Peterhead
17:00
 
 
 
 
 
 
Montrose
? ?
Raith Rovers
17:00
 
 
 
 
 
 
Stranraer
? ?
East Fife