15:00
 
 
 
 
 
 
PO Triglia
? ?
Egaleo
15:00
 
 
 
 
 
 
OF Ierapetra
? ?
Kalamata
15:00
 
 
 
 
 
 
Olympiacos Volou
? ?
Kavala
15:00
 
 
 
 
 
 
Thesprotos FC
? ?
Ialysos
15:00
 
 
 
 
 
 
Trikala
? ?
Niki Volou
15:00
 
 
 
 
 
 
Верия
? ?
Ionikos
14:45
 
 
 
 
 
 
Fremad Amager
? ?
Naestved
15:00
 
 
 
 
 
 
Nykoebing FC
? ?
Kolding IF
16:00
 
 
 
 
 
 
Вендисел
? ?
Hvidovre
16:00
 
 
 
 
 
 
Вейле
? ?
Skive
14:00
 
 
 
 
 
 
Thisted
? ?
Naesby
15:00
 
 
 
 
 
 
Ringkoebing
? ?
Brabrand
13:00
 
 
 
 
 
 
Sabadell
? ?
Реус
13:00
 
 
 
 
 
 
Барселона Б
? ?
Ebro
13:00
 
 
 
 
 
 
Orihuela
? ?
Lleida Esportiu
13:00
 
 
 
 
 
 
Hercules
? ?
Castellon
13:00
 
 
 
 
 
 
Villarreal B
? ?
La Nucia
13:00
 
 
 
 
 
 
AE Prat
? ?
UE Olot
13:00
 
 
 
 
 
 
Ejea
? ?
Espanyol B
13:00
 
 
 
 
 
 
Sabadell
? ?
FC Andorra
16:00
 
 
 
 
 
 
Pianese
? ?
Renate
16:00
 
 
 
 
 
 
Lecco
? ?
Pontedera
16:00
 
 
 
 
 
 
Monza
? ?
Pistoiese
16:00
 
 
 
 
 
 
Новара
? ?
Olbia
16:00
 
 
 
 
 
 
Robur Siena
? ?
Giana Erminio
18:30
 
 
 
 
 
 
AlbinoLeffe
? ?
Pergolettese
18:30
 
 
 
 
 
 
S.S. Arezzo
? ?
Carrarese
18:30
 
 
 
 
 
 
Juventus U23
? ?
Alessandria
16:00
 
 
 
 
 
 
Реджина
? ?
Rieti
16:00
 
 
 
 
 
 
AZ Picerno ASD
? ?
Rende
18:30
 
 
 
 
 
 
Кавезе
? ?
Viterbese
18:30
 
 
 
 
 
 
Vibonese
? ?
Potenza
18:30
 
 
 
 
 
 
Авелино
? ?
Casertana
18:30
 
 
 
 
 
 
Катаня
? ?
Catanzaro
18:30
 
 
 
 
 
 
Bisceglie
? ?
Monopoli
15:30
 
 
 
 
 
 
Vado
? ?
Caronnese
15:30
 
 
 
 
 
 
Lavagnese
? ?
US Fezzanese
15:30
 
 
 
 
 
 
Borgosesia
? ?
Fossano
15:30
 
 
 
 
 
 
AS Casale
? ?
SCD Ligorna
15:30
 
 
 
 
 
 
Real Forte Querceta
? ?
Prato
15:30
 
 
 
 
 
 
Lucchese
? ?
Seravezza
15:30
 
 
 
 
 
 
Bra
? ?
Verbania
15:30
 
 
 
 
 
 
Legnago Salus
? ?
Luparense
15:30
 
 
 
 
 
 
Mestre
? ?
San Luigi
15:30
 
 
 
 
 
 
Montebelluna
? ?
Tamai
15:30
 
 
 
 
 
 
Chions
? ?
Clodiense
15:30
 
 
 
 
 
 
Este
? ?
Vigasio
15:30
 
 
 
 
 
 
Adriese
? ?
Campodarsego
15:30
 
 
 
 
 
 
Caldiero Terme
? ?
Ambrosiana
15:30
 
 
 
 
 
 
Cartigliano
? ?
Belluno
15:30
 
 
 
 
 
 
Breno
? ?
Vigor Carpaneto
15:30
 
 
 
 
 
 
Ciliverghe Mazzano
? ?
Calvina
15:30
 
 
 
 
 
 
Sammaurese
? ?
Franciacorta FC
15:30
 
 
 
 
 
 
Correggese
? ?
Sasso Marconi
15:30
 
 
 
 
 
 
Savignanese
? ?
Форли
15:30
 
 
 
 
 
 
Alfonsine
? ?
Lentigione
15:30
 
 
 
 
 
 
Fiorenzuola
? ?
Mantova
15:30
 
 
 
 
 
 
Crema
? ?
Mezzolara
15:30
 
 
 
 
 
 
Sangiovannese
? ?
Tuttocuoio
15:30
 
 
 
 
 
 
US Gavorrano
? ?
Grosseto
15:30
 
 
 
 
 
 
Cannara
? ?
Trestina
15:30
 
 
 
 
 
 
Aglianese
? ?
San Donato
15:30
 
 
 
 
 
 
Monterosi
? ?
Ponsacco
15:30
 
 
 
 
 
 
Scandicci
? ?
Foligno
15:30
 
 
 
 
 
 
Grassina
? ?
Pomezia
15:30
 
 
 
 
 
 
Cassino
? ?
Aprilia
15:30
 
 
 
 
 
 
Латина
? ?
Arzachena
15:30
 
 
 
 
 
 
ASD Lanusei
? ?
Budoni
15:30
 
 
 
 
 
 
Ostia Mare
? ?
Latte Dolce
15:30
 
 
 
 
 
 
Portici
? ?
ASD Trastevere
15:30
 
 
 
 
 
 
Torres
? ?
AP Turris
15:30
 
 
 
 
 
 
Citta di Anagni
? ?
Vis Artena
15:30
 
 
 
 
 
 
Cittanovese
? ?
Castrovillari
15:30
 
 
 
 
 
 
Licata
? ?
Acireale
15:30
 
 
 
 
 
 
Marina di Ragusa
? ?
Marsala
15:30
 
 
 
 
 
 
SSD Palermo
? ?
US Palmese
15:30
 
 
 
 
 
 
Roccella
? ?
ACD San Tommaso
15:30
 
 
 
 
 
 
Citta di Messina
? ?
Troina
15:30
 
 
 
 
 
 
Nola
? ?
Savoia
16:00
 
 
 
 
 
 
Avion FC
? ?
Dragon
16:00
 
 
 
 
 
 
UMS de Loum
? ?
Bamboutos
16:00
 
 
 
 
 
 
Panthere FC
? ?
Fovu Club
16:00
 
 
 
 
 
 
Canon Sportif
? ?
Union Douala
16:00
 
 
 
 
 
 
APEJES FC
? ?
Stade Renard
16:00
 
 
 
 
 
 
AS Fortuna
? ?
Colombe
16:00
 
 
 
 
 
 
PWD Bamenda
? ?
Feutcheu
17:00
 
 
 
 
 
 
Brda
? ?
Fuzinar
16:30
 
 
 
 
 
 
Ibar
? ?
Otrant
16:30
 
 
 
 
 
 
Jezero
? ?
FK Drezga
16:30
 
 
 
 
 
 
Mornar
? ?
FK Bokelj