16:20
 
 
 
 
 
 
Muharraq
? ?
Al Ahli
17:30
 
 
 
 
 
 
Al-Riffa
? ?
Busaiteen
18:45
 
 
 
 
 
 
Al-Najma
? ?
Ал-Хид
01:00
 
 
 
 
 
 
River AC
? ?
Altos
01:00
 
 
 
 
 
 
Picos
? ?
Piaui
21:00
 
 
 
 
 
 
Timon EC
? ?
Parnahyba
14:00
 
 
 
 
 
 
HIK
? ?
Holbaek
15:00
 
 
 
 
 
 
Фрем
? ?
Avarta
15:00
 
 
 
 
 
 
Hilleroed
? ?
Skovshoved
16:00
 
 
 
 
 
 
B 93
? ?
Broenshoej
13:00
 
 
 
 
 
 
Avedoere
? ?
Frederikssund IK
13:00
 
 
 
 
 
 
GVI
? ?
AB Taarnby
13:00
 
 
 
 
 
 
B 1908
? ?
KFUM
14:00
 
 
 
 
 
 
Karlslunde IF
? ?
Greve
15:00
 
 
 
 
 
 
Ishoej IF
? ?
BK Union
14:00
 
 
 
 
 
 
Oure FA
? ?
Hedensted
15:00
 
 
 
 
 
 
Marienlyst
? ?
OKS
15:00
 
 
 
 
 
 
Odder IGF
? ?
Kolding B
16:00
 
 
 
 
 
 
Varde
? ?
Otterup
КР
 
 
 
 
 
 
Medle SK
2 1
Bureaa IF
11:00
 
 
 
 
 
 
Djursdala SK
? ?
Ankarsrums IS
КР
 
 
 
 
 
 
Dnyapro Mogilev
2 0
FK Orsha
КР
 
 
 
 
 
 
Markaryds IF
8 1
Wormo IK
13:00
 
 
 
 
 
 
КуПС
? ?
KPV
КР
 
 
 
 
 
 
Sandareds IF
2 2
Kronangs IF
КР
 
 
 
 
 
 
GIF Nike
0 0
BK Flagg
13:00
 
 
 
 
 
 
Storebro IF
? ?
Hjorteds GOIF
КР
 
 
 
 
 
 
Хекен
5 2
Utsiktens BK
КР
 
 
 
 
 
 
Lunds BoIS
2 2
Lunds FF
14:10
 
 
 
 
 
 
IFK Osby
? ?
Oerkelljunga
КР
 
 
 
 
 
 
IFK Vaernamo
2 0
Vinbergs IF
14:20
 
 
 
 
 
 
Eneby BK
? ?
Tenhults IF
15:00
 
 
 
 
 
 
Сириус
? ?
Akropolis IF
15:00
 
 
 
 
 
 
Halmia
? ?
Laholms FK
15:00
 
 
 
 
 
 
РоПС
? ?
AC Oulu
15:00
 
 
 
 
 
 
Kulladals FF
? ?
Asarums IF FK
КР
 
 
 
 
 
 
Lagans AIK
1 5
Gislaveds IS
КР
 
 
 
 
 
 
Enskede IK
6 3
Tyresoe
КР
 
 
 
 
 
 
Malmslaetts AIK
0 2
BK Derby
16:00
 
 
 
 
 
 
Бран
? ?
Согндал
16:00
 
 
 
 
 
 
Umeaa
? ?
Team TG FF
16:00
 
 
 
 
 
 
Люнгшиле
? ?
Norrby
КР
 
 
 
 
 
 
Team TG FF
3 2
Taefteaa IK
17:00
 
 
 
 
 
 
ND Beltinci
? ?
NK Dob
17:00
 
 
 
 
 
 
Dravograd
? ?
Drava Ptuj
17:00
 
 
 
 
 
 
Koper
? ?
Radomlje
17:00
 
 
 
 
 
 
Brezice
? ?
ND Bilje
17:00
 
 
 
 
 
 
Nafta
? ?
NK Krsko
17:00
 
 
 
 
 
 
Горица
? ?
Rogaska
17:00
 
 
 
 
 
 
NK Krka
? ?
Jadran
17:00
 
 
 
 
 
 
Team Vaud U21
? ?
Terre Sainte
17:30
 
 
 
 
 
 
Martigny
? ?
Echallens
18:00
 
 
 
 
 
 
FC Azzurri 90
? ?
Chenois
18:00
 
 
 
 
 
 
Meyrin
? ?
Olympique de Geneve
18:30
 
 
 
 
 
 
Lancy FC
? ?
Bulle
18:30
 
 
 
 
 
 
Vevey
? ?
Naters
17:00
 
 
 
 
 
 
Luzern II
? ?
Solothurn
17:00
 
 
 
 
 
 
Baden
? ?
SC Goldau
17:00
 
 
 
 
 
 
Wohlen
? ?
FC Schoetz
19:00
 
 
 
 
 
 
Zug
? ?
Biel/Bienne
17:00
 
 
 
 
 
 
East Fife
? ?
Clyde
17:00
 
 
 
 
 
 
Peterhead
? ?
Montrose
17:00
 
 
 
 
 
 
Raith Rovers
? ?
Airdrieonians
17:00
 
 
 
 
 
 
Stranraer
? ?
Dumbarton