КР
 
 
 
 
 
 
Trikala
1 1
Olympiacos Volou
КР
 
 
 
 
 
 
Ionikos
0 1
OF Ierapetra
КР
 
 
 
 
 
 
Верия
2 1
PO Triglia
КР
 
 
 
 
 
 
Egaleo
1 0
Ialysos
КР
 
 
 
 
 
 
Niki Volou
1 1
Kalamata
КР
 
 
 
 
 
 
FC Andorra
2 1
Hercules
КР
 
 
 
 
 
 
Ebro
3 1
Atletico Levante UD
13:00
 
 
 
 
 
 
Реус
? ?
Hercules
КР
 
 
 
 
 
 
Lleida Esportiu
2 0
AE Prat
КР
 
 
 
 
 
 
UE Olot
1 1
Espanyol B
КР
 
 
 
 
 
 
UD Cornella
1 2
Villarreal B
КР
 
 
 
 
 
 
Castellon
1 1
Ejea
КР
 
 
 
 
 
 
Carrarese
3 0
Pergolettese
КР
 
 
 
 
 
 
Lecco
1 3
Pianese
КР
 
 
 
 
 
 
Olbia
0 1
Pro Patria
КР
 
 
 
 
 
 
Monza
1 0
AlbinoLeffe
КР
 
 
 
 
 
 
Renate
3 0
ASDC Gozzano
КР
 
 
 
 
 
 
Robur Siena
1 1
S.S. Arezzo
КР
 
 
 
 
 
 
Alessandria
1 1
Комо
КР
 
 
 
 
 
 
Rende
0 1
Кавезе
КР
 
 
 
 
 
 
Potenza
1 0
Teramo
КР
 
 
 
 
 
 
Бари
2 0
Тернана
КР
 
 
 
 
 
 
Casertana
1 1
Sicula Leonzio
КР
 
 
 
 
 
 
Viterbese
1 0
Bisceglie
КР
 
 
 
 
 
 
Rieti
0 1
Monopoli
КР
 
 
 
 
 
 
Paganese
3 1
Авелино
КР
 
 
 
 
 
 
Borgosesia
1 1
SCD Ligorna
КР
 
 
 
 
 
 
Bra
1 0
Prato
КР
 
 
 
 
 
 
US Fezzanese
1 0
Verbania
КР
 
 
 
 
 
 
Vado
0 2
Fossano
КР
 
 
 
 
 
 
Lucchese
1 0
Savona
КР
 
 
 
 
 
 
Lavagnese
3 1
Seravezza
КР
 
 
 
 
 
 
San Luigi
1 6
Adriese
КР
 
 
 
 
 
 
Este
2 1
Chions
КР
 
 
 
 
 
 
Montebelluna
0 0
Villafranca
КР
 
 
 
 
 
 
Tamai
2 2
Cartigliano
КР
 
 
 
 
 
 
Clodiense
1 1
Luparense
КР
 
 
 
 
 
 
Ambrosiana
2 1
Belluno
КР
 
 
 
 
 
 
Vigasio
1 2
Mestre
КР
 
 
 
 
 
 
Tuttocuoio
1 1
San Donato
КР
 
 
 
 
 
 
Sangiovannese
1 0
Foligno
КР
 
 
 
 
 
 
Monterosi
3 0
Grosseto
КР
 
 
 
 
 
 
US Gavorrano
2 2
Aglianese
КР
 
 
 
 
 
 
Flaminia
1 0
Grassina
КР
 
 
 
 
 
 
Scandicci
2 0
Pomezia
КР
 
 
 
 
 
 
Bastia Calcio
1 0
Ponsacco
КР
 
 
 
 
 
 
SSD Albalonga
3 2
Trestina
КР
 
 
 
 
 
 
Vidar
1 3
Levanger
КР
 
 
 
 
 
 
Bryne
1 0
Nardo
КР
 
 
 
 
 
 
Hoedd
0 2
Egersund
КР
 
 
 
 
 
 
Brattvaag
6 4
Sola
КР
 
 
 
 
 
 
Spjelkavik
1 1
Rommen
КР
 
 
 
 
 
 
Stabaek 2
1 2
Nordstrand
КР
 
 
 
 
 
 
Kraakeroey
1 1
Herd
КР
 
 
 
 
 
 
Molde 2
3 1
Aarvoll
КР
 
 
 
 
 
 
Traeff
2 0
Sarpsborg 08 2
КР
 
 
 
 
 
 
Ull/Kisa 2
2 3
Melbo
КР
 
 
 
 
 
 
Leknes
1 5
Floeya
КР
 
 
 
 
 
 
Gjelleraasen
1 3
Junkeren
КР
 
 
 
 
 
 
Harstad
0 0
Skjetten
КР
 
 
 
 
 
 
Tromsoe 2
1 1
Finnsnes
КР
 
 
 
 
 
 
Jedinstvo BP
3 0
Jezero
КР
 
 
 
 
 
 
Ibar
2 0
FK Arsenal Tivat
КР
 
 
 
 
 
 
Otrant
0 0
Mornar
КР
 
 
 
 
 
 
FK Bokelj
5 1
FK Drezga
Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.