КР
 
 
 
 
 
 
Hythe Town
1 2
Hastings
КР
 
 
 
 
 
 
Chasetown
3 0
Coleshill Town
КР
 
 
 
 
 
 
Tilbury
6 2
Waltham Abbey
КР
 
 
 
 
 
 
Carlton Town
3 2
Bedford
КР
 
 
 
 
 
 
Frome Town
2 1
Bideford AFC
КР
 
 
 
 
 
 
Evesham United
1 1
Halesowen
КР
 
 
 
 
 
 
Uxbridge
4 1
Northwood
КР
 
 
 
 
 
 
Ramsbottom United
1 3
Colne
КР
 
 
 
 
 
 
Clitheroe
0 3
Prescot Cables
КР
 
 
 
 
 
 
Trafford
0 3
Runcorn Linnets
КР
 
 
 
 
 
 
Worksop
2 1
Kendal Town
КР
 
 
 
 
 
 
Newcastle Town
2 5
Leek Town
КР
 
 
 
 
 
 
Histon
0 0
Corby Town
КР
 
 
 
 
 
 
Chipstead
2 1
FC Romania
КР
 
 
 
 
 
 
Sittingbourne
1 0
South Park
КР
 
 
 
 
 
 
Whitstable Town
2 2
Уер
КР
 
 
 
 
 
 
Marlow
1 0
Chertsey Town
КР
 
 
 
 
 
 
Ashford Town
2 2
Canvey
КР
 
 
 
 
 
 
Belper Town
0 3
Stamford AFC
КР
 
 
 
 
 
 
Whitehawk
2 1
Romford
КР
 
 
 
 
 
 
Skive
2 1
Hvidovre
КР
 
 
 
 
 
 
HIK
2 0
FA 2000
КР
 
 
 
 
 
 
Фрем
1 0
Hilleroed
КР
 
 
 
 
 
 
Broenshoej
0 0
Holbaek
КР
 
 
 
 
 
 
B 93
2 1
Slagelse
КР
 
 
 
 
 
 
VSK Aarhus
1 0
Thisted
КР
 
 
 
 
 
 
Dalum
0 0
Naesby
КР
 
 
 
 
 
 
Middelfart
2 0
Vejgaard
КР
 
 
 
 
 
 
FC Sydvest 05
1 4
Brabrand
КР
 
 
 
 
 
 
BK Union
3 1
Avedoere
КР
 
 
 
 
 
 
Karlslunde IF
0 0
GVI
КР
 
 
 
 
 
 
Greve
1 2
B 1908
КР
 
 
 
 
 
 
AB Taarnby
2 0
KFUM
КР
 
 
 
 
 
 
Tarup-Paarup
2 1
Varde
КР
 
 
 
 
 
 
Oure FA
4 1
Marienlyst
КР
 
 
 
 
 
 
Otterup
2 2
Herning Fremad
КР
 
 
 
 
 
 
Hedensted
2 5
Odder IGF
КР
 
 
 
 
 
 
OKS
0 0
Kolding B
КР
 
 
 
 
 
 
FK Palanga
0 4
Судува
КР
 
 
 
 
 
 
Floroe
1 0
Aasane
КР
 
 
 
 
 
 
Grorud
1 2
Asker
КР
 
 
 
 
 
 
Kjelsaas
3 0
Oppsal
КР
 
 
 
 
 
 
Norild
0 1
Mjoendalen 2
КР
 
 
 
 
 
 
Ready
0 2
Ullern
КР
 
 
 
 
 
 
Halsen
2 0
Frigg
КР
 
 
 
 
 
 
Oern-Horten
2 2
Grei
КР
 
 
 
 
 
 
Follo
0 0
Vaalerenga 2
КР
 
 
 
 
 
 
IF Storm
2 2
Vardeneset
КР
 
 
 
 
 
 
Brodd
4 0
Pors Grenland
КР
 
 
 
 
 
 
Vindbjart
4 0
Bryne 2
КР
 
 
 
 
 
 
Viking 2
5 0
Donn
КР
 
 
 
 
 
 
Start 2
2 2
Madla
КР
 
 
 
 
 
 
Stord
1 1
Os
КР
 
 
 
 
 
 
Vestfossen
2 4
Sogndal 2
КР
 
 
 
 
 
 
Fjoera
3 1
Fana
КР
 
 
 
 
 
 
Bergen Nord
8 0
Valdres FK
КР
 
 
 
 
 
 
Ranheim 2
1 3
Tillerbyen
КР
 
 
 
 
 
 
Brumunddal
9 0
Steinkjer
КР
 
 
 
 
 
 
Orkla
3 0
Verdal
КР
 
 
 
 
 
 
NIL-Trysil
0 1
Strindheim
КР
 
 
 
 
 
 
Melhus
2 2
Raufoss 2
КР
 
 
 
 
 
 
Gjoevik-Lyn
1 2
Rosenborg 2
КР
 
 
 
 
 
 
Горица
2 1
Radomlje
КР
 
 
 
 
 
 
NK Dob
1 2
ND Bilje
КР
 
 
 
 
 
 
Koper
3 0
Rogaska
КР
 
 
 
 
 
 
Dravograd
0 2
Fuzinar
КР
 
 
 
 
 
 
NK Krka
0 0
Brezice
КР
 
 
 
 
 
 
Nafta
2 2
Brda
КР
 
 
 
 
 
 
Solothurn
7 2
FC Schoetz
КР
 
 
 
 
 
 
SC Goldau
5 2
Luzern II
КР
 
 
 
 
 
 
Muttenz
4 1
Buochs
КР
 
 
 
 
 
 
Zug
2 2
FC Langenthal
КР
 
 
 
 
 
 
Tuggen
5 1
Hongg
КР
 
 
 
 
 
 
FC Dietikon
2 0
Linth
КР
 
 
 
 
 
 
Winterthur II
3 0
FC Gossau
КР
 
 
 
 
 
 
FC Thalwil
0 2
Paradiso
Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.