КР
 
 
 
 
 
 
Куяба
2 0
Oeste FC
КР
 
 
 
 
 
 
Коритиба
0 2
CRB
КР
 
 
 
 
 
 
Slagelse
0 1
Broenshoej
КР
 
 
 
 
 
 
Avarta
2 2
Holbaek
КР
 
 
 
 
 
 
Ejea
1 1
Ebro
КР
 
 
 
 
 
 
AE Prat
0 1
FC Andorra
13:00
 
 
 
 
 
 
AE Prat
? ?
Реус
КР
 
 
 
 
 
 
Sabadell
1 0
La Nucia
КР
 
 
 
 
 
 
UE Olot
1 0
Valencia B
КР
 
 
 
 
 
 
Espanyol B
0 0
Castellon
КР
 
 
 
 
 
 
Hercules
1 3
Orihuela
КР
 
 
 
 
 
 
Robur Siena
0 1
Pro Patria
КР
 
 
 
 
 
 
Renate
2 0
Olbia
КР
 
 
 
 
 
 
Pianese
0 1
Alessandria
КР
 
 
 
 
 
 
S.S. Arezzo
0 1
AlbinoLeffe
КР
 
 
 
 
 
 
Lecco
0 3
Monza
КР
 
 
 
 
 
 
Juventus U23
1 1
Pontedera
КР
 
 
 
 
 
 
Fossano
4 0
Verbania
КР
 
 
 
 
 
 
AS Casale
1 0
Bra
КР
 
 
 
 
 
 
Prato
2 0
Caronnese
КР
 
 
 
 
 
 
Sanremese
3 0
Vado
КР
 
 
 
 
 
 
Villafranca
1 2
Mestre
КР
 
 
 
 
 
 
Belluno
0 1
Cjarlins Muzane
КР
 
 
 
 
 
 
Campodarsego
1 0
San Luigi
КР
 
 
 
 
 
 
Legnago Salus
1 1
Este
КР
 
 
 
 
 
 
Luparense
2 0
Ambrosiana
КР
 
 
 
 
 
 
Clodiense
0 0
Vigasio
КР
 
 
 
 
 
 
Adriese
2 0
Tamai
КР
 
 
 
 
 
 
Vigor Carpaneto
1 3
Mantova
КР
 
 
 
 
 
 
Calvina
1 2
Mezzolara
КР
 
 
 
 
 
 
Breno
4 0
Progresso
КР
 
 
 
 
 
 
Форли
1 0
Sasso Marconi
КР
 
 
 
 
 
 
Alfonsine
0 2
Correggese
КР
 
 
 
 
 
 
Sammaurese
1 3
Crema
КР
 
 
 
 
 
 
Pomezia
1 1
Bastia Calcio
КР
 
 
 
 
 
 
Grassina
4 0
Sangiovannese
КР
 
 
 
 
 
 
US Gavorrano
1 1
Cannara
КР
 
 
 
 
 
 
Foligno
2 1
Trestina
КР
 
 
 
 
 
 
Flaminia
0 0
Monterosi
КР
 
 
 
 
 
 
Aglianese
0 0
SSD Albalonga
КР
 
 
 
 
 
 
Jerv
1 0
Tromsdalen
КР
 
 
 
 
 
 
Stroemmen
2 0
Согндал
КР
 
 
 
 
 
 
Хам Кам
4 0
Старт
КР
 
 
 
 
 
 
Nest Sotra
2 1
Skeid
КР
 
 
 
 
 
 
Санднес
3 1
Raufoss
КР
 
 
 
 
 
 
Алесунд
3 1
Notodden
КР
 
 
 
 
 
 
Senja
0 2
Aasane
КР
 
 
 
 
 
 
Alta
2 1
Kjelsaas
КР
 
 
 
 
 
 
Grorud
2 1
Mjoelner
КР
 
 
 
 
 
 
Asker
2 0
Sotra Sportsklubb
КР
 
 
 
 
 
 
Brda
3 2
Jadran
КР
 
 
 
 
 
 
Koper
1 1
Drava Ptuj
16:00
 
 
 
 
 
 
Mbao
? ?
Kagera Sugar
16:00
 
 
 
 
 
 
Simba SC
? ?
Lipuli
КР
 
 
 
 
 
 
Mbeya City
1 1
Ruvu Shooting
КР
 
 
 
 
 
 
GBK
3 1
JS Hercules
КР
 
 
 
 
 
 
OLS
1 5
JBK
КР
 
 
 
 
 
 
PK-37
2 3
SJK Akatemia
КР
 
 
 
 
 
 
Jezero
1 0
Mornar
КР
 
 
 
 
 
 
Otrant
0 1
ФК Ловчен
КР
 
 
 
 
 
 
Jedinstvo BP
1 2
Decic Tuzi
КР
 
 
 
 
 
 
Ibar
2 0
FK Drezga