КР
 
 
 
 
 
 
Otterup
0 5
Silkeborg KFUM
КР
 
 
 
 
 
 
Hedensted
5 2
Viborg II
КР
 
 
 
 
 
 
B 1909
2 1
Varde
КР
 
 
 
 
 
 
Al Zawraa
1 0
Al Minaa
КР
 
 
 
 
 
 
Ербил
0 0
Al Kahrabaa
КР
 
 
 
 
 
 
Albissola
1 1
Lucchese
КР
 
 
 
 
 
 
S.S. Arezzo
2 0
ASDC Gozzano
КР
 
 
 
 
 
 
Carrarese
3 0
Cuneo
КР
 
 
 
 
 
 
Pontedera
1 2
Alessandria
КР
 
 
 
 
 
 
Arzachena
0 0
Pistoiese
КР
 
 
 
 
 
 
Pro Patria
1 2
СК Пиза
КР
 
 
 
 
 
 
Piacenza
3 2
Olbia
КР
 
 
 
 
 
 
Новара
2 2
Robur Siena
КР
 
 
 
 
 
 
Llapi
1 0
Дрита
КР
 
 
 
 
 
 
Ballkani
2 4
Ferizaj
КР
 
 
 
 
 
 
Feronikeli
2 0
Gjilani
КР
 
 
 
 
 
 
Sarawak FA
0 1
PDRM
КР
 
 
 
 
 
 
UKM FC
0 5
UiTM
КР
 
 
 
 
 
 
Alta
1 1
Senja
КР
 
 
 
 
 
 
Oppsal
1 1
Kjelsaas
КР
 
 
 
 
 
 
Aasane
2 0
Elverum
КР
 
 
 
 
 
 
Fram Larvik
1 1
Grorud
КР
 
 
 
 
 
 
Asker
2 0
Odds Ballklubb 2
КР
 
 
 
 
 
 
Baerum
0 0
Floroe
КР
 
 
 
 
 
 
Aarvoll
0 1
Eidsvold TF
КР
 
 
 
 
 
 
Sunndal
1 3
Loerenskog
КР
 
 
 
 
 
 
Rommen
4 2
Kraakeroey
КР
 
 
 
 
 
 
Herd
2 2
Traeff
КР
 
 
 
 
 
 
Ullern
2 1
Ready
КР
 
 
 
 
 
 
FK Toensberg
4 1
Halsen
КР
 
 
 
 
 
 
Frigg
1 1
Follo
КР
 
 
 
 
 
 
Grei
1 2
Oern-Horten
19:00
 
 
 
 
 
 
Droebak/Frogn
? ?
Norild
КР
 
 
 
 
 
 
Flint
2 1
Brodd
КР
 
 
 
 
 
 
Donn
1 2
Viking 2
КР
 
 
 
 
 
 
Sogndal 2
1 2
Vard Haugesund
КР
 
 
 
 
 
 
Brann 2
4 3
Fjoera
КР
 
 
 
 
 
 
Os
0 2
Lysekloster
КР
 
 
 
 
 
 
Valdres FK
4 1
Vestfossen
КР
 
 
 
 
 
 
Djerv 1919
3 1
Stord
КР
 
 
 
 
 
 
Fana
1 1
Bergen Nord
КР
 
 
 
 
 
 
Steinkjer
0 2
Kolstad
КР
 
 
 
 
 
 
Tillerbyen
2 0
Orkla
КР
 
 
 
 
 
 
Rosenborg 2
2 1
NIL-Trysil
КР
 
 
 
 
 
 
Verdal
2 3
Melhus
КР
 
 
 
 
 
 
ND Beltinci
0 3
Tabor
КР
 
 
 
 
 
 
NK Krka
3 2
Brezice
КР
 
 
 
 
 
 
Nafta
1 1
ND Bilje
КР
 
 
 
 
 
 
Jadran
3 0
Ankaran Hrvatini
КР
 
 
 
 
 
 
NK Dob
2 2
Rogaska
КР
 
 
 
 
 
 
FC KTP
0 1
AC Oulu
КР
 
 
 
 
 
 
Haka
1 0
TPV Tampere
КР
 
 
 
 
 
 
AC Kajaani
1 2
Musan Salama
КР
 
 
 
 
 
 
Мю Па
0 1
TPS
КР
 
 
 
 
 
 
EIF
1 2
FF Jaro
КР
 
 
 
 
 
 
NK Zadar
3 0
NK Varazdin
КР
 
 
 
 
 
 
Sibenik
0 1
NK Dugopolje
КР
 
 
 
 
 
 
Solin
2 2
Bijelo Brdo
КР
 
 
 
 
 
 
Martigny
2 0
Bulle
КР
 
 
 
 
 
 
Young Boys II
2 2
Vevey
КР
 
 
 
 
 
 
Echallens
4 2
Chenois
КР
 
 
 
 
 
 
FC Azzurri 90
1 4
Lancy FC
КР
 
 
 
 
 
 
Fribourg
2 2
Thun II
КР
 
 
 
 
 
 
Meyrin
2 2
Naters
КР
 
 
 
 
 
 
Zug
0 2
Solothurn
КР
 
 
 
 
 
 
Old Boys
1 3
FC Bassecourt
КР
 
 
 
 
 
 
Zofingen
1 4
Luzern II
КР
 
 
 
 
 
 
Buochs
3 2
Grasshopper II