18:00
 
 
 
 
 
 
FS Metta/LU
? ?
Рига
15:00
 
 
 
 
 
 
Дижон
? ?
Ним
16:00
 
 
 
 
 
 
Лориен
? ?
Гингам
17:00
 
 
 
 
 
 
Кьолн
? ?
SV Deutz 05
19:30
 
 
 
 
 
 
Шалке 04
? ?
SC Verl
20:00
 
 
 
 
 
 
Ница
? ?
Рен
15:00
 
 
 
 
 
 
Nardo
? ?
Fram Larvik
16:00
 
 
 
 
 
 
Egersund
? ?
Notodden
17:00
 
 
 
 
 
 
Arendal Fotball
? ?
Bryne
17:00
 
 
 
 
 
 
Arendal Fotball
? ?
Baerum
17:00
 
 
 
 
 
 
Flekkeroey
? ?
Nardo
17:30
 
 
 
 
 
 
Vard Haugesund
? ?
Asker
15:00
 
 
 
 
 
 
Gjelleraasen
? ?
NIL-Trysil
17:00
 
 
 
 
 
 
Brumunddal
? ?
Grorud 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Loerenskog
? ?
Ull/Kisa 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Toten
? ?
NIL-Trysil
17:00
 
 
 
 
 
 
Elverum
? ?
Raufoss 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Kongsvinger 2
? ?
Rommen
17:00
 
 
 
 
 
 
Gjoevik-Lyn
? ?
Lillestroem 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Gjoevik-Lyn
? ?
Loerenskog
15:00
 
 
 
 
 
 
Pors Grenland
? ?
FK Toensberg
15:00
 
 
 
 
 
 
Oern-Horten
? ?
Flint
15:00
 
 
 
 
 
 
Halsen
? ?
Aassiden
15:00
 
 
 
 
 
 
Pors Grenland
? ?
Flint
17:00
 
 
 
 
 
 
Kraakeroey
? ?
Sarpsborg 08 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Mjoendalen 2
? ?
Oppsal
17:00
 
 
 
 
 
 
Halsen
? ?
Aassiden
17:00
 
 
 
 
 
 
Follo
? ?
Stroemsgodset 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Oern-Horten
? ?
Follo
14:00
 
 
 
 
 
 
Brodd
? ?
Mandalskameratene
14:00
 
 
 
 
 
 
Express
? ?
Djerv 1919
16:00
 
 
 
 
 
 
Staal Joerpeland
? ?
Hinna FK
16:00
 
 
 
 
 
 
Vindbjart
? ?
Viking 2
16:00
 
 
 
 
 
 
Express
? ?
Hinna FK
16:00
 
 
 
 
 
 
Brodd
? ?
Vindbjart
17:00
 
 
 
 
 
 
Vidar
? ?
Madla
17:00
 
 
 
 
 
 
Aakra
? ?
Sola
17:00
 
 
 
 
 
 
Start 2
? ?
Donn
17:00
 
 
 
 
 
 
Donn
? ?
Aakra
14:00
 
 
 
 
 
 
Stord
? ?
Fjoera
14:00
 
 
 
 
 
 
Lysekloster
? ?
Frigg
14:30
 
 
 
 
 
 
Bjarg
? ?
Лин
15:00
 
 
 
 
 
 
Ready
? ?
Frigg
16:00
 
 
 
 
 
 
Sogndal 2
? ?
Os
16:00
 
 
 
 
 
 
Fana
? ?
Sandviken
17:00
 
 
 
 
 
 
Lysekloster
? ?
Лин
17:00
 
 
 
 
 
 
Fana
? ?
Os
17:00
 
 
 
 
 
 
Bjarg
? ?
Stord
17:00
 
 
 
 
 
 
Fjoera
? ?
Brann 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Sandviken
? ?
FK Fyllingsdalen
17:00
 
 
 
 
 
 
Aardal
? ?
Sogndal 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Ready
? ?
Brann 2
17:00
 
 
 
 
 
 
FK Fyllingsdalen
? ?
Aardal
15:00
 
 
 
 
 
 
Orkla
? ?
Volda
15:00
 
 
 
 
 
 
Tynset
? ?
Tiller IL
15:00
 
 
 
 
 
 
Orkla
? ?
Spjelkavik
17:00
 
 
 
 
 
 
Byaasen
? ?
Kolstad
17:00
 
 
 
 
 
 
Tiller IL
? ?
Ranheim 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Strindheim
? ?
Molde 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Spjelkavik
? ?
NTNUI
17:00
 
 
 
 
 
 
Melhus
? ?
Traeff
17:00
 
 
 
 
 
 
Melhus
? ?
Traeff
17:00
 
 
 
 
 
 
Kolstad
? ?
Strindheim
15:00
 
 
 
 
 
 
Junkeren
? ?
Mjoelner
17:00
 
 
 
 
 
 
Skaanland
? ?
Melbo
17:00
 
 
 
 
 
 
Tromsoe 2
? ?
Skeid 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Stabaek 2
? ?
Bodoe/Glimt 2
17:00
 
 
 
 
 
 
Finnsnes
? ?
Rana FK
17:00
 
 
 
 
 
 
Rana FK
? ?
Skaanland
17:00
 
 
 
 
 
 
Wohlen
? ?
Buochs
17:00
 
 
 
 
 
 
Baden
? ?
FC Schoetz
18:00
 
 
 
 
 
 
SC Goldau
? ?
Solothurn
21:00
 
 
 
 
 
 
FC Bassecourt
? ?
Luzern II
21:00
 
 
 
 
 
 
Biel/Bienne
? ?
Delemont