Исландия Швеция Дания Англия Белгия Гремания Полша Швейцария Франция Хърватия Сърбия Португалия Испания Русия

Световни квалификации - групова фаза

Класиране група A

ОтборМПРЗГРТ
Франция 107 21 18-623
Швеция 106 13 26-919
Холандия 106 13 21-1219
България 104 15 14-1913
Люксембург 101 36 8-266
Беларус 101 27 6-215
Дата | ЧасМач
06-09-2016 | 21:45 Беларус 0:0 Франция
06-09-2016 | 21:45 България 4:3 Люксембург
06-09-2016 | 21:45 Швеция 1:1 Холандия
07-10-2016 | 21:45 Франция 4:1 България
07-10-2016 | 21:45 Люксембург 0:1 Швеция
07-10-2016 | 21:45 Холандия 4:1 Беларус
10-10-2016 | 21:45 Беларус 1:1 Люксембург
10-10-2016 | 21:45 Холандия 0:1 Франция
10-10-2016 | 21:45 Швеция 3:0 България
11-11-2016 | 21:45 Франция 2:1 Швеция
13-11-2016 | 19:00 България 1:0 Беларус
13-11-2016 | 19:00 Люксембург 1:3 Холандия
25-03-2017 | 19:00 Швеция 4:0 Беларус
25-03-2017 | 21:45 България 2:0 Холандия
25-03-2017 | 21:45 Люксембург 1:3 Франция
09-06-2017 | 21:45 Беларус 2:1 България
09-06-2017 | 21:45 Холандия 5:0 Люксембург
09-06-2017 | 21:45 Швеция 2:1 Франция
31-08-2017 | 21:45 България 3:2 Швеция
31-08-2017 | 21:45 Франция 4:0 Холандия
31-08-2017 | 21:45 Люксембург 1:0 Беларус
03-09-2017 | 19:00 Беларус 0:4 Швеция
03-09-2017 | 19:00 Холандия 3:1 България
03-09-2017 | 21:45 Франция 0:0 Люксембург
07-10-2017 | 19:00 Швеция 8:0 Люксембург
07-10-2017 | 21:45 Беларус 1:3 Холандия
07-10-2017 | 21:45 България 0:1 Франция
10-10-2017 | 21:45 Франция 2:1 Беларус
10-10-2017 | 21:45 Люксембург 1:1 България
10-10-2017 | 21:45 Холандия 2:0 Швеция

Класиране група B

ОтборМПРЗГРТ
Португалия 109 01 32-427
Швейцария 109 01 23-727
Унгария 104 15 14-1413
Фариорски Острови 102 35 4-169
Латвия 102 17 7-187
Андора 101 18 2-234
Дата | ЧасМач
06-09-2016 | 21:45 Андора 0:1 Латвия
06-09-2016 | 21:45 Фариорски Острови 0:0 Унгария
06-09-2016 | 21:45 Швейцария 2:0 Португалия
07-10-2016 | 21:45 Унгария 2:3 Швейцария
07-10-2016 | 21:45 Латвия 0:2 Фариорски Острови
07-10-2016 | 21:45 Португалия 6:0 Андора
10-10-2016 | 21:45 Андора 1:2 Швейцария
10-10-2016 | 21:45 Фариорски Острови 0:6 Португалия
10-10-2016 | 21:45 Латвия 0:2 Унгария
13-11-2016 | 19:00 Унгария 4:0 Андора
13-11-2016 | 19:00 Швейцария 2:0 Фариорски Острови
13-11-2016 | 21:45 Португалия 4:1 Латвия
25-03-2017 | 19:00 Андора 0:0 Фариорски Острови
25-03-2017 | 19:00 Швейцария 1:0 Латвия
25-03-2017 | 21:45 Португалия 3:0 Унгария
09-06-2017 | 21:45 Андора 1:0 Унгария
09-06-2017 | 21:45 Фариорски Острови 0:2 Швейцария
09-06-2017 | 21:45 Латвия 0:3 Португалия
31-08-2017 | 21:45 Унгария 3:1 Латвия
31-08-2017 | 21:45 Португалия 5:1 Фариорски Острови
31-08-2017 | 21:45 Швейцария 3:0 Андора
03-09-2017 | 19:00 Фариорски Острови 1:0 Андора
03-09-2017 | 21:45 Унгария 0:1 Португалия
03-09-2017 | 21:45 Латвия 0:3 Швейцария
07-10-2017 | 19:00 Фариорски Острови 0:0 Латвия
07-10-2017 | 21:45 Андора 0:2 Португалия
07-10-2017 | 21:45 Швейцария 5:2 Унгария
10-10-2017 | 21:45 Унгария 1:0 Фариорски Острови
10-10-2017 | 21:45 Латвия 4:0 Андора
10-10-2017 | 21:45 Португалия 2:0 Швейцария

Класиране група C

ОтборМПРЗГРТ
Германия 1010 00 43-430
Северна Ирландия 106 13 17-619
Чехия 104 33 17-1015
Норвегия 104 15 17-1613
Азербайджан 103 16 10-1910
Сан Марино 100 010 2-510
Дата | ЧасМач
04-09-2016 | 19:00 Сан Марино 0:1 Азербайджан
04-09-2016 | 21:45 Чехия 0:0 Северна Ирландия
04-09-2016 | 21:45 Норвегия 0:3 Германия
08-10-2016 | 19:00 Азербайджан 1:0 Норвегия
08-10-2016 | 21:45 Германия 3:0 Чехия
08-10-2016 | 21:45 Северна Ирландия 4:0 Сан Марино
11-10-2016 | 21:45 Чехия 0:0 Азербайджан
11-10-2016 | 21:45 Германия 2:0 Северна Ирландия
11-10-2016 | 21:45 Норвегия 4:1 Сан Марино
11-11-2016 | 21:45 Чехия 2:1 Норвегия
11-11-2016 | 21:45 Северна Ирландия 4:0 Азербайджан
11-11-2016 | 21:45 Сан Марино 0:8 Германия
26-03-2017 | 19:00 Азербайджан 1:4 Германия
26-03-2017 | 19:00 Сан Марино 0:6 Чехия
26-03-2017 | 21:45 Северна Ирландия 2:0 Норвегия
10-06-2017 | 19:00 Азербайджан 0:1 Северна Ирландия
10-06-2017 | 21:45 Германия 7:0 Сан Марино
10-06-2017 | 21:45 Норвегия 1:1 Чехия
01-09-2017 | 21:45 Чехия 1:2 Германия
01-09-2017 | 21:45 Норвегия 2:0 Азербайджан
01-09-2017 | 21:45 Сан Марино 0:3 Северна Ирландия
04-09-2017 | 19:00 Азербайджан 5:1 Сан Марино
04-09-2017 | 21:45 Германия 6:0 Норвегия
04-09-2017 | 21:45 Северна Ирландия 2:0 Чехия
05-10-2017 | 19:00 Азербайджан 1:2 Чехия
05-10-2017 | 21:45 Северна Ирландия 1:3 Германия
05-10-2017 | 21:45 Сан Марино 0:8 Норвегия
08-10-2017 | 21:45 Чехия 5:0 Сан Марино
08-10-2017 | 21:45 Германия 5:1 Азербайджан
08-10-2017 | 21:45 Норвегия 1:0 Северна Ирландия

Класиране група D

ОтборМПРЗГРТ
Сърбия 106 31 20-1021
Ирландия 105 41 12-619
Уелс 104 51 13-617
Австрия 104 33 14-1215
Грузия 100 55 8-145
Молдова 100 28 4-232
Дата | ЧасМач
05-09-2016 | 19:00 Грузия 1:2 Австрия
05-09-2016 | 21:45 Сърбия 2:2 Ирландия
05-09-2016 | 21:45 Уелс 4:0 Молдова
06-10-2016 | 21:45 Австрия 2:2 Уелс
06-10-2016 | 21:45 Молдова 0:3 Сърбия
06-10-2016 | 21:45 Ирландия 1:0 Грузия
09-10-2016 | 19:00 Уелс 1:1 Грузия
09-10-2016 | 21:45 Молдова 1:3 Ирландия
09-10-2016 | 21:45 Сърбия 3:2 Австрия
12-11-2016 | 19:00 Австрия 0:1 Ирландия
12-11-2016 | 19:00 Грузия 1:1 Молдова
12-11-2016 | 21:45 Уелс 1:1 Сърбия
24-03-2017 | 19:00 Грузия 1:3 Сърбия
24-03-2017 | 21:45 Австрия 2:0 Молдова
24-03-2017 | 21:45 Ирландия 0:0 Уелс
11-06-2017 | 19:00 Молдова 2:2 Грузия
11-06-2017 | 19:00 Ирландия 1:1 Австрия
11-06-2017 | 21:45 Сърбия 1:1 Уелс
02-09-2017 | 19:00 Грузия 1:1 Ирландия
02-09-2017 | 19:00 Сърбия 3:0 Молдова
02-09-2017 | 21:45 Уелс 1:0 Австрия
05-09-2017 | 21:45 Австрия 1:1 Грузия
05-09-2017 | 21:45 Молдова 0:2 Уелс
05-09-2017 | 21:45 Ирландия 0:1 Сърбия
06-10-2017 | 19:00 Грузия 0:1 Уелс
06-10-2017 | 21:45 Австрия 3:2 Сърбия
06-10-2017 | 21:45 Ирландия 2:0 Молдова
09-10-2017 | 21:45 Молдова 0:1 Австрия
09-10-2017 | 21:45 Сърбия 1:0 Грузия
09-10-2017 | 21:45 Уелс 0:1 Ирландия

Класиране група E

ОтборМПРЗГРТ
Полша 108 11 28-1425
Дания 106 22 20-820
Черна Гора 105 14 20-1216
Румъния 103 43 12-1013
Армения 102 17 10-267
Казакстан 100 37 6-263
Дата | ЧасМач
04-09-2016 | 19:00 Дания 1:0 Армения
04-09-2016 | 19:00 Казакстан 2:2 Полша
04-09-2016 | 21:45 Румъния 1:1 Черна Гора
08-10-2016 | 19:00 Армения 0:5 Румъния
08-10-2016 | 19:00 Черна Гора 5:0 Казакстан
08-10-2016 | 21:45 Полша 3:2 Дания
11-10-2016 | 19:00 Казакстан 0:0 Румъния
11-10-2016 | 21:45 Дания 0:1 Черна Гора
11-10-2016 | 21:45 Полша 2:1 Армения
11-11-2016 | 19:00 Армения 3:2 Черна Гора
11-11-2016 | 21:45 Дания 4:1 Казакстан
11-11-2016 | 21:45 Румъния 0:3 Полша
26-03-2017 | 19:00 Армения 2:0 Казакстан
26-03-2017 | 21:45 Черна Гора 1:2 Полша
26-03-2017 | 21:45 Румъния 0:0 Дания
10-06-2017 | 19:00 Казакстан 1:3 Дания
10-06-2017 | 21:45 Черна Гора 4:1 Армения
10-06-2017 | 21:45 Полша 3:1 Румъния
01-09-2017 | 19:00 Казакстан 0:3 Черна Гора
01-09-2017 | 21:45 Дания 4:0 Полша
01-09-2017 | 21:45 Румъния 1:0 Армения
04-09-2017 | 19:00 Армения 1:4 Дания
04-09-2017 | 21:45 Черна Гора 1:0 Румъния
04-09-2017 | 21:45 Полша 3:0 Казакстан
05-10-2017 | 19:00 Армения 1:6 Полша
05-10-2017 | 21:45 Черна Гора 0:1 Дания
05-10-2017 | 21:45 Румъния 3:1 Казакстан
08-10-2017 | 19:00 Дания 1:1 Румъния
08-10-2017 | 19:00 Казакстан 1:1 Армения
08-10-2017 | 19:00 Полша 4:2 Черна Гора

Класиране група F

ОтборМПРЗГРТ
Англия 108 20 18-326
Словакия 106 04 17-718
Шотландия 105 32 17-1218
Словения 104 33 12-715
Литва 101 36 7-206
Малта 100 19 3-251
Дата | ЧасМач
04-09-2016 | 19:00 Литва 2:2 Словения
04-09-2016 | 19:00 Словакия 0:1 Англия
04-09-2016 | 21:50 Малта 1:5 Шотландия
08-10-2016 | 19:00 Англия 2:0 Малта
08-10-2016 | 21:45 Шотландия 1:1 Литва
08-10-2016 | 21:45 Словения 1:0 Словакия
11-10-2016 | 21:45 Литва 2:0 Малта
11-10-2016 | 21:45 Словакия 3:0 Шотландия
11-10-2016 | 21:45 Словения 0:0 Англия
11-11-2016 | 21:45 Англия 3:0 Шотландия
11-11-2016 | 21:45 Малта 0:1 Словения
11-11-2016 | 21:45 Словакия 4:0 Литва
26-03-2017 | 19:00 Англия 2:0 Литва
26-03-2017 | 21:45 Малта 1:3 Словакия
26-03-2017 | 21:50 Шотландия 1:0 Словения
10-06-2017 | 19:00 Шотландия 2:2 Англия
10-06-2017 | 19:00 Словения 2:0 Малта
10-06-2017 | 21:45 Литва 1:2 Словакия
01-09-2017 | 21:45 Литва 0:3 Шотландия
01-09-2017 | 21:45 Малта 0:4 Англия
01-09-2017 | 21:45 Словакия 1:0 Словения
04-09-2017 | 21:45 Англия 2:1 Словакия
04-09-2017 | 21:45 Шотландия 2:0 Малта
04-09-2017 | 21:45 Словения 4:0 Литва
05-10-2017 | 21:45 Англия 1:0 Словения
05-10-2017 | 21:45 Малта 1:1 Литва
05-10-2017 | 21:45 Шотландия 1:0 Словакия
08-10-2017 | 19:00 Литва 0:1 Англия
08-10-2017 | 19:00 Словакия 3:0 Малта
08-10-2017 | 19:00 Словения 2:2 Шотландия

Класиране група G

ОтборМПРЗГРТ
Испания 109 10 36-328
Италия 107 21 21-823
Албания 104 15 10-1313
Израел 104 06 10-1512
Македония 103 25 15-1511
Лихтенщайн 100 010 1-390
Дата | ЧасМач
05-09-2016 | 21:45 Израел 1:3 Италия
05-09-2016 | 21:45 Испания 8:0 Лихтенщайн
06-09-2016 | 15:00 Албания 2:1 Македония
06-10-2016 | 21:45 Македония 1:2 Израел
06-10-2016 | 21:45 Италия 1:1 Испания
06-10-2016 | 21:45 Лихтенщайн 0:2 Албания
09-10-2016 | 19:00 Израел 2:1 Лихтенщайн
09-10-2016 | 21:45 Албания 0:2 Испания
09-10-2016 | 21:45 Македония 2:3 Италия
12-11-2016 | 21:45 Албания 0:3 Израел
12-11-2016 | 21:45 Лихтенщайн 0:4 Италия
12-11-2016 | 21:45 Испания 4:0 Македония
24-03-2017 | 21:45 Италия 2:0 Албания
24-03-2017 | 21:45 Лихтенщайн 0:3 Македония
24-03-2017 | 21:45 Испания 4:1 Израел
11-06-2017 | 21:45 Македония 1:2 Испания
11-06-2017 | 21:45 Израел 0:3 Албания
11-06-2017 | 21:45 Италия 5:0 Лихтенщайн
02-09-2017 | 19:00 Албания 2:0 Лихтенщайн
02-09-2017 | 21:45 Израел 0:1 Македония
02-09-2017 | 21:45 Испания 3:0 Италия
05-09-2017 | 21:45 Македония 1:1 Албания
05-09-2017 | 21:45 Италия 1:0 Израел
05-09-2017 | 21:45 Лихтенщайн 0:8 Испания
06-10-2017 | 21:45 Италия 1:1 Македония
06-10-2017 | 21:45 Лихтенщайн 0:1 Израел
06-10-2017 | 21:45 Испания 3:0 Албания
09-10-2017 | 21:45 Албания 0:1 Италия
09-10-2017 | 21:45 Македония 4:0 Лихтенщайн
09-10-2017 | 21:45 Израел 0:1 Испания

Класиране група H

ОтборМПРЗГРТ
Белгия 109 10 43-628
Гърция 105 41 17-619
Босна и Херцеговина 105 23 24-1317
Естония 103 25 13-1911
Кипър 103 16 9-1810
Гибралтар 100 010 3-470
Дата | ЧасМач
06-09-2016 | 21:45 Босна и Херцеговина 5:0 Естония
06-09-2016 | 21:45 Кипър 0:3 Белгия
06-09-2016 | 21:45 Гибралтар 1:4 Гърция
07-10-2016 | 21:45 Белгия 4:0 Босна и Херцеговина
07-10-2016 | 21:45 Гърция 2:0 Кипър
07-10-2016 | 21:45 Естония 4:0 Гибралтар
10-10-2016 | 21:45 Босна и Херцеговина 2:0 Кипър
10-10-2016 | 21:45 Естония 0:2 Гърция
10-10-2016 | 21:45 Гибралтар 0:6 Белгия
13-11-2016 | 19:00 Кипър 3:1 Гибралтар
13-11-2016 | 21:45 Белгия 8:1 Естония
13-11-2016 | 21:45 Гърция 1:1 Босна и Херцеговина
25-03-2017 | 19:00 Кипър 0:0 Естония
25-03-2017 | 19:00 Босна и Херцеговина 5:0 Гибралтар
25-03-2017 | 21:45 Белгия 1:1 Гърция
09-06-2017 | 21:45 Босна и Херцеговина 0:0 Гърция
09-06-2017 | 21:45 Естония 0:2 Белгия
09-06-2017 | 21:45 Гибралтар 1:2 Кипър
31-08-2017 | 21:45 Кипър 3:2 Босна и Херцеговина
31-08-2017 | 21:45 Гърция 0:0 Естония
31-08-2017 | 21:45 Белгия 9:0 Гибралтар
03-09-2017 | 19:00 Естония 1:0 Кипър
03-09-2017 | 21:45 Гърция 1:2 Белгия
03-09-2017 | 21:45 Гибралтар 0:4 Босна и Херцеговина
07-10-2017 | 19:00 Босна и Херцеговина 3:4 Белгия
07-10-2017 | 19:00 Гибралтар 0:6 Естония
07-10-2017 | 21:45 Кипър 1:2 Гърция
10-10-2017 | 21:45 Белгия 4:0 Кипър
10-10-2017 | 21:45 Естония 1:2 Босна и Херцеговина
10-10-2017 | 21:45 Гърция 4:0 Гибралтар

Класиране група I

ОтборМПРЗГРТ
Исландия 107 12 16-722
Хърватия 106 22 15-420
Украйна 105 23 13-917
Турция 104 33 14-1315
Финландия 102 35 9-139
Косово 100 19 3-241
Дата | ЧасМач
05-09-2016 | 21:45 Хърватска 1:1 Турция
05-09-2016 | 21:45 Украйна 1:1 Исландия
05-09-2016 | 21:45 Финландия 1:1 Косово
06-10-2016 | 21:45 Исландия 3:2 Финландия
06-10-2016 | 21:45 Турция 2:2 Украйна
06-10-2016 | 21:45 Косово 0:6 Хърватска
09-10-2016 | 19:00 Финландия 0:1 Хърватска
09-10-2016 | 19:00 Украйна 3:0 Косово
09-10-2016 | 21:45 Исландия 2:0 Турция
12-11-2016 | 19:00 Хърватска 2:0 Исландия
12-11-2016 | 19:00 Турция 2:0 Косово
12-11-2016 | 21:45 Украйна 1:0 Финландия
24-03-2017 | 19:00 Турция 2:0 Финландия
24-03-2017 | 21:45 Хърватска 1:0 Украйна
24-03-2017 | 21:45 Косово 1:2 Исландия
11-06-2017 | 19:00 Финландия 1:2 Украйна
11-06-2017 | 21:45 Исландия 1:0 Хърватска
11-06-2017 | 21:45 Косово 1:4 Турция
02-09-2017 | 19:00 Финландия 1:0 Исландия
02-09-2017 | 21:45 Украйна 2:0 Турция
03-09-2017 | 15:30 Хърватска 1:0 Косово
05-09-2017 | 21:45 Исландия 2:0 Украйна
05-09-2017 | 21:45 Турция 1:0 Хърватска
05-09-2017 | 21:45 Косово 0:1 Финландия
06-10-2017 | 21:45 Хърватска 1:1 Финландия
06-10-2017 | 21:45 Турция 0:3 Исландия
06-10-2017 | 21:45 Косово 0:2 Украйна
09-10-2017 | 21:45 Финландия 2:2 Турция
09-10-2017 | 21:45 Украйна 0:2 Хърватска
09-10-2017 | 21:45 Исландия 2:0 Косово

Световни квалификации - баражи

Дата | ЧасМач
09-11-2017 | 21:45 Северна Ирландия 0:1 Швейцария
09-11-2017 | 21:45 Хърватска 4:1 Гърция
10-11-2017 | 21:45 Швеция 1:0 Италия
11-11-2017 | 21:45 Дания 0:0 Ирландия
12-11-2017 | 19:00 Швейцария 0:0 Северна Ирландия
12-11-2017 | 21:45 Гърция 0:0 Хърватска
13-11-2017 | 21:45 Италия 0:0 Швеция
14-11-2017 | 21:45 Ирландия 1:5 Дания

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?