Македония загря за Армения с 2:0 в Гибралтар

06 септември 2018 | 23:52
Селекцията на Македония стартира с победа 2:0 като гост на Гибралтар в двубой от Лига D, група 4 на турнира Лига на нациите. Двубоят беше генерална репетиция за Македония преди дербито от групата срещу Армения в неделя в Скопие. По-рано през деня арменците се наложиха, макар и трудно, с 2:1 над Лихтенщайн. Избраниците на селекционера Игор Ангеловски решиха мача в своя полза между 19-ата и 35-ата минута, когато се разписаха Иван Тричковски и Езджан Алиоски. През втората част македонците продължиха да доминират, но не стигнаха до повече попадения.