Група 1
Казахстан 0:2КР Грузия
Група 4
Армения 2:1КР Лихтенщайн
Група 1
Германия 0:0КР Франция
Група 4
Уелс 4:1КР Ирландия
Група 3
Словения 1:2КР България
Група 3
Норвегия 2:0КР Кипър
Група 1
Латвия 0:0КР Андора
Група 4
Гибралтар 0:2КР Македония
Група 1
Чехия 1:2КР Украйна
Група 3
Азербайджан 0:0КР Косово
Група 3
Италия 1:1КР Полша
Група 2
Турция 1:2КР Русия
Група 1
Албания 1:0КР Израел
Група 4
Литва 0:1КР Сърбия
Група 4
Румъния 0:0КР Черна гора
Група 3
Фарьорски острови 3:1КР Малта
Група 3
Северна Ирландия 1:2КР Босна и Херцеговина
Група 2
Швейцария 6:0КР Исландия
Група 2
Финландия 1:0КР Унгария
Група 2
Беларус 5:0КР Сан Марино
Група 4
Англия 1:2КР Испания
Група 2
Естония 0:1КР Гърция
Група 2
Люксембург 4:0КР Молдова
Група 1
Украйна 1:0КР Словакия
Група 4
Дания 2:0КР Уелс
Група 3
България 1:0КР Норвегия
Група 1
Грузия 1:0КР Латвия
Група 4
Македония 2:0КР Армения
Група 1
Франция 2:1КР Холандия
Група 3
Кипър 2:1КР Словения
Група 4
Лихтенщайн 2:0КР Гибралтар
Група 3
Португалия 1:0КР Италия
Група 2
Швеция 2:3КР Турция
Група 1
Шотландия 2:0КР Албания
Група 4
Сърбия 2:2КР Румъния
Група 4
Черна гора 2:0КР Литва
Група 1
Андора 1:1КР Казахстан
Група 3
Косово 2:0КР Фарьорски острови
Група 3
Малта 1:1КР Азербайджан
Група 2
Исландия 0:3КР Белгия
Група 4
Испания 6:0КР Хърватия
Група 3
Босна и Херцеговина 1:0КР Австрия
Група 2
Унгария 2:1КР Гърция
Група 2
Финландия 1:0КР Естония
Група 2
Сан Марино 0:3КР Люксембург
Група 2
Молдова 0:0КР Беларус
Група 3
Полша 2:3КР Португалия
Група 1
Израел 2:1КР Шотландия
Група 4
Литва 1:2КР Румъния
Група 4
Черна гора 0:2КР Сърбия
Група 3
Фарьорски острови 0:3КР Азербайджан
Група 3
Косово 3:1КР Малта
Група 2
Русия 0:0КР Швеция
Група 2
Белгия 2:1КР Швейцария
Група 4
Хърватия 0:0КР Англия
Група 3
Австрия 1:0КР Северна Ирландия
Група 2
Гърция 1:0КР Унгария
Група 2
Естония 0:1КР Финландия
Група 2
Беларус 1:0КР Люксембург
Група 2
Молдова 2:0КР Сан Марино
Група 1
Словакия 1:2КР Чехия
Група 3
Норвегия 1:0КР Словения
Група 1
Грузия 3:0КР Андора
Група 1
Латвия 1:1КР Казахстан
Група 4
Армения 0:1КР Гибралтар
Група 1
Холандия 3:0КР Германия
Група 4
Ирландия 0:0КР Дания
Група 3
България 2:1КР Кипър
Група 4
Македония 4:1КР Лихтенщайн
Група 4
Румъния 0:0КР Сърбия
Група 2
Русия 2:0КР Турция
Група 3
Азербайджан 1:1КР Малта
Група 3
Фарьорски острови 1:1КР Косово
Група 3
Полша 0:1КР Италия
Група 1
Израел 2:0КР Албания
Група 4
Литва 1:4КР Черна гора
Група 2
Исландия 1:2КР Швейцария
Група 4
Испания 2:3КР Англия
Група 3
Босна и Херцеговина 2:0КР Северна Ирландия
Група 2
Естония 3:3КР Унгария
Група 2
Финландия 2:0КР Гърция
Група 2
Беларус 0:0КР Молдова
Група 2
Люксембург 3:0КР Сан Марино
Група 1
Казахстан 4:0КР Андора
Група 4
Армения 4:0КР Македония
Група 1
Франция 2:1КР Германия
Група 1
Украйна 1:0КР Чехия
Група 4
Ирландия 0:1КР Уелс
Група 3
Норвегия 1:0КР България
Група 3
Словения 1:1КР Кипър
Група 1
Латвия 0:3КР Грузия
Група 4
Гибралтар 2:1КР Лихтенщайн
Група 1
Казахстан 1:1КР Латвия
Група 2
Белгия 2:0КР Исландия
Група 4
Хърватия 3:2КР Испания
Група 3
Австрия 0:0КР Босна и Херцеговина
Група 2
Унгария 2:0КР Естония
Група 2
Гърция 1:0КР Финландия
Група 2
Сан Марино 0:1КР Молдова
Група 2
Люксембург 0:2КР Беларус
Група 1
Андора 1:1КР Грузия
Група 1
Холандия 2:0КР Франция
Група 1
Словакия 4:1КР Украйна
Група 4
Уелс 1:2КР Дания
Група 3
Кипър 1:1КР България
Група 3
Словения 1:1КР Норвегия
Група 4
Гибралтар 2:6КР Армения
Група 4
Лихтенщайн 0:2КР Македония
Група 4
Сърбия 2:1КР Черна гора
Група 2
Турция 0:1КР Швеция
Група 3
Азербайджан 2:0КР Фарьорски острови
Група 3
Малта 0:5КР Косово
Група 3
Италия 0:0КР Португалия
Група 1
Албания 0:4КР Шотландия
Група 4
Румъния 3:0КР Литва
Група 4
Англия 2:1КР Хърватия
Група 3
Северна Ирландия 1:2КР Австрия
Група 2
Молдова 1:1КР Люксембург
Група 2
Сан Марино 0:2КР Беларус
Група 2
Швейцария 5:2КР Белгия
Група 2
Унгария 2:0КР Финландия
Група 2
Гърция 0:1КР Естония
Група 1
Андора 0:0КР Латвия
Група 1
Грузия 2:1КР Казахстан
Група 1
Германия 2:2КР Холандия
Група 1
Чехия 1:0КР Словакия
Група 4
Дания 0:0КР Ирландия
Група 3
България 1:1КР Словения
Група 3
Кипър 0:2КР Норвегия
Група 4
Македония 4:0КР Гибралтар
Група 4
Лихтенщайн 2:2КР Армения
Група 3
Португалия 1:1КР Полша
Група 2
Швеция 2:0КР Русия
Група 1
Шотландия 3:2КР Израел
Група 4
Сърбия 4:1КР Литва
Група 4
Черна гора 0:1КР Румъния
Група 3
Косово 4:0КР Азербайджан
Група 3
Малта 1:1КР Фарьорски острови