Лига Европа - Квалификация - кръг 1

Дата | Час Стадион Мач
09.7.2019 | 18:55 Victoria Stadium Сейнт Джоузефс 0:4 Рейнджърс
09.7.2019 | 19:00 Ta' Qali Гзира Юнайтед 0:2 Хайдук (Сплит)
09.7.2019 | 20:30 Българска армия ЦСКА-София 4:0 Титоград
10.7.2019 | 18:55 Stade de la Frontiere Жонес Еш 0:0 Тобол
11.7.2019 | 16:30 Gyumri City Stadium Пюник 3:3 Шкупи Скопие
11.7.2019 | 17:00 Ордабаси Шимкент 1:0 Торпедо Кутаиси
11.7.2019 | 17:45 Вентспилс 3:0 Теута Дуръс
11.7.2019 | 18:00 Football Academy Stadium ФК Алашкерт 3:1 Македония Гьорче Петров
11.7.2019 | 18:30 Rakvere Транс Нарва 0:2 Будучност
11.7.2019 | 18:30 Laci Stadium Лячи 1:1 Апоел Беер Шева
11.7.2019 | 18:30 AEK Arena АЕК Ларнака 1:0 Петрокъб
11.7.2019 | 19:00 Savon Sanomat Areena КуПС 2:0 Витебск
11.7.2019 | 19:00 A Le Coq Arena Флора Талин 2:0 Раднички (Ниш)
11.7.2019 | 19:00 Bay?l Arena Сабаил 2:3 Университатя Крайова
11.7.2019 | 19:30 Stadium MFK Ruzomberok Ружомберок 0:2 Левски
11.7.2019 | 19:30 Ta' Qali Балзан 3:4 Домжале
11.7.2019 | 19:30 LFF Stadium, Vilnius Ретеряй 1:1 Клаксвуйк
11.7.2019 | 20:00 Broendby Stadion Брьондби 4:1 ФК Интер
11.7.2019 | 20:00 Zimbru Stadium Сперанца 0:3 Нефтчи
11.7.2019 | 20:00 Daugava Stadions Лиепая 1:1 Динамо Минск
11.7.2019 | 20:00 Stadion - Malmoe Малмьо ФФ 7:0 Балимена Юнайтед
11.7.2019 | 20:00 Sammy Ofer Stadium Макаби Хайфа 2:0 Мура
11.7.2019 | 20:00 Seaview Крусейдърс 2:0 Б36 Торсхавн
11.7.2019 | 20:00 Boris Paichadze Dinamo Arena Динамо Тбилиси 6:0 Енгордани
11.7.2019 | 20:00 Nagyerdei Stadion Дебрецен 3:0 Кукеси
11.7.2019 | 20:00 Todor Proeski Arena Академия Пандев 0:3 Зрински Мостар
11.7.2019 | 20:00 Aker Stadion Мьолде 7:1 Рейкявик
11.7.2019 | 20:00 Радник Биелина 2:0 Спартак Търнава
11.7.2019 | 20:00 Кауно Жалгирис 0:2 Аполон
11.7.2019 | 20:00 Brann Stadion Бран 2:2 Шамрок Роувърс
11.7.2019 | 20:00 Stroitel Stadium Шахтьор Солигорск 1:0 Хибърниънс
11.7.2019 | 20:30 Stade Emile Mayrisch Фола Еш 1:2 Чихура
11.7.2019 | 21:00 Stozice Stadium, Ljubljana Олимпия Любляна 2:3 РФС
11.7.2019 | 21:00 Belle Vue Конас Кий 1:2 Килмарнък
11.7.2019 | 21:30 MOL Arena ДАК Дунайска Стреда 1:1 Краковия
11.7.2019 | 21:30 Victoria Stadium Европа 0:0 Легия Варшава
11.7.2019 | 21:30 Stadion Cukaricki Чукарички 3:0 Банантс
11.7.2019 | 21:30 Stadion Pod Goricom Зета 1:5 ФК Види
11.7.2019 | 21:30 Стадион М. Анастасовичи ФКСБ 2:0 Мислами
11.7.2019 | 21:45 Turner's Cross Stadium Корк Сити 0:2 Прогрес Нидеркорн
11.7.2019 | 21:45 Solitude Клифтънвил 0:1 Хаугесун
11.7.2019 | 21:45 Pittodrie Stadium Абърдийн 2:1 РоПС
11.7.2019 | 21:45 Сейнт Патрикс Атлетик 0:2 Норкьопинг
11.7.2019 | 22:00 Stadion Illovsky Rudolf Хонвед Будапеща 3:1 Жалгирис Вилнюс
11.7.2019 | 22:00 Широки Брег 1:2 Кайрат Алмати
11.7.2019 | 23:00 Kopavogsvoellur Брейдаблик 0:0 ФК Вадуц
11.7.2019 | 23:00 Stjoernuvoellur Стярнан 2:1 Левадия
16.7.2019 | 18:00 Banants Stadium Банантс 0:5 Чукарички
16.7.2019 | 20:00 Клаксвуйк 0:0 Ретеряй
16.7.2019 | 21:30 Stadion Pod Goricom Титоград 0:0 ЦСКА-София
17.7.2019 | 19:00 Boris Paichadze Dinamo Arena Чихура 2:1 Фола Еш
18.7.2019 | 15:00 Astana Arena Тобол 1:1 Жонес Еш
18.7.2019 | 17:30 Ortal?q Stadion Кайрат Алмати 2:1 Широки Брег
18.7.2019 | 17:30 Training Centre Македония Гьорче Петров 0:3 ФК Алашкерт
18.7.2019 | 18:00 Stadiumi Niko Dovana Теута Дуръс 1:0 Вентспилс
18.7.2019 | 18:30 Veritas Stadion ФК Интер 2:0 Брьондби
18.7.2019 | 19:00 Daugava Stadions РФС 0:2 Олимпия Любляна
18.7.2019 | 19:00 A Le Coq Arena Левадия 3:2 Стярнан
18.7.2019 | 19:00 Rovaniemen keskuskenttae РоПС 1:2 Абърдийн
18.7.2019 | 19:00 Стадион Йон Облеменко Университатя Крайова 3:2 Сабаил
18.7.2019 | 19:30 Виваком Арена - Георги Аспарухов Левски 2:0 Ружомберок
18.7.2019 | 19:30 Dinamo Stadion, Minsk Динамо Минск 1:2 Лиепая
18.7.2019 | 20:00 Mikheil Meshki Stadium Торпедо Кутаиси 0:2 Ордабаси Шимкент
18.7.2019 | 20:00 Stadion Bijeli Brijeg Зрински Мостар 3:0 Академия Пандев
18.7.2019 | 20:00 LFF Stadium, Vilnius Жалгирис Вилнюс 1:1 Хонвед Будапеща
18.7.2019 | 20:00 Rheinpark Stadion ФК Вадуц 2:1 Брейдаблик
18.7.2019 | 20:00 Neo GSP Stadium Аполон 4:0 Кауно Жалгирис
18.7.2019 | 20:00 Complexul Sportiv Raional Мислами 1:2 ФКСБ
18.7.2019 | 20:00 Haugesund Stadion Хаугесун 5:1 Клифтънвил
18.7.2019 | 20:00 Zimbru Stadium Петрокъб 0:1 АЕК Ларнака
18.7.2019 | 20:00 Bakcell Arena (8th km Stadium) Нефтчи 6:0 Сперанца
18.7.2019 | 20:00 Marshal Jozef Pilsudski Stadium, Cracow Краковия 2:2 ДАК Дунайска Стреда
18.7.2019 | 20:30 Comunal Andorra la Vella Енгордани 0:1 Динамо Тбилиси
18.7.2019 | 20:30 Stade Municipal de Differdange Прогрес Нидеркорн 1:2 Корк Сити
18.7.2019 | 20:30 Turner Stadium Be'er Sheva Апоел Беер Шева 1:0 Лячи
18.7.2019 | 21:00 Мура 2:3 Макаби Хайфа
18.7.2019 | 21:00 Gundadalur Stadium Б36 Торсхавн 2:3 Крусейдърс
18.7.2019 | 21:00 Elbasan Arena Кукеси 1:1 Дебрецен
18.7.2019 | 21:00 Stadion Poljud Хайдук (Сплит) 1:3 Гзира Юнайтед
18.7.2019 | 21:00 Pancho Arena ФК Види 0:0 Зета
18.7.2019 | 21:00 Хибърниънс 0:1 Шахтьор Солигорск
18.7.2019 | 21:00 Норкьопинг 2:1 Сейнт Патрикс Атлетик
18.7.2019 | 21:30 Todor Proeski Arena Шкупи Скопие 1:2 Пюник
18.7.2019 | 21:30 Vitebskij CSK Витебск 1:1 КуПС
18.7.2019 | 21:45 Ballymena Showgrounds Балимена Юнайтед 0:4 Малмьо ФФ
18.7.2019 | 21:45 Rugby Park Килмарнък 0:2 Конас Кий
18.7.2019 | 21:45 Ibrox Stadium Рейнджърс 6:0 Сейнт Джоузефс
18.7.2019 | 21:45 Anton Malatinsky Спартак Търнава 5:2 Радник Биелина
18.7.2019 | 21:45 Stadion Cair Раднички (Ниш) 2:2 Флора Талин
18.7.2019 | 21:45 Sportni Park Domzale Домжале 1:0 Балзан
18.7.2019 | 21:45 Stadion Pod Goricom Будучност 4:1 Транс Нарва
18.7.2019 | 22:00 Polish Army Легия Варшава 3:0 Европа
18.7.2019 | 22:00 KR-voellur Рейкявик 0:0 Мьолде
18.7.2019 | 22:00 Tallaght Stadium Шамрок Роувърс 2:1 Бран

Лига Европа - Квалификация - кръг 2

Дата | Час Стадион Мач
23.7.2019 | 18:00 Football Academy Stadium Арарат Армения 2:0 Линкълн Ред Импс
23.7.2019 | 18:45 Gundadalur Stadium ХБ Торсхавн 2:2 Линфийлд
23.7.2019 | 18:55 Todor Proeski Arena Шкендия 1:2 Ф91 Дюделанж
23.7.2019 | 21:00 Comunal Andorra la Vella ФК Санта Колома 0:0 Астана
23.7.2019 | 21:30 Stadio Olimpico San Marino Тре Пене 0:5 Судува
24.7.2019 | 19:00 Tehelne Pole Слован Братислава 2:1 Фероникели
25.7.2019 | 16:30 Gyumri City Stadium Пюник 2:1 Яблонец
25.7.2019 | 17:45 Вентспилс 4:0 Гзира Юнайтед
25.7.2019 | 18:00 Gabala City Stadium Габала 0:2 Динамо Тбилиси
25.7.2019 | 18:30 Stadiumi Selman Stermasi Партизани 0:1 Шериф
25.7.2019 | 18:30 AEK Arena АЕК Ларнака 3:0 Левски
25.7.2019 | 19:30 Стадион Галгенваард Утрехт 1:1 Зрински Мостар
25.7.2019 | 19:45 Boris Paichadze Dinamo Arena Чихура 1:1 Абърдийн
25.7.2019 | 19:55 ETO Park Хонвед Будапеща 0:0 Университатя Крайова
25.7.2019 | 20:00 Haugesund Stadion Хаугесун 2:0 Щурм Грац
25.7.2019 | 20:00 Stadion Energa Gdansk Лехия (Гданск) 2:1 Брьондби
25.7.2019 | 20:00 Malatya Stadyumu Йени Малтияспор 2:2 Олимпия Любляна
25.7.2019 | 20:00 A Le Coq Arena Флора Талин 1:2 Айнтрахт Франкфурт
25.7.2019 | 20:00 Aker Stadion Мьолде 0:0 Чукарички
25.7.2019 | 20:00 Adidas Arena Млада Болеслав 1:1 Ордабаси Шимкент
25.7.2019 | 20:00 Football Academy Stadium ФК Алашкерт 0:3 ФКСБ
25.7.2019 | 20:00 Stroitel Stadium Шахтьор Солигорск 2:0 Есберг
25.7.2019 | 20:00 Арсенал Арсенал Тула 0:1 Нефтчи
25.7.2019 | 20:30 Turner Stadium Be'er Sheva Апоел Беер Шева 2:0 Кайрат Алмати
25.7.2019 | 20:30 Българска армия ЦСКА-София 1:0 Осиек
25.7.2019 | 20:30 Локомотив Локомотив (Пловдив) 2:0 Спартак Търнава
25.7.2019 | 20:30 Belle Vue Конас Кий 0:1 Партизан
25.7.2019 | 21:00 Stadion Piast Пяст Гливице 3:2 Рига
25.7.2019 | 21:00 Pancho Arena ФК Види 1:0 ФК Вадуц
25.7.2019 | 21:00 Oestgoetaporten Норкьопинг 2:0 Лиепая
25.7.2019 | 21:15 Swissporarena Люцерн 1:0 Клаксвуйк
25.7.2019 | 21:30 MOL Arena ДАК Дунайска Стреда 1:2 Атромитос
25.7.2019 | 21:30 Ghelamco Arena Гент 6:3 Виторул Констанца
25.7.2019 | 21:30 Kleanthis Vikelidis Stadium Арис (Солун) 0:0 АЕЛ Лимасол
25.7.2019 | 21:30 Stade Josy Barthel Жонес Еш 0:1 Витория Гимараеш
25.7.2019 | 21:30 Стадион АФАС АЗ Алкмаар 0:0 Хекен
25.7.2019 | 21:45 Sportni Park Domzale Домжале 2:2 Малмьо ФФ
25.7.2019 | 21:45 Stadion Pod Goricom Будучност 1:3 Зоря Луганск
25.7.2019 | 21:45 Стад де ла Мено Страсбург 3:1 Макаби Хайфа
25.7.2019 | 21:45 Молиню Уулвърхамптън 2:0 Крусейдърс
25.7.2019 | 21:45 Ibrox Stadium Рейнджърс 2:0 Прогрес Нидеркорн
25.7.2019 | 22:00 Hlidarendi Валур 1:1 Лудогорец
25.7.2019 | 22:00 РСДЕ Еспаньол 4:0 Стярнан
25.7.2019 | 22:00 Tallaght Stadium Шамрок Роувърс 2:1 Аполон
25.7.2019 | 22:00 Polish Army Легия Варшава 1:0 КуПС
25.7.2019 | 22:00 Stadio G. Moccagatta Торино 3:0 Дебрецен
30.7.2019 | 18:45 Судува 5:0 Тре Пене
30.7.2019 | 18:45 Victoria Stadium Линкълн Ред Импс 1:2 Арарат Армения
30.7.2019 | 18:55 Stade Josy Barthel Ф91 Дюделанж 1:1 Шкендия
30.7.2019 | 19:00 Fadil Vokrri Stadium Фероникели 0:2 Слован Братислава
31.7.2019 | 21:45 Stadion Cukaricki Чукарички 1:3 Мьолде
01.8.2019 | 17:00 Astana Arena Астана 4:1 ФК Санта Колома
01.8.2019 | 17:00 Ордабаси Шимкент 2:3 Млада Болеслав
01.8.2019 | 17:30 Ortal?q Stadion Кайрат Алмати 1:1 Апоел Беер Шева
01.8.2019 | 18:00 Стадион Виторул Виторул Констанца 2:1 Гент
01.8.2019 | 19:00 Slavutych Arena Зоря Луганск 1:0 Будучност
01.8.2019 | 19:00 Savon Sanomat Areena КуПС 0:0 Легия Варшава
01.8.2019 | 19:15 Стадион Йон Облеменко Университатя Крайова 3:1 Хонвед Будапеща
01.8.2019 | 19:30 Skonto Stadium Рига 2:1 Пяст Гливице
01.8.2019 | 19:30 Виваком Арена - Георги Аспарухов Левски 0:4 АЕК Ларнака
01.8.2019 | 19:30 Nagyerdei Stadion Дебрецен 1:4 Торино
01.8.2019 | 19:30 Bravida Arena Хекен 0:3 АЗ Алкмаар
01.8.2019 | 20:00 Sheriff Stadium Шериф 1:1 Партизани
01.8.2019 | 20:00 Bakcell Arena (8th km Stadium) Нефтчи 3:0 Арсенал Тула
01.8.2019 | 20:00 Peristeri Stadium Атромитос 3:2 ДАК Дунайска Стреда
01.8.2019 | 20:00 Stadion Strelnice Яблонец 0:0 Пюник
01.8.2019 | 20:00 Rheinpark Stadion ФК Вадуц 2:0 ФК Види
01.8.2019 | 20:00 Boris Paichadze Dinamo Arena Динамо Тбилиси 3:0 Габала
01.8.2019 | 20:00 Stadion - Malmoe Малмьо ФФ 3:2 Домжале
01.8.2019 | 20:00 Клаксвуйк 0:1 Люцерн
01.8.2019 | 20:00 Sammy Ofer Stadium Макаби Хайфа 2:1 Страсбург
01.8.2019 | 20:00 Neo GSP Stadium Аполон 3:1 Шамрок Роувърс
01.8.2019 | 20:00 AEK Arena АЕЛ Лимасол 0:1 Арис (Солун)
01.8.2019 | 20:00 Stadion Bijeli Brijeg Зрински Мостар 2:1 Утрехт
01.8.2019 | 20:00 Daugava Stadions Лиепая 0:1 Норкьопинг
01.8.2019 | 20:30 Лудогорец арена Лудогорец 4:0 Валур
01.8.2019 | 20:30 Broendby Stadion Брьондби 4:1 Лехия (Гданск)
01.8.2019 | 20:30 Stade Josy Barthel Прогрес Нидеркорн 0:0 Рейнджърс
01.8.2019 | 20:45 Блу Уотър Арена Есберг 0:0 Шахтьор Солигорск
01.8.2019 | 21:00 Stozice Stadium, Ljubljana Олимпия Любляна 0:1 Йени Малтияспор
01.8.2019 | 21:00 Гзира Юнайтед 2:2 Вентспилс
01.8.2019 | 21:30 Merkur-Arena Щурм Грац 2:1 Хаугесун
01.8.2019 | 21:30 Стадион М. Анастасовичи ФКСБ 2:3 ФК Алашкерт
01.8.2019 | 21:30 Комерцбанк Арена Айнтрахт Франкфурт 2:1 Флора Талин
01.8.2019 | 21:45 Pittodrie Stadium Абърдийн 5:0 Чихура
01.8.2019 | 21:45 Windsor Park Линфийлд 1:0 ХБ Торсхавн
01.8.2019 | 21:45 Stadion Gradski Vrt Осиек 4:4 ЦСКА-София
01.8.2019 | 21:45 Anton Malatinsky Спартак Търнава 3:1 Локомотив (Пловдив)
01.8.2019 | 22:00 Seaview Крусейдърс 1:4 Уулвърхамптън
01.8.2019 | 22:00 Estadio D. Afonso Henriques Витория Гимараеш 4:0 Жонес Еш
01.8.2019 | 22:00 Stadion FK Partizan Партизан 3:0 Конас Кий
01.8.2019 | 22:15 Stjoernuvoellur Стярнан 1:3 Еспаньол

Лига Европа - Квалификация - кръг 3

Дата | Час Стадион Мач
06.8.2019 | 18:00 Арарат Армения 1:2 Сабуртало
06.8.2019 | 19:00 Daugava Stadions Рига 1:1 ХИК
06.8.2019 | 21:15 Stadion Pod Goricom Сутиеска 1:2 Линфийлд
07.8.2019 | 21:15 National Football Stadium Слован Братислава 1:0 Дъндолк
08.8.2019 | 17:00 Astana Arena Астана 5:1 Валета
08.8.2019 | 18:30 AEK Arena АЕК Ларнака 1:1 Гент
08.8.2019 | 19:00 "Републикански" Пюник 0:4 Уулвърхамптън
08.8.2019 | 19:00 Generali Arena Спарта Прага 2:2 Трабзонспор
08.8.2019 | 19:15 Стадион Йон Облеменко Университатя Крайова 0:2 АЕК
08.8.2019 | 19:30 Broendby Stadion Брьондби 2:4 Брага
08.8.2019 | 19:45 Daugava Stadions Вентспилс 0:3 Витория Гимараеш
08.8.2019 | 20:00 Sheriff Stadium Шериф 1:2 АИК Стокхолм
08.8.2019 | 20:00 Haugesund Stadion Хаугесун 0:1 ПСВ Айндховен
08.8.2019 | 20:00 Chornomorets Stadium Иличивец 0:0 АЗ Алкмаар
08.8.2019 | 20:00 Aker Stadion Мьолде 3:0 Арис (Солун)
08.8.2019 | 20:00 Arena Thun Тюн 2:3 Спартак Москва
08.8.2019 | 20:00 Stadion - Malmoe Малмьо ФФ 3:0 Зрински Мостар
08.8.2019 | 20:00 Bakcell Arena (8th km Stadium) Нефтчи 2:2 Бней Йехуда
08.8.2019 | 20:30 Netanya Municipal Stadium Макаби Тел-Авив 1:2 Судува
08.8.2019 | 20:30 Лудогорец арена Лудогорец 5:0 ТНС
08.8.2019 | 20:30 Koning Boudewijnstadion Антверп 1:0 Виктория Пилзен
08.8.2019 | 20:30 Локомотив Локомотив (Пловдив) 0:1 Страсбург
08.8.2019 | 20:30 Васил Левски ЦСКА-София 1:1 Зоря Луганск
08.8.2019 | 20:30 де Кайп Фейенорд 4:0 Динамо Тбилиси
08.8.2019 | 20:45 Bilino Polje Stadium Сараево 1:2 БАТЕ Борисов
08.8.2019 | 21:00 Stade Josy Barthel Ф91 Дюделанж 3:1 Нъме Калю
08.8.2019 | 21:00 Oestgoetaporten Норкьопинг 1:1 Апоел Беер Шева
08.8.2019 | 21:00 МСХ Арена Мидтиланд 2:4 Рейнджърс
08.8.2019 | 21:00 Stadion Rujevica Риека 2:0 Абърдийн
08.8.2019 | 21:30 Generali Arena Аустрия Виена 1:2 Аполон
08.8.2019 | 21:30 Rheinpark Stadion ФК Вадуц 0:5 Айнтрахт Франкфурт
08.8.2019 | 21:30 Стадион М. Анастасовичи ФКСБ 0:0 Млада Болеслав
08.8.2019 | 22:00 Олимпико ди Торино Торино 5:0 Шахтьор Солигорск
08.8.2019 | 22:00 Swissporarena Люцерн 0:3 Еспаньол
08.8.2019 | 22:00 Polish Army Легия Варшава 0:0 Атромитос
08.8.2019 | 22:00 Stadion FK Partizan Партизан 3:1 Йени Малтияспор
13.8.2019 | 19:00 A Le Coq Arena Нъме Калю 0:1 Ф91 Дюделанж
13.8.2019 | 21:45 Windsor Park Линфийлд 3:2 Сутиеска
13.8.2019 | 22:00 Tallaght Stadium Дъндолк 1:3 Слован Братислава
14.8.2019 | 19:00 Mikheil Meshki Stadium Сабуртало 0:2 Арарат Армения
14.8.2019 | 19:00 Estadio D. Afonso Henriques Витория Гимараеш 6:0 Вентспилс
14.8.2019 | 19:00 Peristeri Stadium Атромитос 0:2 Легия Варшава
15.8.2019 | 19:00 Telia 5G-areena ХИК 2:2 Рига
15.8.2019 | 19:30 Boris Paichadze Dinamo Arena Динамо Тбилиси 1:1 Фейенорд
15.8.2019 | 19:45 Стадион Спартак Спартак Москва 2:1 Тюн
15.8.2019 | 20:00 Судува 2:1 Макаби Тел-Авив
15.8.2019 | 20:00 Friends Arena АИК Стокхолм 1:1 Шериф
15.8.2019 | 20:00 Borisov Arena БАТЕ Борисов 0:0 Сараево
15.8.2019 | 20:00 Dinamo Stadion, Minsk Шахтьор Солигорск 1:1 Торино
15.8.2019 | 20:00 Neo GSP Stadium Аполон 3:1 Аустрия Виена
15.8.2019 | 20:00 Зрински Мостар 1:0 Малмьо ФФ
15.8.2019 | 20:00 Slavutych Arena Зоря Луганск 1:0 ЦСКА-София
15.8.2019 | 20:00 HaMoshava Stadium, Petah Tikva Бней Йехуда 2:1 Нефтчи
15.8.2019 | 20:00 Adidas Arena Млада Болеслав 0:1 ФКСБ
15.8.2019 | 20:00 Malatya Stadyumu Йени Малтияспор 1:0 Партизан
15.8.2019 | 20:30 Racecourse Ground ТНС 0:4 Лудогорец
15.8.2019 | 20:30 Turner Stadium Be'er Sheva Апоел Беер Шева 3:1 Норкьопинг
15.8.2019 | 20:30 Senol Gunes Akyazi Stadyumu Трабзонспор 2:1 Спарта Прага
15.8.2019 | 21:00 Ta' Qali Валета 0:4 Астана
15.8.2019 | 21:00 Doosan Arena Plzen Виктория Пилзен 2:1 Антверп
15.8.2019 | 21:00 Athens Olympic Stadium АЕК 1:1 Университатя Крайова
15.8.2019 | 21:30 Стадион Филипс ПСВ Айндховен 0:0 Хаугесун
15.8.2019 | 21:30 Стад де ла Мено Страсбург 1:0 Локомотив (Пловдив)
15.8.2019 | 21:30 Стадион Карс Джийнс АЗ Алкмаар 4:0 Иличивец
15.8.2019 | 21:30 Kleanthis Vikelidis Stadium Арис (Солун) 3:1 Мьолде
15.8.2019 | 21:30 Ghelamco Arena Гент 3:0 АЕК Ларнака
15.8.2019 | 21:30 Комерцбанк Арена Айнтрахт Франкфурт 1:0 ФК Вадуц
15.8.2019 | 21:45 Молиню Уулвърхамптън 4:0 Пюник
15.8.2019 | 21:45 Ibrox Stadium Рейнджърс 3:1 Мидтиланд
15.8.2019 | 21:45 Pittodrie Stadium Абърдийн 0:2 Риека
15.8.2019 | 21:45 Estadio Municipal de Braga Брага 3:1 Брьондби
15.8.2019 | 22:05 РСДЕ Еспаньол 3:0 Люцерн

Лига Европа - Квалификация - кръг final

Дата | Час Стадион Мач
22.8.2019 | 17:00 Astana Arena Астана 3:0 БАТЕ Борисов
22.8.2019 | 18:00 Арарат Армения 2:1 Ф91 Дюделанж
22.8.2019 | 20:00 Судува 0:0 Ференцварош
22.8.2019 | 20:00 Stadion - Malmoe Малмьо ФФ 3:0 Бней Йехуда
22.8.2019 | 20:30 Лудогорец арена Лудогорец 0:0 Марибор
22.8.2019 | 20:30 де Кайп Фейенорд 3:0 Апоел Беер Шева
22.8.2019 | 20:45 Телиа Паркен ФК Копенхаген 3:1 Рига
22.8.2019 | 21:00 Athens Olympic Stadium АЕК 1:3 Трабзонспор
22.8.2019 | 21:00 Polish Army Легия Варшава 0:0 Рейнджърс
22.8.2019 | 21:30 Стадион М. Анастасовичи ФКСБ 0:0 Витория Гимараеш
22.8.2019 | 21:30 Ghelamco Arena Гент 2:1 Риека
22.8.2019 | 21:30 Стадион Филипс ПСВ Айндховен 3:0 Аполон
22.8.2019 | 21:30 Стад де ла Мено Страсбург 1:0 Айнтрахт Франкфурт
22.8.2019 | 21:30 De Grolsch Veste АЗ Алкмаар 1:1 Антверп
22.8.2019 | 21:45 Celtic Park Селтик 2:0 АИК Стокхолм
22.8.2019 | 21:45 Windsor Park Линфийлд 3:2 ФК Карабак
22.8.2019 | 21:45 Estadio Municipal de Braga Брага 1:0 Спартак Москва
22.8.2019 | 22:00 РСДЕ Еспаньол 3:1 Зоря Луганск
22.8.2019 | 22:00 Stadion FK Partizan Партизан 2:1 Мьолде
22.8.2019 | 22:00 National Football Stadium Слован Братислава 1:0 ПАОК
22.8.2019 | 22:05 Олимпико ди Торино Торино 2:3 Уулвърхамптън
29.8.2019 | 19:00 Tofiq Bakhramov Stadium ФК Карабак 2:1 Линфийлд
29.8.2019 | 19:45 Skonto Stadium Рига 1:0 ФК Копенхаген
29.8.2019 | 20:00 Friends Arena АИК Стокхолм 1:4 Селтик
29.8.2019 | 20:00 Toumba Stadium ПАОК 3:2 Слован Братислава
29.8.2019 | 20:00 Borisov Arena БАТЕ Борисов 2:0 Астана
29.8.2019 | 20:00 Neo GSP Stadium Аполон 0:4 ПСВ Айндховен
29.8.2019 | 20:00 Slavutych Arena Зоря Луганск 2:2 Еспаньол
29.8.2019 | 20:00 Aker Stadion Мьолде 1:1 Партизан
29.8.2019 | 20:00 HaMoshava Stadium, Petah Tikva Бней Йехуда 0:1 Малмьо ФФ
29.8.2019 | 20:15 Стадион Спартак Спартак Москва 1:2 Брага
29.8.2019 | 20:30 Senol Gunes Akyazi Stadyumu Трабзонспор 0:2 АЕК
29.8.2019 | 20:30 Turner Stadium Be'er Sheva Апоел Беер Шева 0:3 Фейенорд
29.8.2019 | 20:30 Koning Boudewijnstadion Антверп 1:4 АЗ Алкмаар
29.8.2019 | 21:00 Groupama Arena Ференцварош 4:2 Судува
29.8.2019 | 21:00 Stade Josy Barthel Ф91 Дюделанж 7:5 Арарат Армения
29.8.2019 | 21:00 Stadion Rujevica Риека 1:1 Гент
29.8.2019 | 21:15 Ljudski vrt Stadion Марибор 2:2 Лудогорец
29.8.2019 | 21:30 Комерцбанк Арена Айнтрахт Франкфурт 3:0 Страсбург
29.8.2019 | 21:45 Молиню Уулвърхамптън 2:1 Торино
29.8.2019 | 21:45 Ibrox Stadium Рейнджърс 1:0 Легия Варшава
29.8.2019 | 22:00 Estadio D. Afonso Henriques Витория Гимараеш 1:0 ФКСБ

Europa League Group Stage - кръг 1

Дата | Час Стадион Мач
19.9.2019 | 19:55 Neo GSP Stadium АПОЕЛ Никозия 3:4 Ф91 Дюделанж
19.9.2019 | 19:55 Tofiq Bakhramov Stadium ФК Карабак 0:3 Севиля
19.9.2019 | 19:55 Телиа Паркен ФК Копенхаген 1:0 Лугано
19.9.2019 | 19:55 Stadion NSK Olimpiyskiy, Kyiv Динамо (Киев) 1:0 Малмьо ФФ
19.9.2019 | 19:55 St. Jakob Park Базел 5:0 Краснодар
19.9.2019 | 19:55 Колисеум Алфонсо Перес Хетафе 1:0 Трабзонспор
19.9.2019 | 19:55 Стадион Филипс ПСВ Айндховен 3:2 Спортинг Лисабон
19.9.2019 | 19:55 Linzer Stadion ЛАСК Линц 1:0 Розенборг
19.9.2019 | 19:55 Стадион Константин Радулеску ЧФР Клуж 2:1 Лацио
19.9.2019 | 19:55 Роазон Парк Рен 1:1 Селтик
19.9.2019 | 19:55 Stade Maurice Dufrasne Стандарт Лиеж 2:0 Витория Гимараеш
19.9.2019 | 19:55 Комерцбанк Арена Айнтрахт Франкфурт 0:3 Арсенал
19.9.2019 | 22:00 Олд Трафорд Манчестър Юнайтед 1:0 Астана
19.9.2019 | 22:00 Stadion FK Partizan Партизан 2:2 АЗ Алкмаар
19.9.2019 | 22:00 National Football Stadium Слован Братислава 4:2 Бешикташ
19.9.2019 | 22:00 Молиню Уулвърхамптън 0:1 Брага
19.9.2019 | 22:00 Борусия Парк Борусия Мьонхенгладбах 0:4 Волфсбергер
19.9.2019 | 22:00 Стадио Олимпико, Рим Рома 4:0 Истанбул Башакшехир
19.9.2019 | 22:00 Ghelamco Arena Гент 3:2 Сент Етиен
19.9.2019 | 22:00 Фолксваген Арена Волфсбург 3:1 Олександрия
19.9.2019 | 22:00 РСДЕ Еспаньол 1:1 Ференцварош
19.9.2019 | 22:00 Лудогорец арена Лудогорец 5:1 ЦСКА Москва
19.9.2019 | 22:00 Estadio do Dragao Порто 2:1 Йънг Бойс
19.9.2019 | 22:00 Ibrox Stadium Рейнджърс 1:0 Фейенорд

Europa League Group Stage - кръг 2

Дата | Час Стадион Мач
03.10.2019 | 17:50 Astana Arena Астана 1:2 Партизан
03.10.2019 | 19:55 Стадион Карс Джийнс АЗ Алкмаар 0:0 Манчестър Юнайтед
03.10.2019 | 19:55 Estadio Municipal de Braga Брага 2:2 Слован Братислава
03.10.2019 | 19:55 Vodafone Park Бешикташ 0:1 Уулвърхамптън
03.10.2019 | 19:55 Merkur-Arena Волфсбергер 1:1 Рома
03.10.2019 | 19:55 Basaksehir Fatih Terim Stadyumu Истанбул Башакшехир 1:1 Борусия Мьонхенгладбах
03.10.2019 | 19:55 Стад Жофроа Гишар Сент Етиен 1:1 Волфсбург
03.10.2019 | 19:55 Arena L'viv Олександрия 1:1 Гент
03.10.2019 | 19:55 VEB Arena ЦСКА Москва 0:2 Еспаньол
03.10.2019 | 19:55 Groupama Arena Ференцварош 0:3 Лудогорец
03.10.2019 | 19:55 де Кайп Фейенорд 2:0 Порто
03.10.2019 | 19:55 Stade de Suisse Wankdorf Йънг Бойс 2:1 Рейнджърс
03.10.2019 | 22:00 Stade Josy Barthel Ф91 Дюделанж 1:4 ФК Карабак
03.10.2019 | 22:00 Естадио Р. Санчес Писхуан Севиля 1:0 АПОЕЛ Никозия
03.10.2019 | 22:00 Kybunpark Лугано 0:0 Динамо (Киев)
03.10.2019 | 22:00 Stadion - Malmoe Малмьо ФФ 1:1 ФК Копенхаген
03.10.2019 | 22:00 Krasnodar Stadium Краснодар 1:2 Хетафе
03.10.2019 | 22:00 Senol Gunes Akyazi Stadyumu Трабзонспор 2:2 Базел
03.10.2019 | 22:00 Lerkendal Stadion Розенборг 1:4 ПСВ Айндховен
03.10.2019 | 22:00 Estadio Jose Alvalade Спортинг Лисабон 2:1 ЛАСК Линц
03.10.2019 | 22:00 Celtic Park Селтик 2:0 ЧФР Клуж
03.10.2019 | 22:00 Стадио Олимпико, Рим Лацио 2:1 Рен
03.10.2019 | 22:00 Емирейтс Арсенал 4:0 Стандарт Лиеж
03.10.2019 | 22:00 Estadio D. Afonso Henriques Витория Гимараеш 0:1 Айнтрахт Франкфурт

Europa League Group Stage - кръг 3

Дата | Час Стадион Мач
24.10.2019 | 19:55 Tofiq Bakhramov Stadium ФК Карабак 2:2 АПОЕЛ Никозия
24.10.2019 | 19:55 Stadion FK Partizan Партизан 0:1 Манчестър Юнайтед
24.10.2019 | 19:55 Стадион Карс Джийнс АЗ Алкмаар 6:0 Астана
24.10.2019 | 19:55 Vodafone Park Бешикташ 1:2 Брага
24.10.2019 | 19:55 National Football Stadium Слован Братислава 1:2 Уулвърхамптън
24.10.2019 | 19:55 Стадио Олимпико, Рим Рома 1:1 Борусия Мьонхенгладбах
24.10.2019 | 19:55 Basaksehir Fatih Terim Stadyumu Истанбул Башакшехир 1:0 Волфсбергер
24.10.2019 | 19:55 Стад Жофроа Гишар Сент Етиен 1:1 Олександрия
24.10.2019 | 19:55 Ghelamco Arena Гент 2:2 Волфсбург
24.10.2019 | 19:55 Лудогорец арена Лудогорец 0:1 Еспаньол
24.10.2019 | 19:55 VEB Arena ЦСКА Москва 0:1 Ференцварош
24.10.2019 | 19:55 Stade de Suisse Wankdorf Йънг Бойс 2:0 Фейенорд
24.10.2019 | 19:55 Estadio do Dragao Порто 1:1 Рейнджърс
24.10.2019 | 22:00 Естадио Р. Санчес Писхуан Севиля 3:0 Ф91 Дюделанж
24.10.2019 | 22:00 Stadion NSK Olimpiyskiy, Kyiv Динамо (Киев) 1:1 ФК Копенхаген
24.10.2019 | 22:00 Stadion - Malmoe Малмьо ФФ 2:1 Лугано
24.10.2019 | 22:00 Колисеум Алфонсо Перес Хетафе 0:1 Базел
24.10.2019 | 22:00 Senol Gunes Akyazi Stadyumu Трабзонспор 0:2 Краснодар
24.10.2019 | 22:00 Стадион Филипс ПСВ Айндховен 0:0 ЛАСК Линц
24.10.2019 | 22:00 Estadio Jose Alvalade Спортинг Лисабон 1:0 Розенборг
24.10.2019 | 22:00 Роазон Парк Рен 0:1 ЧФР Клуж
24.10.2019 | 22:00 Celtic Park Селтик 2:1 Лацио
24.10.2019 | 22:00 Комерцбанк Арена Айнтрахт Франкфурт 2:1 Стандарт Лиеж
24.10.2019 | 22:00 Емирейтс Арсенал 3:2 Витория Гимараеш

Europa League Group Stage - кръг 4

Дата | Час Стадион Мач
06.11.2019 | 17:50 Estadio D. Afonso Henriques Витория Гимараеш 1:1 Арсенал
07.11.2019 | 17:50 Astana Arena Астана 0:5 АЗ Алкмаар
07.11.2019 | 19:55 Neo GSP Stadium АПОЕЛ Никозия 2:1 ФК Карабак
07.11.2019 | 19:55 Stade Josy Barthel Ф91 Дюделанж 2:5 Севиля
07.11.2019 | 19:55 Телиа Паркен ФК Копенхаген 1:1 Динамо (Киев)
07.11.2019 | 19:55 Kybunpark Лугано 0:0 Малмьо ФФ
07.11.2019 | 19:55 Krasnodar Stadium Краснодар 3:1 Трабзонспор
07.11.2019 | 19:55 St. Jakob Park Базел 2:1 Хетафе
07.11.2019 | 19:55 Lerkendal Stadion Розенборг 0:2 Спортинг Лисабон
07.11.2019 | 19:55 Linzer Stadion ЛАСК Линц 4:1 ПСВ Айндховен
07.11.2019 | 19:55 Стадио Олимпико, Рим Лацио 1:2 Селтик
07.11.2019 | 19:55 Стадион Константин Радулеску ЧФР Клуж 1:0 Рен
07.11.2019 | 19:55 Stade Maurice Dufrasne Стандарт Лиеж 2:1 Айнтрахт Франкфурт
07.11.2019 | 22:00 Олд Трафорд Манчестър Юнайтед 3:0 Партизан
07.11.2019 | 22:00 Молиню Уулвърхамптън 1:0 Слован Братислава
07.11.2019 | 22:00 Estadio Municipal de Braga Брага 3:1 Бешикташ
07.11.2019 | 22:00 Борусия Парк Борусия Мьонхенгладбах 2:1 Рома
07.11.2019 | 22:00 Merkur-Arena Волфсбергер 0:3 Истанбул Башакшехир
07.11.2019 | 22:00 Фолксваген Арена Волфсбург 1:3 Гент
07.11.2019 | 22:00 Arena L'viv Олександрия 2:2 Сент Етиен
07.11.2019 | 22:00 Groupama Arena Ференцварош 0:0 ЦСКА Москва
07.11.2019 | 22:00 РСДЕ Еспаньол 6:0 Лудогорец
07.11.2019 | 22:00 Ibrox Stadium Рейнджърс 2:0 Порто
07.11.2019 | 22:00 де Кайп Фейенорд 1:1 Йънг Бойс

Europa League Group Stage - кръг 5

Дата | Час Стадион Мач
28.11.2019 | 17:50 Astana Arena Астана 2:1 Манчестър Юнайтед
28.11.2019 | 17:50 Krasnodar Stadium Краснодар 1:0 Базел
28.11.2019 | 17:50 Senol Gunes Akyazi Stadyumu Трабзонспор 0:1 Хетафе
28.11.2019 | 19:55 Стадион Карс Джийнс АЗ Алкмаар 2:2 Партизан
28.11.2019 | 19:55 Estadio Municipal de Braga Брага 3:3 Уулвърхамптън
28.11.2019 | 19:55 Vodafone Park Бешикташ 2:1 Слован Братислава
28.11.2019 | 19:55 Basaksehir Fatih Terim Stadyumu Истанбул Башакшехир 0:3 Рома
28.11.2019 | 19:55 Merkur-Arena Волфсбергер 0:1 Борусия Мьонхенгладбах
28.11.2019 | 19:55 Arena L'viv Олександрия 0:1 Волфсбург
28.11.2019 | 19:55 Стад Жофроа Гишар Сент Етиен 0:0 Гент
28.11.2019 | 19:55 VEB Arena ЦСКА Москва 1:1 Лудогорец
28.11.2019 | 19:55 Groupama Arena Ференцварош 2:2 Еспаньол
28.11.2019 | 19:55 де Кайп Фейенорд 2:2 Рейнджърс
28.11.2019 | 19:55 Stade de Suisse Wankdorf Йънг Бойс 1:2 Порто
28.11.2019 | 22:00 Estadio D. Afonso Henriques Витория Гимараеш 1:1 Стандарт Лиеж
28.11.2019 | 22:00 Stade Josy Barthel Ф91 Дюделанж 0:2 АПОЕЛ Никозия
28.11.2019 | 22:00 Естадио Р. Санчес Писхуан Севиля 2:0 ФК Карабак
28.11.2019 | 22:00 Stadion - Malmoe Малмьо ФФ 4:3 Динамо (Киев)
28.11.2019 | 22:00 Kybunpark Лугано 0:1 ФК Копенхаген
28.11.2019 | 22:00 Estadio Jose Alvalade Спортинг Лисабон 4:0 ПСВ Айндховен
28.11.2019 | 22:00 Lerkendal Stadion Розенборг 1:2 ЛАСК Линц
28.11.2019 | 22:00 Celtic Park Селтик 3:1 Рен
28.11.2019 | 22:00 Стадио Олимпико, Рим Лацио 1:0 ЧФР Клуж
28.11.2019 | 22:00 Емирейтс Арсенал 1:2 Айнтрахт Франкфурт

Europa League Group Stage - кръг 6

Дата | Час Стадион Мач
12.12.2019 | 19:55 Neo GSP Stadium АПОЕЛ Никозия 1:0 Севиля
12.12.2019 | 19:55 Tofiq Bakhramov Stadium ФК Карабак 1:1 Ф91 Дюделанж
12.12.2019 | 19:55 Телиа Паркен ФК Копенхаген 0:1 Малмьо ФФ
12.12.2019 | 19:55 Stadion NSK Olimpiyskiy, Kyiv Динамо (Киев) 1:1 Лугано
12.12.2019 | 19:55 Колисеум Алфонсо Перес Хетафе 3:0 Краснодар
12.12.2019 | 19:55 St. Jakob Park Базел 2:0 Трабзонспор
12.12.2019 | 19:55 Стадион Филипс ПСВ Айндховен 1:1 Розенборг
12.12.2019 | 19:55 Linzer Stadion ЛАСК Линц 3:0 Спортинг Лисабон
12.12.2019 | 19:55 Роазон Парк Рен 2:0 Лацио
12.12.2019 | 19:55 Стадион Константин Радулеску ЧФР Клуж 2:0 Селтик
12.12.2019 | 19:55 Stade Maurice Dufrasne Стандарт Лиеж 2:2 Арсенал
12.12.2019 | 19:55 Комерцбанк Арена Айнтрахт Франкфурт 2:3 Витория Гимараеш
12.12.2019 | 22:00 Stadion FK Partizan Партизан 4:1 Астана
12.12.2019 | 22:00 Олд Трафорд Манчестър Юнайтед 4:0 АЗ Алкмаар
12.12.2019 | 22:00 Молиню Уулвърхамптън 4:0 Бешикташ
12.12.2019 | 22:00 National Football Stadium Слован Братислава 2:4 Брага
12.12.2019 | 22:00 Борусия Парк Борусия Мьонхенгладбах 1:2 Истанбул Башакшехир
12.12.2019 | 22:00 Стадио Олимпико, Рим Рома 2:2 Волфсбергер
12.12.2019 | 22:00 Ghelamco Arena Гент 2:1 Олександрия
12.12.2019 | 22:00 Фолксваген Арена Волфсбург 1:0 Сент Етиен
12.12.2019 | 22:00 РСДЕ Еспаньол 0:1 ЦСКА Москва
12.12.2019 | 22:00 Лудогорец арена Лудогорец 1:1 Ференцварош
12.12.2019 | 22:00 Ibrox Stadium Рейнджърс 1:1 Йънг Бойс
12.12.2019 | 22:05 Estadio do Dragao Порто 3:2 Фейенорд

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?