Лига Европа квалификации - кръг final

Дата | Час Стадион Мач
26.6.2018 | 21:00 Сант Жулия 0:2 Гзира Юнайтед
28.6.2018 | 19:00 Европа 1:1 Прищина
28.6.2018 | 20:00 Биркиркара 1:1 Клаксвуйк
28.6.2018 | 21:00 Енгордани 2:1 Фолгоре
28.6.2018 | 21:00 Б36 Торсхавн 1:1 Сейнт Джоузефс
28.6.2018 | 21:00 Чефн Друидс 1:1 Траки
28.6.2018 | 21:45 Тре Фиори 3:0 Бала Таун
05.7.2018 | 19:00 Сейнт Джоузефс 3:5 Б36 Торсхавн
05.7.2018 | 19:30 Траки 1:0 Чефн Друидс
05.7.2018 | 20:00 Прищина 5:0 Европа
05.7.2018 | 20:00 Гзира Юнайтед 2:1 Сант Жулия
05.7.2018 | 20:30 Бала Таун 1:0 Тре Фиори
05.7.2018 | 21:00 Клаксвуйк 2:1 Биркиркара
05.7.2018 | 21:45 Фолгоре 1:1 Енгордани

Лига Европа плейоф - кръг 1

Дата | Час Стадион Мач
10.7.2018 | 19:00 Самтредия 0:1 Тобол
11.7.2018 | 16:30 Банатц 1:2 Сараево
11.7.2018 | 18:30 Работнички 2:1 Хонвед Будапеща
11.7.2018 | 18:45 ФК Вадуц 1:0 Левски
11.7.2018 | 19:00 Фола Еш 0:0 Прищина
11.7.2018 | 19:00 Клаксвуйк 1:2 Жалгирис Вилнюс
11.7.2018 | 21:45 Гленавон 2:1 Мьолде
12.7.2018 | 16:55 Пюник 1:0 Вардар Скопие
12.7.2018 | 17:45 Вентспилс 5:0 Люфтетари
12.7.2018 | 18:00 Чихура 0:0 Бейтар Йерусалим
12.7.2018 | 18:30 Партизани 0:1 Марибор
12.7.2018 | 18:30 Рудар Велене 7:0 Тре Фиори
12.7.2018 | 19:00 Балзан 4:1 Интер Баку
12.7.2018 | 19:00 Илвес 0:1 Славия
12.7.2018 | 19:00 Лахти 0:3 Хапнарфьордюр
12.7.2018 | 19:00 Левадия 0:1 Дъндолк
12.7.2018 | 19:00 Габала 0:2 Прогрес Нидеркорн
12.7.2018 | 19:00 Транс Нарва 0:2 Железничар
12.7.2018 | 19:00 КуПС 0:1 ФК Копенхаген
12.7.2018 | 19:00 Траки 0:0 Иртиш Павлодар
12.7.2018 | 19:05 Лиепая 0:3 Хекен
12.7.2018 | 19:55 Нефтчи 3:1 Уйпещ
12.7.2018 | 19:55 Мислами 2:4 Слован Братислава
12.7.2018 | 20:00 Дери Сити 0:2 Динамо Минск
12.7.2018 | 20:00 Стумбрас 1:0 Аполон
12.7.2018 | 20:00 Конас Кий 1:3 Шахтьор Солигорск
12.7.2018 | 20:00 Петрокъб 1:1 Осиек
12.7.2018 | 20:00 Анортозис 2:1 Лячи
12.7.2018 | 20:00 Ференцварош 1:1 Макаби Тел-Авив
12.7.2018 | 20:45 ЦСКА-София 1:0 Рига
12.7.2018 | 21:00 Расинг Юнион 0:2 Виторул (Констанца)
12.7.2018 | 21:00 Широки Брег 2:2 Домжале
12.7.2018 | 21:00 ИБ Вестманяйер 0:4 Сарпсборг 08
12.7.2018 | 21:00 Гурник (Забже) 1:0 Зария
12.7.2018 | 21:00 Б36 Торсхавн 0:0 Младост Подгорица
12.7.2018 | 21:00 Енгордани 0:3 Кайрат Алмати
12.7.2018 | 21:05 Шамрок Роувърс 0:1 АИК Стокхолм
12.7.2018 | 21:15 Рудар Плевля 0:3 Партизан
12.7.2018 | 21:30 Будучност 0:2 Тренчин
12.7.2018 | 21:45 Рейнджърс 2:0 Шкупи Скопие
12.7.2018 | 21:45 Спартак Златибор Вода 1:1 Коулрейн
12.7.2018 | 21:45 Клифтънвил 0:1 Нордселанд
12.7.2018 | 21:45 Хибърниън 6:1 НСИ Рунавик
12.7.2018 | 21:45 Лех Познан 2:0 Гандзасар
12.7.2018 | 22:00 ДАК Дунайска Стреда 1:1 Динамо Тбилиси
12.7.2018 | 22:00 Раднички (Ниш) 4:0 Гзира Юнайтед
12.7.2018 | 23:00 Стярнан 3:0 Нъме Калю
17.7.2018 | 18:45 Левски 3:2 ФК Вадуц
17.7.2018 | 18:55 Шкупи Скопие 0:0 Рейнджърс
17.7.2018 | 19:00 Хонвед Будапеща 4:0 Работнички
18.7.2018 | 19:00 Железничар 3:1 Транс Нарва
19.7.2018 | 16:00 Тобол 2:0 Самтредия
19.7.2018 | 16:00 Кайрат Алмати 7:1 Енгордани
19.7.2018 | 18:00 Виторул (Констанца) 0:0 Расинг Юнион
19.7.2018 | 18:00 Динамо Минск 1:2 Дери Сити
19.7.2018 | 18:00 Лячи 1:0 Анортозис
19.7.2018 | 18:00 Гандзасар 2:1 Лех Познан
19.7.2018 | 18:00 Иртиш Павлодар 0:1 Траки
19.7.2018 | 19:00 Славия 2:1 Илвес
19.7.2018 | 19:00 Нъме Калю 1:0 Стярнан
19.7.2018 | 19:00 Мьолде 5:1 Гленавон
19.7.2018 | 19:00 Гзира Юнайтед 0:1 Раднички (Ниш)
19.7.2018 | 19:30 Рига 4:5 ЦСКА-София
19.7.2018 | 19:30 Слован Братислава 5:0 Мислами
19.7.2018 | 20:00 Зария 1:1 Гурник (Забже)
19.7.2018 | 20:00 АИК Стокхолм 1:1 Шамрок Роувърс
19.7.2018 | 20:00 Динамо Тбилиси 1:2 ДАК Дунайска Стреда
19.7.2018 | 20:00 Интер Баку 2:1 Балзан
19.7.2018 | 20:00 Аполон 2:0 Стумбрас
19.7.2018 | 20:00 Шахтьор Солигорск 2:0 Конас Кий
19.7.2018 | 20:00 Вардар Скопие 0:2 Пюник
19.7.2018 | 20:00 Макаби Тел-Авив 1:0 Ференцварош
19.7.2018 | 20:00 Сарпсборг 08 2:0 ИБ Вестманяйер
19.7.2018 | 20:00 Хекен 1:2 Лиепая
19.7.2018 | 20:00 Прищина 4:5 Фола Еш
19.7.2018 | 20:00 Жалгирис Вилнюс 1:1 Клаксвуйк
19.7.2018 | 20:30 Прогрес Нидеркорн 0:1 Габала
19.7.2018 | 20:30 Нордселанд 2:1 Клифтънвил
19.7.2018 | 20:45 Бейтар Йерусалим 1:2 Чихура
19.7.2018 | 21:00 ФК Копенхаген 1:1 КуПС
19.7.2018 | 21:00 Люфтетари 3:3 Вентспилс
19.7.2018 | 21:15 Сараево 3:0 Банатц
19.7.2018 | 21:15 Марибор 2:0 Партизани
19.7.2018 | 21:30 Партизан 3:0 Рудар Плевля
19.7.2018 | 21:30 Тренчин 1:1 Будучност
19.7.2018 | 21:30 Младост Подгорица 1:2 Б36 Торсхавн
19.7.2018 | 21:45 Осиек 2:1 Петрокъб
19.7.2018 | 21:45 Коулрейн 0:2 Спартак Златибор Вода
19.7.2018 | 21:45 НСИ Рунавик 4:6 Хибърниън
19.7.2018 | 21:45 Дъндолк 2:1 Левадия
19.7.2018 | 21:45 Тре Фиори 0:3 Рудар Велене
19.7.2018 | 22:00 Домжале 1:1 Широки Брег
19.7.2018 | 22:00 Уйпещ 4:0 Нефтчи
19.7.2018 | 22:15 Хапнарфьордюр 0:0 Лахти

Лига Европа плейоф - кръг 2

Дата | Час Стадион Мач
26.7.2018 | 17:00 Уфа 0:0 Домжале
26.7.2018 | 17:45 Вентспилс 0:1 Бордо
26.7.2018 | 18:00 Спартакс 6:0 Ла Фиорита
26.7.2018 | 18:00 Кайрат Алмати 2:0 АЗ Алкмаар
26.7.2018 | 18:00 Тобол 2:1 Пюник
26.7.2018 | 18:00 Виторул (Констанца) 2:2 Витес
26.7.2018 | 18:30 Рудар Велене 0:2 Стяуа
26.7.2018 | 19:00 Торпедо Кутаиси 3:0 Викингур
26.7.2018 | 19:00 Балзан 2:1 Слован Братислава
26.7.2018 | 19:00 Апоел (Хайфа) 1:1 Хапнарфьордюр
26.7.2018 | 19:00 Чихура 0:0 Марибор
26.7.2018 | 19:30 Дюделанж 2:1 Дрита
26.7.2018 | 19:30 Ред Бул Лайпциг 4:0 Хекен
26.7.2018 | 20:00 Жрински Мостар 1:1 Валета
26.7.2018 | 20:00 АПОЕЛ Никозия 5:0 Флора Талин
26.7.2018 | 20:00 Мьолде 3:0 Лячи
26.7.2018 | 20:00 Макаби Тел-Авив 2:0 Раднички (Ниш)
26.7.2018 | 20:00 Жалгирис Вилнюс 1:0 ФК Вадуц
26.7.2018 | 20:00 Хонвед Будапеща 1:0 Прогрес Нидеркорн
26.7.2018 | 20:00 ЦСКА-София 3:0 Адмира Вакер
26.7.2018 | 20:00 Юргорден 1:1 Иличивец
26.7.2018 | 20:20 Ягелония 1:0 Рио Аве
26.7.2018 | 20:30 Шахтьор Солигорск 1:1 Лех Познан
26.7.2018 | 20:45 ЛАСК Линц 4:0 Лилестрьом
26.7.2018 | 20:45 Нордселанд 1:0 АИК Стокхолм
26.7.2018 | 20:45 Динамо Брест 4:3 Атромитос
26.7.2018 | 21:00 Сутиеска 0:1 Алашкерт
26.7.2018 | 21:00 Олимпия Любляна 5:1 Крусейдърс
26.7.2018 | 21:00 ТНС 2:1 Линкълн Ред Лимпс
26.7.2018 | 21:00 Санта Колома 1:0 Валур
26.7.2018 | 21:00 Гурник (Забже) 0:1 Тренчин
26.7.2018 | 21:00 ЛАСК Линц - Лилестрьом
26.7.2018 | 21:00 Б36 Торсхавн 0:2 Бешикташ
26.7.2018 | 21:00 Генк 5:0 Фола Еш
26.7.2018 | 21:00 Хайдук (Сплит) 1:0 Славия
26.7.2018 | 21:15 Санкт Гален 2:1 Сарпсборг 08
26.7.2018 | 21:30 Партизан 1:0 Траки
26.7.2018 | 21:30 Железничар 1:2 Аполон
26.7.2018 | 21:30 Аталанта 2:2 Сараево
26.7.2018 | 21:45 Дъндолк 0:0 АЕК Ларнака
26.7.2018 | 21:45 Осиек 0:1 Рейнджърс
26.7.2018 | 21:45 Абърдийн 1:1 Бърнли
26.7.2018 | 21:45 Спартак Златибор Вода 2:0 Спарта Прага
26.7.2018 | 21:45 Хибърниън 3:2 Астерас Триполис
26.7.2018 | 22:00 Стярнан 0:2 ФК Копенхаген
26.7.2018 | 22:00 ДАК Дунайска Стреда 1:3 Динамо Минск
26.7.2018 | 22:45 Севиля 4:0 Уйпещ
31.7.2018 | 19:00 Пюник 1:0 Тобол
01.8.2018 | 19:00 Фола Еш 1:4 Генк
02.8.2018 | 18:00 Алашкерт 0:0 Сутиеска
02.8.2018 | 18:00 Лячи 0:2 Мьолде
02.8.2018 | 18:30 АЕК Ларнака 4:0 Дъндолк
02.8.2018 | 18:30 Тренчин 4:1 Гурник (Забже)
02.8.2018 | 19:00 Валета 1:2 Жрински Мостар
02.8.2018 | 19:00 Флора Талин 2:0 АПОЕЛ Никозия
02.8.2018 | 19:00 Траки 1:1 Партизан
02.8.2018 | 19:00 Динамо Минск 4:1 ДАК Дунайска Стреда
02.8.2018 | 19:00 Славия 2:3 Хайдук (Сплит)
02.8.2018 | 19:30 Хекен 1:1 Ред Бул Лайпциг
02.8.2018 | 19:30 Лилестрьом 1:2 ЛАСК Линц
02.8.2018 | 20:00 Линкълн Ред Лимпс 1:1 ТНС
02.8.2018 | 20:00 ФК Вадуц 1:1 Жалгирис Вилнюс
02.8.2018 | 20:00 АИК Стокхолм 0:1 Нордселанд
02.8.2018 | 20:00 Адмира Вакер 1:3 ЦСКА-София
02.8.2018 | 20:00 Спарта Прага 2:1 Спартак Златибор Вода
02.8.2018 | 20:00 Прогрес Нидеркорн 2:0 Хонвед Будапеща
02.8.2018 | 20:00 Аполон 3:1 Железничар
02.8.2018 | 20:00 Иличивец 2:1 Юргорден
02.8.2018 | 20:15 Атромитос 1:1 Динамо Брест
02.8.2018 | 20:30 Слован Братислава 3:1 Балзан
02.8.2018 | 21:00 Викингур 0:4 Торпедо Кутаиси
02.8.2018 | 21:00 ФК Копенхаген 5:0 Стярнан
02.8.2018 | 21:00 Бешикташ 6:0 Б36 Торсхавн
02.8.2018 | 21:00 Витес 3:1 Виторул (Констанца)
02.8.2018 | 21:00 Астерас Триполис 1:1 Хибърниън
02.8.2018 | 21:15 Сараево 0:8 Аталанта
02.8.2018 | 21:15 Марибор 2:0 Чихура
02.8.2018 | 21:30 Стяуа 4:0 Рудар Велене
02.8.2018 | 21:30 Домжале 1:1 Уфа
02.8.2018 | 21:45 Дрита 1:1 Дюделанж
02.8.2018 | 21:45 Ла Фиорита 0:3 Спартакс
02.8.2018 | 21:45 АЗ Алкмаар 2:1 Кайрат Алмати
02.8.2018 | 21:45 Бърнли 3:1 Абърдийн
02.8.2018 | 21:45 Рейнджърс 1:1 Осиек
02.8.2018 | 21:45 Бордо 2:1 Вентспилс
02.8.2018 | 21:45 Лех Познан 3:1 Шахтьор Солигорск
02.8.2018 | 21:45 Сарпсборг 08 1:0 Санкт Гален
02.8.2018 | 22:00 Крусейдърс 1:1 Олимпия Любляна
02.8.2018 | 22:00 Раднички (Ниш) 2:2 Макаби Тел-Авив
02.8.2018 | 22:00 Рио Аве 4:4 Ягелония
02.8.2018 | 22:00 Уйпещ 1:3 Севиля
02.8.2018 | 22:15 Хапнарфьордюр 0:1 Апоел (Хайфа)
02.8.2018 | 23:00 Валур 3:0 Санта Колома

Лига Европа плейоф - кръг 3

Дата | Час Стадион Мач
07.8.2018 | 19:00 Пюник 0:0 Макаби Тел-Авив
09.8.2018 | 17:00 Уфа 2:1 Прогрес Нидеркорн
09.8.2018 | 19:00 Алашкерт 0:2 ЧФР Клуж
09.8.2018 | 19:00 Спартакс 0:1 Судува
09.8.2018 | 19:00 Апоел (Хайфа) 1:4 Аталанта
09.8.2018 | 19:30 Ред Бул Лайпциг 3:1 Университатя (Крайова)
09.8.2018 | 20:00 Лудогорец 1:0 Жрински Мостар
09.8.2018 | 20:00 Шериф 1:0 Валур
09.8.2018 | 20:00 Апоел Беер Шева 2:2 АПОЕЛ Никозия
09.8.2018 | 20:00 Торпедо Кутаиси 5:2 Кукеси
09.8.2018 | 20:00 Иличивец 1:3 Бордо
09.8.2018 | 20:00 Динамо Минск 4:0 Зенит
09.8.2018 | 20:00 Тренчин 4:0 Фейенорд
09.8.2018 | 20:00 Щурм (Грац) 0:2 АЕК Ларнака
09.8.2018 | 20:00 Сигма (Оломоуц) 2:0 Кайрат Алмати
09.8.2018 | 20:00 Аполон 4:0 Динамо Брест
09.8.2018 | 20:20 Ягелония 0:1 Гент
09.8.2018 | 20:45 ЦСКА-София 1:2 ФК Копенхаген
09.8.2018 | 20:45 Нордселанд 1:2 Партизан
09.8.2018 | 21:00 Олимпия Любляна 3:0 ХИК Хелзинки
09.8.2018 | 21:00 Истанбул Башакшехир 0:0 Бърнли
09.8.2018 | 21:00 Генк 2:0 Лех Познан
09.8.2018 | 21:00 Олимпиакос 4:0 Люцерн
09.8.2018 | 21:00 Витес 0:1 Базел
09.8.2018 | 21:00 Бешикташ 1:0 ЛАСК Линц
09.8.2018 | 21:30 Заря Луганск 1:1 Брага
09.8.2018 | 21:45 Корк Сити 0:2 Розенборг
09.8.2018 | 21:45 ТНС 0:2 Мидтиланд
09.8.2018 | 21:45 Хибърниън 0:0 Мьолде
09.8.2018 | 21:45 Хайдук (Сплит) 0:0 Стяуа
09.8.2018 | 21:45 Сарпсборг 08 1:1 Риека
09.8.2018 | 21:45 Рейнджърс 3:1 Марибор
09.8.2018 | 21:45 Спартак Златибор Вода 0:2 Брьондби
09.8.2018 | 22:00 Легия Варшава 1:2 Дюделанж
09.8.2018 | 22:05 Слован Братислава 2:1 Рапид (Виена)
09.8.2018 | 22:45 Севиля 1:0 Жалгирис Вилнюс
16.8.2018 | 17:00 Кайрат Алмати 1:2 Сигма (Оломоуц)
16.8.2018 | 18:00 Прогрес Нидеркорн 2:2 Уфа
16.8.2018 | 18:30 АЕК Ларнака 5:0 Щурм (Грац)
16.8.2018 | 19:00 ХИК Хелзинки 1:4 Олимпия Любляна
16.8.2018 | 19:30 ФК Копенхаген 2:1 ЦСКА-София
16.8.2018 | 19:30 Университатя (Крайова) 1:1 Ред Бул Лайпциг
16.8.2018 | 20:00 ЧФР Клуж 5:0 Алашкерт
16.8.2018 | 20:00 Судува 0:0 Спартакс
16.8.2018 | 20:00 Мидтиланд 3:1 ТНС
16.8.2018 | 20:00 Кукеси 2:0 Торпедо Кутаиси
16.8.2018 | 20:00 Мьолде 3:0 Хибърниън
16.8.2018 | 20:00 Зенит 8:1 Динамо Минск
16.8.2018 | 20:00 Жалгирис Вилнюс 0:5 Севиля
16.8.2018 | 20:15 АПОЕЛ Никозия 3:1 Апоел Беер Шева
16.8.2018 | 20:30 Макаби Тел-Авив 2:1 Пюник
16.8.2018 | 20:30 Люцерн 1:3 Олимпиакос
16.8.2018 | 20:45 ЛАСК Линц 2:1 Бешикташ
16.8.2018 | 20:45 Динамо Брест 1:0 Аполон
16.8.2018 | 21:00 Жрински Мостар 1:1 Лудогорец
16.8.2018 | 21:00 Дюделанж 2:2 Легия Варшава
16.8.2018 | 21:00 Аталанта 2:0 Апоел (Хайфа)
16.8.2018 | 21:00 Базел 1:0 Витес
16.8.2018 | 21:00 Брьондби 2:1 Спартак Златибор Вода
16.8.2018 | 21:15 Лех Познан 1:2 Генк
16.8.2018 | 21:15 Марибор 0:0 Рейнджърс
16.8.2018 | 21:30 Стяуа 2:1 Хайдук (Сплит)
16.8.2018 | 21:30 Партизан 3:2 Нордселанд
16.8.2018 | 21:30 Рапид (Виена) 4:0 Слован Братислава
16.8.2018 | 21:30 Фейенорд 1:1 Тренчин
16.8.2018 | 21:30 Гент 3:1 Ягелония
16.8.2018 | 21:45 Розенборг 3:0 Корк Сити
16.8.2018 | 21:45 Бордо 2:1 Иличивец
16.8.2018 | 21:45 Бърнли 1:0 Истанбул Башакшехир
16.8.2018 | 21:45 Риека 0:1 Сарпсборг 08
16.8.2018 | 22:00 Валур 2:1 Шериф
16.8.2018 | 22:30 Брага 2:2 Заря Луганск

Лига Европа плейоф - кръг final

Дата | Час Стадион Мач
23.8.2018 | 19:00 Торпедо Кутаиси 0:1 Лудогорец
23.8.2018 | 19:00 Зенит 3:1 Мьолде
23.8.2018 | 19:30 Тренчин 1:1 АЕК Ларнака
23.8.2018 | 20:00 АПОЕЛ Никозия 1:0 Астана
23.8.2018 | 20:00 Судува 1:1 Селтик
23.8.2018 | 20:00 Шериф 1:0 Карабах
23.8.2018 | 20:00 Сигма (Оломоуц) 0:1 Севиля
23.8.2018 | 20:05 Сарпсборг 08 3:1 Макаби Тел-Авив
23.8.2018 | 20:15 Малмьо 2:2 Мидтиланд
23.8.2018 | 21:00 Дюделанж 2:0 ЧФР Клуж
23.8.2018 | 21:00 Аталанта 0:0 ФК Копенхаген
23.8.2018 | 21:00 Олимпиакос 3:1 Бърнли
23.8.2018 | 21:00 Базел 3:2 Аполон
23.8.2018 | 21:30 Олимпия Любляна 0:2 Спартак (Търнава)
23.8.2018 | 21:30 Рапид (Виена) 3:1 Стяуа
23.8.2018 | 21:30 Партизан 1:1 Бешикташ
23.8.2018 | 21:30 Генк 5:2 Брьондби
23.8.2018 | 21:30 Заря Луганск 0:0 Ред Бул Лайпциг
23.8.2018 | 21:45 Розенборг 3:1 Шкендия
23.8.2018 | 21:45 Гент 0:0 Бордо
23.8.2018 | 21:45 Рейнджърс 1:0 Уфа
30.8.2018 | 17:00 Астана 3:1 АПОЕЛ Никозия
30.8.2018 | 17:00 Уфа 1:1 Рейнджърс
30.8.2018 | 18:30 АЕК Ларнака 3:0 Тренчин
30.8.2018 | 19:30 ФК Копенхаген 4:3 Аталанта
30.8.2018 | 19:30 Ред Бул Лайпциг 3:2 Заря Луганск
30.8.2018 | 20:00 Аполон 1:0 Базел
30.8.2018 | 20:00 Карабах 3:0 Шериф
30.8.2018 | 20:00 ЧФР Клуж 2:3 Дюделанж
30.8.2018 | 20:00 Мьолде 2:1 Зенит
30.8.2018 | 20:00 Лудогорец 4:0 Торпедо Кутаиси
30.8.2018 | 20:00 Макаби Тел-Авив 2:1 Сарпсборг 08
30.8.2018 | 20:15 Мидтиланд 0:2 Малмьо
30.8.2018 | 21:00 Бешикташ 3:0 Партизан
30.8.2018 | 21:15 Шкендия 0:2 Розенборг
30.8.2018 | 21:30 Спартак (Търнава) 1:1 Олимпия Любляна
30.8.2018 | 21:30 Брьондби 2:4 Генк
30.8.2018 | 21:30 Стяуа 2:1 Рапид (Виена)
30.8.2018 | 21:45 Бърнли 1:1 Олимпиакос
30.8.2018 | 21:45 Бордо 2:0 Гент
30.8.2018 | 22:00 Селтик 3:0 Судува
30.8.2018 | 22:45 Севиля 3:0 Сигма (Оломоуц)

Лига Европа - Групова Фаза - кръг 1

Дата | Час Стадион Мач
20.9.2018 | 19:55 Ел Мадригал Виляреал 2:2 Рейнджърс
20.9.2018 | 19:55 Allianz Stadion Рапид (Виена) 2:0 Спартак (Москва)
20.9.2018 | 19:55 Велодром Марсилия 1:2 Айнтрахт Франкфурт
20.9.2018 | 19:55 Олимпико Лацио 2:1 Аполон
20.9.2018 | 19:55 Vodafone Arena Бешикташ 3:1 Сарпсборг 08
20.9.2018 | 19:55 Luminus Arena Генк 2:0 Малмьо
20.9.2018 | 19:55 Рамон Санчес Писхуан Севиля 5:1 Стандард (Лиеж)
20.9.2018 | 19:55 Spor Toto Akhisar Stadyumu Акхисар Блд Спор 0:1 Краснодар
20.9.2018 | 19:55 Roazhon Park Рен 2:1 Яблонец
20.9.2018 | 19:55 Stadion NSK Olimpiyskiy, Kyiv Динамо Киев 2:2 Астана
20.9.2018 | 19:55 Toumba Stadium ПАОК 0:1 Челси
20.9.2018 | 19:55 Groupama Arena Видеотон 0:2 БАТЕ Борисов
20.9.2018 | 22:00 Neo GSP Stadium АЕК Ларнака 0:1 ФК Цюрих
20.9.2018 | 22:00 Ludogorets Arena Лудогорец 2:3 Байер Леверкузен
20.9.2018 | 22:00 Ред Бул Арена Ред Бул Лайпциг 2:3 Ред Бул Залцбург
20.9.2018 | 22:00 Celtic Park Селтик 1:0 Розенборг
20.9.2018 | 22:00 Telia Parken ФК Копенхаген 1:1 Зенит
20.9.2018 | 22:00 Eden Arena Славия Прага 1:0 Бордо
20.9.2018 | 22:00 Anton Malatinsky Спартак (Търнава) 1:0 Андерлехт
20.9.2018 | 22:00 Stadion Maksimir Динамо (Загреб) 4:1 Фенербахче
20.9.2018 | 22:00 Estadio Jose Alvalade Спортинг Лисабон 2:0 Карабах
20.9.2018 | 22:00 Емиратс Арсенал 4:2 Ворскла (Полтава)
20.9.2018 | 22:00 Josy Barthel Дюделанж 0:1 Милан
20.9.2018 | 22:00 Karaiskaki Stadium Олимпиакос 0:0 Бетис

Лига Европа - Групова Фаза - кръг 2

Дата | Час Стадион Мач
04.10.2018 | 17:50 Astana Arena Астана 2:0 Рен
04.10.2018 | 19:55 БайАрена Байер Леверкузен 4:2 АЕК Ларнака
04.10.2018 | 19:55 Letzigrund Stadion ФК Цюрих 1:0 Лудогорец
04.10.2018 | 19:55 Lerkendal Stadion Розенборг 1:3 Ред Бул Лайпциг
04.10.2018 | 19:55 Red Bull Arena Ред Бул Залцбург 3:1 Селтик
04.10.2018 | 19:55 Бордо-Атлантик Бордо 1:2 ФК Копенхаген
04.10.2018 | 19:55 Санкт Петербург Арена Зенит 1:0 Славия Прага
04.10.2018 | 19:55 Sukru Saracoglu Stadi Фенербахче 2:0 Спартак (Търнава)
04.10.2018 | 19:55 Constant Vanden Stock Андерлехт 0:2 Динамо (Загреб)
04.10.2018 | 19:55 Vorskla Butovsky Stadion Ворскла (Полтава) 1:2 Спортинг Лисабон
04.10.2018 | 19:55 Baku National Stadium Карабах 0:3 Арсенал
04.10.2018 | 19:55 Бенито Вийямарин Бетис 3:0 Дюделанж
04.10.2018 | 19:55 Джузепе Меаца Милан 3:1 Олимпиакос
04.10.2018 | 22:00 Откритие Арена Спартак (Москва) 3:3 Виляреал
04.10.2018 | 22:00 Ibrox Stadium Рейнджърс 3:1 Рапид (Виена)
04.10.2018 | 22:00 Neo GSP Stadium Аполон 2:2 Марсилия
04.10.2018 | 22:00 Комерцбанк Арена Айнтрахт Франкфурт 4:1 Лацио
04.10.2018 | 22:00 Swedbank Stadion Малмьо 2:0 Бешикташ
04.10.2018 | 22:00 Sarpsborg Stadion Сарпсборг 08 3:1 Генк
04.10.2018 | 22:00 Krasnodar Stadium Краснодар 2:1 Севиля
04.10.2018 | 22:00 Stade Maurice Dufrasne Стандард (Лиеж) 2:1 Акхисар Блд Спор
04.10.2018 | 22:00 Stadion Strelnice Яблонец 2:2 Динамо Киев
04.10.2018 | 22:00 Borisov Arena БАТЕ Борисов 1:4 ПАОК
04.10.2018 | 22:00 Стамфорд Бридж Челси 1:0 Видеотон

Лига Европа - Групова Фаза - кръг 3

Дата | Час Стадион Мач
25.10.2018 | 19:55 Letzigrund Stadion ФК Цюрих 3:2 Байер Леверкузен
25.10.2018 | 19:55 Neo GSP Stadium АЕК Ларнака 1:1 Лудогорец
25.10.2018 | 19:55 Red Bull Arena Ред Бул Залцбург 3:0 Розенборг
25.10.2018 | 19:55 Ред Бул Арена РБ (Лайпциг) 2:0 Селтик
25.10.2018 | 19:55 Санкт Петербург Арена Зенит 2:1 Бордо
25.10.2018 | 19:55 Telia Parken ФК Копенхаген 0:1 Славия Прага
25.10.2018 | 19:55 Constant Vanden Stock Андерлехт 2:2 Фенербахче
25.10.2018 | 19:55 Anton Malatinsky Спартак (Търнава) 1:2 Динамо (Загреб)
25.10.2018 | 19:55 Baku National Stadium Карабах 0:1 Ворскла (Полтава)
25.10.2018 | 19:55 Estadio Jose Alvalade Спортинг Лисабон 0:1 Арсенал
25.10.2018 | 19:55 Джузепе Меаца Милан 1:2 Бетис
25.10.2018 | 19:55 Josy Barthel Дюделанж 0:2 Олимпиакос
25.10.2018 | 22:00 Ibrox Stadium Рейнджърс 0:0 Спартак (Москва)
25.10.2018 | 22:00 Ел Мадригал Виляреал 5:0 Рапид (Виена)
25.10.2018 | 22:00 Комерцбанк Арена Айнтрахт Франкфурт 2:0 Аполон
25.10.2018 | 22:00 Велодром Марсилия 1:3 Лацио
25.10.2018 | 22:00 Sarpsborg Stadion Сарпсборг 08 1:1 Малмьо
25.10.2018 | 22:00 Vodafone Arena Бешикташ 2:4 Генк
25.10.2018 | 22:00 Stade Maurice Dufrasne Стандард (Лиеж) 2:1 Краснодар
25.10.2018 | 22:00 Рамон Санчес Писхуан Севиля 6:0 Акхисар Блд Спор
25.10.2018 | 22:00 Stadion Strelnice Яблонец 1:1 Астана
25.10.2018 | 22:00 Roazhon Park Рен 1:2 Динамо Киев
25.10.2018 | 22:00 Стамфорд Бридж Челси 3:1 БАТЕ Борисов
25.10.2018 | 22:00 Toumba Stadium ПАОК 0:2 Видеотон

Лига Европа - Групова Фаза - кръг 4

Дата | Час Стадион Мач
08.11.2018 | 17:50 Sukru Saracoglu Stadi Фенербахче 2:0 Андерлехт
08.11.2018 | 17:50 Astana Arena Астана 2:1 Яблонец
08.11.2018 | 19:55 Откритие Арена Спартак (Москва) 4:3 Рейнджърс
08.11.2018 | 19:55 Allianz Stadion Рапид (Виена) 0:0 Виляреал
08.11.2018 | 19:55 Neo GSP Stadium Аполон 2:3 Айнтрахт Франкфурт
08.11.2018 | 19:55 Олимпико Лацио 2:1 Марсилия
08.11.2018 | 19:55 Swedbank Stadion Малмьо 1:1 Сарпсборг 08
08.11.2018 | 19:55 Luminus Arena Генк 1:1 Бешикташ
08.11.2018 | 19:55 Krasnodar Stadium Краснодар 2:1 Стандард (Лиеж)
08.11.2018 | 19:55 Spor Toto Akhisar Stadyumu Акхисар Блд Спор 2:3 Севиля
08.11.2018 | 19:55 Stadion NSK Olimpiyskiy, Kyiv Динамо Киев 3:1 Рен
08.11.2018 | 19:55 Borisov Arena БАТЕ Борисов 0:1 Челси
08.11.2018 | 19:55 Groupama Arena Видеотон 1:0 ПАОК
08.11.2018 | 22:00 БайАрена Байер Леверкузен 1:0 ФК Цюрих
08.11.2018 | 22:00 Ludogorets Arena Лудогорец 0:0 АЕК Ларнака
08.11.2018 | 22:00 Lerkendal Stadion Розенборг 2:5 Ред Бул Залцбург
08.11.2018 | 22:00 Celtic Park Селтик 2:1 РБ (Лайпциг)
08.11.2018 | 22:00 Бордо-Атлантик Бордо 1:1 Зенит
08.11.2018 | 22:00 Eden Arena Славия Прага 0:0 ФК Копенхаген
08.11.2018 | 22:00 Stadion Maksimir Динамо (Загреб) 3:1 Спартак (Търнава)
08.11.2018 | 22:00 Vorskla Butovsky Stadion Ворскла (Полтава) 0:1 Карабах
08.11.2018 | 22:00 Емиратс Арсенал 0:0 Спортинг Лисабон
08.11.2018 | 22:00 Бенито Вийямарин Бетис 1:1 Милан
08.11.2018 | 22:00 Karaiskaki Stadium Олимпиакос 5:1 Дюделанж

Лига Европа - Групова Фаза - кръг 5

Дата | Час Стадион Мач
29.11.2018 | 17:50 Откритие Арена Спартак (Москва) 1:2 Рапид (Виена)
29.11.2018 | 17:50 Astana Arena Астана 0:1 Динамо Киев
29.11.2018 | 19:55 Letzigrund Stadion ФК Цюрих 1:2 АЕК Ларнака
29.11.2018 | 19:55 БайАрена Байер Леверкузен 1:1 Лудогорец
29.11.2018 | 19:55 Red Bull Arena Ред Бул Залцбург 1:0 РБ (Лайпциг)
29.11.2018 | 19:55 Lerkendal Stadion Розенборг 0:1 Селтик
29.11.2018 | 19:55 Санкт Петербург Арена Зенит 1:0 ФК Копенхаген
29.11.2018 | 19:55 Бордо-Атлантик Бордо 2:0 Славия Прага
29.11.2018 | 19:55 Constant Vanden Stock Андерлехт 0:0 Спартак (Търнава)
29.11.2018 | 19:55 Sukru Saracoglu Stadi Фенербахче 0:0 Динамо (Загреб)
29.11.2018 | 19:55 Baku National Stadium Карабах 1:6 Спортинг Лисабон
29.11.2018 | 19:55 Stadion NSK Olimpiyskiy, Kyiv Ворскла (Полтава) 0:3 Арсенал
29.11.2018 | 19:55 Джузепе Меаца Милан 5:2 Дюделанж
29.11.2018 | 19:55 Бенито Вийямарин Бетис 1:0 Олимпиакос
29.11.2018 | 19:55 Krasnodar Stadium Краснодар 2:1 Акхисар Блд Спор
29.11.2018 | 19:55 Borisov Arena БАТЕ Борисов 2:0 Видеотон
29.11.2018 | 22:00 Ibrox Stadium Рейнджърс 0:0 Виляреал
29.11.2018 | 22:00 Комерцбанк Арена Айнтрахт Франкфурт 4:0 Марсилия
29.11.2018 | 22:00 Neo GSP Stadium Аполон 2:0 Лацио
29.11.2018 | 22:00 Sarpsborg Stadion Сарпсборг 08 2:3 Бешикташ
29.11.2018 | 22:00 Swedbank Stadion Малмьо 2:2 Генк
29.11.2018 | 22:00 Stade Maurice Dufrasne Стандард (Лиеж) 1:0 Севиля
29.11.2018 | 22:00 Stadion Strelnice Яблонец 0:1 Рен
29.11.2018 | 22:00 Стамфорд Бридж Челси 4:0 ПАОК

Лига Европа - Групова Фаза - кръг 6

Дата | Час Стадион Мач
13.12.2018 | 19:55 Виляреал - Спартак (Москва)
13.12.2018 | 19:55 Рапид (Виена) - Рейнджърс
13.12.2018 | 19:55 Марсилия - Аполон
13.12.2018 | 19:55 Лацио - Айнтрахт Франкфурт
13.12.2018 | 19:55 Бешикташ - Малмьо
13.12.2018 | 19:55 Генк - Сарпсборг 08
13.12.2018 | 19:55 Севиля - Краснодар
13.12.2018 | 19:55 Акхисар Блд Спор - Стандард (Лиеж)
13.12.2018 | 19:55 Рен - Астана
13.12.2018 | 19:55 Динамо Киев - Яблонец
13.12.2018 | 19:55 ПАОК - БАТЕ Борисов
13.12.2018 | 19:55 Видеотон - Челси
13.12.2018 | 22:00 АЕК Ларнака - Байер Леверкузен
13.12.2018 | 22:00 Лудогорец - ФК Цюрих
13.12.2018 | 22:00 Ред Бул Лайпциг - Розенборг
13.12.2018 | 22:00 Селтик - Ред Бул Залцбург
13.12.2018 | 22:00 ФК Копенхаген - Бордо
13.12.2018 | 22:00 Славия Прага - Зенит
13.12.2018 | 22:00 Спартак (Търнава) - Фенербахче
13.12.2018 | 22:00 Динамо (Загреб) - Андерлехт
13.12.2018 | 22:00 Спортинг Лисабон - Ворскла (Полтава)
13.12.2018 | 22:00 Арсенал - Карабах
13.12.2018 | 22:00 Дюделанж - Бетис
13.12.2018 | 22:00 Олимпиакос - Милан

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?