Сменят Евандро при труден успех на МОЛ Фехервар

27 август 2020 | 23:02 - Обновена
  • копирано
  • 0
Бившият нападател на ЦСКА-София Евандро започна като титуляр за МОЛ Фехервар в домакинския мач ирландския Бохемиънс от първия квалификационен кръг на Лига Европа, спечелен след изпълнения на дузпи.

В редовното време двубоят завърши 1:1, като гостите първи успяха да отбележат гол.

Това се случи в 22-ата минута, когато Уърд откри. В 37-ата Николич изравни от дузпа, а резултатът се запази до края на редовното време. В 101-ата минута Евандро отстъпи мятото си на северномакедонеца Бобан Николов, който беше един от изпълнителите на дузпи, при които унгарският тим започна с пропуск, но след това съперникът направи два и така триумфира.