Весино: Сега трябва да се върнем към победите в Серия А

21 февруари 2020 | 05:25 - Обновена
  • копирано
  • 0

Халфът на Интер Матиас Весино остана доволен от победата над Лудогорец в Разград в първия 1/16-финал в Лига Европа. "Нерадзурите" спечелиха с 2:0 след попадения на Кристиан Ериксен и Ромелу Лукаку от дузпа в края.

Пестелив Интер си тръгна щастлив от Разград (снимки+видео) "През първото полувреме бяхме отпуснати, липсваше ни интензивност не само в пресирането, а и в защита. След почивката вдигнахме оборотите и вкарахме два гола. Дойдохме, за да си осигурим добър резултат преди реванша. Сега трябва да се фокусираме върху следващия си мач, защото след две загуби искаме да се върнем на победния път и в Серия А", коментира Весино.

Следващият съперник на Интер в първенството е Сампдория, а двубоят е на 23 февруари на "Джузепе Меаца".