Пламен Илиев каза какво провали Лудогорец в двата мача срещу Еспаньол (видео)

08 ноември 2019 | 00:52 - Обновена
  • копирано
  • 6

Вратарят на Лудогорец Пламен Илиев каза какво е било в главите на футболистите след червените картони на Форстър и Горалски срещу Еспаньол още през първото полувреме. Орлите загубиха срещата в Испания с 0:6, но въпреки това запазиха второто място в групата.

“Обяснение трудно мога да дам сега. Реално мачът приключи в 10-ата минута, когато получихме първия червен картон. Ще трябва да преодолеем този психологически срив. Шансовете ни са големи за излизане от групата. Факт е, че грубите грешки ни костваха загубите от Еспаньол.

След двата червени картона в главите ни беше да се защитаваме отзад, да си помагаме и да допуснем колкото се може по-малко голове. Еспаньол игра до края”, заяви Илиев, който е доволен, че след следващия шампионатен мач на орлите, който е срещу Витоша (Бистрица), ще има пауза за националните отбори.

“Почивката идва точно навреме, ще ни се отрази добре”, завърши стражът на разградчани.

08 ноември 2019 | 11:55

На някои може и да им се отрази добре паузата, но Пацо отива да пази за националите, където пак го чака канонада от голове... Рейтинг: 2 1

08 ноември 2019 | 08:19

Ей байливи котки къде бяхте в мачовете с цска и ференцвароша мишки такива стойте си по дупките рошави мангали Рейтинг: 9 2

Аве,
(Гост)
10
отговор

Суперграндовете от София кого биха снощи в ЕП турнири, че да ни отсрамят от тия делиорманци.Сигурно са пребили някой европейски гранд от втора или четвърта тяхна лига? А? Или не? Пропуснал съм явно техните мачове снощи, да ги гледам тия олигофрени. Рейтинг: 4 7

Валери Божинов
(Гост)
08 ноември 2019 | 09:05

Когато софийските грандове бяха в силата си детронираха европейски шампиони - Аякс, Нотингам, Ливърпул. Нямаха и такива срамни загуби от детския отбор на последния в испанското първенство. Напротив - дори са отстранявали шампион на Испания. Сега Лудогорец е гранда в българския футбол и не трябва да допуска такива излагации. Рейтинг: 8 1

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Анонимен
(Гост)
9
отговор
08 ноември 2019 | 08:01

Пламен Илиев отново допусна 6 гола, за по-малко от месец след резила с Англия!!! Рейтинг: 5 3

08 ноември 2019 | 07:09

Не може мач да приключи в 10 мин. Ако ви е такова мисленето по добре не го започвайте!9 на 11? Ами 300 спартанци. Ами 7 000 опълченци на шипка срещу 40 000. От 10 удара 6 гола от които 3 лично твои. Ти никога не си бил вратар !Ти проваляше и левски и националния. Прегледай как пазеше някога стефан стайков - мача в шефилд срещу ирландия. От 40 удара във вратата - нула голове. Айде бегай на чалготеката че хапчетата чакат!? Рейтинг: 4 2

Стоилас
(Гост)
6
отговор
08 ноември 2019 | 05:52

Тигре, само се оправдавате, аз на мястото на колегата Домус щях да ви извадя от терена, за да паднете само с 3 гола и да ви се отрази добре 1 година във втора дивизия. Вамос Етро Поле! Рейтинг: 4 1

Пламене
(Гост)
5
отговор
08 ноември 2019 | 04:43

Имаш хубави спасявания, но и много лесно пускаш елементарни голове,при първият гол трябваше да се намеси много по добре. Рейтинг: 4 0

Mr
(Гост)
4
отговор
08 ноември 2019 | 04:06

Стига глупости, Пламен е много добър вратар. Естествено, че с два червени картона мача е решен. Вижте, аз съм левскар в душата си, кръвта ми е синя. Никога няма да спра да подкрепям Левски, но въпреки всичко съм българин и мога да пожелая само успех на Лудогорец и излизане от груповата фаза. Браво, момчета! Успех! Рейтинг: 15 3