Станислав Генчев: На почивката казах, че можем да вкараме 2-3 гола! Гоним излизане от групата

20 септември 2019 | 00:08 - Обновена
Наставникът на Лудогорец Станислав Генчев беше доволен след 5:1 над ЦСКА (Москва) в групите на Лига Европа. Младият специалист призна, че шампионите се целят в достигане на 1/8-финалите.

"Първо да благодаря на футболистите за себераздаването през целия мач, следвахме нашия план. Мачът не започна добре за нас, на полувремето им казах, че ако продължаваме така, можем да вкараме 2-3 гола. За моя радост вкарахме три бързи гола, момчетата се отпуснаха. Щом бихме ЦСКА (М) с 5:1, нормално е това да се счита за най-добрият ни мач. Искам да започнем да показваме все по-добри игри. След като поведоха, футболистите на ЦСКА продължиха да атакуват, те са опитен и силен отбор. Не допуснахме нов техен гол, а след това им вкарахме пет.

Да, наистина, пет гола за едно полувреме са много срещу такъв отбор, но резултатът е справедлив. Нашата цел е да излезем от групата. Ако победим Ференцварош, днешното им 1:1 с Еспаньол, ще е добре дошло за нас. Срещу Ференцварош през лятото ни липсваха пет човека от основните футболисти. Очаквам различен мач сега. Третият ни гол днес беше изключително красив и ни дава увереност. Във всеки мач излизаме за победа. Надявам се на класиране за елиминациите. Гледам да използвам всяка минута и всеки шанс, който ми е даден. Най-важно е представянето на отбора, не мога да кажа, че това е мой момент, това е момент на отбора", каза Генчев след мача.
Клаудиу Кешерудузпа Клаудиу Кешеру  73'
72' Игор Акинфеев  Игор Акинфеевжълт картон
71' Константин Кучаев  Константин Кучаевизлиза
Лукас Сантос  Лукас Сантосвлиза
Клаудиу Кешеругол Клаудиу Кешеру  68'
61' Вадим Карпов  Вадим Карповжълт картон
54' Такума Нишимура  Такума Нишимураизлиза
Илзат Ахметов  Илзат Ахметоввлиза
53' Яка Бийол  Яка Бийолизлиза
Фьодор Чалов  Фьодор Чаловвлиза
Клаудиу Кешеругол Клаудиу Кешеру  52'
Джоди Лукокигол Джоди Лукоки  50'
Вандерсонгол Вандерсон  48'
11' Игор Дивеев  Игор Дивеевгол

20 септември 2019 | 09:56

Браво на Лудогорец щом биха така истинският Цска какво да очакваме за припознати ловешки ментета. Рейтинг: 8 1

20 септември 2019 | 09:47

Браво момчета,така се прави ,а за Гувядата Тричковски седмици и да го дуят сополиф Рейтинг: 1 3

ЛАФКА
(Гост)
16
отговор
20 септември 2019 | 09:01

БРАВО,,10 ПРОЕКТО НАЦИОНАЛА..ДОМУСЧИЕВ: БИЛО НЕГОВИЯТ ЛУДОГОРЕЦ???? ОК НО НЕ Е БЪЛГАРСКИ,,А НАЕМНИЦИ,,КОИТО ОСВЕН ЗА ПАРИТЕ ,ЗА БЪЛГАРИЯ ГИ БОЛИ ХАНША..ИНАЧЕ ОТЛИЧЕН МАЧ НА 13 ЧУЖДЕНЦИ СРЕЩУ РУСНАЦИТЕ Рейтинг: 2 4

Специалния
(Гост)
15
отговор
20 септември 2019 | 08:44

Коментар 12 тез схеми където ги смяташ на село на масата няма да са от най-удачните, изчакай до сутринта да те пусне ракията и си помисли пак. Рейтинг: 2 1

20 септември 2019 | 08:23

ТО ИЗЛИЗАНЕ ЩЕ ИМА, НИКОЙ НЕ Е ВЕКУВАЛ В ГРУПАТА, НО ПОНЕ ДА Е ПРЕЗ ПРЕДНАТА, А НЕ ПРЕЗ ЗАДНАТА ВРАТА! Рейтинг: 2 1

Капацитета
(Гост)
12
отговор
20 септември 2019 | 06:49

На почивката Петричев и Домуса са ти казали или биете или излиташ с шут в дирника и си се замислил през сълзи на футбалерте ама момчета моля ви съ дайте да даде е. Теева в некадърника селски. Рейтинг: 0 6

Браво, НО последни ще сме
(Гост)
11
отговор
20 септември 2019 | 03:35

Браво, НО последни ще сме с 6 точки. Това ще е едната реалност. А 2 ще са реалностите за Цска с 9 или 10 точки. Защото: С цели 3 случайни удара започна прелома. Браво на нас. Но този резултат ще мобилизира враговете. Унгария няма да даде и 1 точка. И Испания няма да ни даде 1 точка. Ще съберат от нас по 6 т. Ако ние пак опукаме Цска в Москва, ще съберем общо 6 точки и с тях ще си останем. В същото време Испания и Унгария си поделиха по 1 т. По мое мнение: И от нас като вземат по 6 стават със 7 точки. Нататък унгарците като паднат 2 пъти от Цска, а испанците паднат 1 път от Цска и изведнъж руснаците събират 9 точки. Унгарците бият испанците и стават 10 т. Испанците да бият руснаците и стават 10 точки. Но ако направят равен, руснаците стават 10 точки, а испанците стават 8 т. Продължават руснаци и унгарци. Нашите с 6т. от 2 победи срещу Русия ще са последни. Не се обзалагам!!! Но като стане така, моля да не псувате тогава Лудогорец. А да си спомните този коментар. Най-добре се смеят накрая на състезанието. Тренерът на Цска, Гончаренко е прав. Не са отпаднали, а ние не сме с 1 или 2 крака класирани. Според мен: 3 майсторски, но случайни гола обърнаха мача. Реално изработен бе четвъртия гол за 1:1. Дузпата не коментирам. С нея и без нея Рейтинг: 1 7

20 септември 2019 | 02:00

Казваш, те са менте-то, а па вие с тире-то сте оригиналът?! Пак си се пообъркал нещо, брато!! : Рейтинг: 4 2

Хаха.
(Гост)
20 септември 2019 | 11:43

Друго си е да има едно голямо тире. Феновете на Оцветения литекс решиха да гледат мач, на истински ЦСКА, за да си припомнят великия армейски клуб, за съжаление покоен. Рейтинг: 0 0

МИКИ МАУС
(Гост)
7
отговор
20 септември 2019 | 01:57

Преди мача в директно включване от Разград по БНТ-1 репортера на телевизията пита една фенка на Лудогорец, защо е на мача и тя хъкъта, мъкъта само се лези и нищо не можа да каже, а ха ха ха... Рейтинг: 4 1

менте
(Гост)

А феновете на "грандовете" знаят защо са на мач, само дето нямат мачове в Европа... Рейтинг: 6 3

До менте
(Гост)
20 септември 2019 | 02:41

Така е колега,знаят защо са мач -да получат редовната си доза без пари.... Рейтинг: 5 2

Тъжната истина
(Гост)
20 септември 2019 | 12:41

По - тъжно е да ходиш за кренвирш с питка и лъжичка лютеница , феновете са 80 % 60 +++ или хора в неравностойно положение , не е упрек или присмех , просто това е реалността ! Ако проекта не залезе, след 30-40 години ще имате 2-3 хиляди " ИСТИНСКИ " фенове ! Рейтинг: 0 0

ЦЕСЕКАР
(Гост)
6
отговор
20 септември 2019 | 01:52

Руския ЦСКА много зле братче. Нас Лудогорец никога не ни е вкарвал 5 гола в един мач. В последните 3 мача в Разград даже не ни е вкарвал гол, от 5 мача насам няма победа срещу нас. Струва ми се, че ние сме оригинала а руснаците са ментето. Рейтинг: 1 5