Ето пълния жребий за първия предварителен кръг на Лига Европа

18 юни 2019 | 17:32 - Обновена
Ето пълния жребий за първия предварителен кръг на Лига Европа
  • копирано
  • 2
Пълен жребий за първия квалификационен кръг на Лига Европа:

Малмьо (Швеция) - Балимена (Северна Ирландия)/Рунавик (Фарьорски о-ви)
Ордабаси (Казахстан) - Торпедо Кутаиси (Грузия)
Макаби Хайфа (Израел) - Мура (Словения)
Крусейдърс (Северна Ирландия) - Б36 Торсхавн (Фарьорски острови)
Левски (България) - Ружомберок (Словакия)
Олимпия Любляна (Словения) - Рига (Латвия)
Динамо Тбилиси (Грузия) - Ла Фиорита (Сан Марино)/Енгордани (Андора)
Кона'с Куей (Уелс) - Килмарнък (Шотландия)
Сант Жулия (Андора)/Европа (Гибралтар) - Легия Варшава (Полша)
Дебрецен (Унгария) - Кукеши (Албания)
Интер Турку (Финландия) - Брьондби (Дания)
Академия Пандев (Сев. Македония) - Зрински Мостар (Босна и Херцеговина)
Хонвед (Унгария) - Жалгирис Вилнюс (Литва)
Широки брег (Босна и Херцеговина) - Кайрат (Казахстан)
Витебск (Беларус) - КуПС Куопио (Финландия)
ЦСКА-София (България) - Титоград (Черна гора)
Чукарички (Сърбия) - Банантс (Армения)
Молде (Норвегия) - Рейкявик (Исландия)
Нефтчи (Азербайджан) - Сперанта Молдова)
Алашкерт (Армения) - Македония Скопие (Северна Македония)
Краковия Краков (Полша) - Дунайска стреда (Словакия)
Брейдаблик (Исландия) - Вадуц (Лихтенщайн)
Гзира Юнайтед (Малта) - Хайдук Сплит (Хърватия)
Жюнес Еш (Люксембург) - Тобол (Казахстан)
Прищина (Косово)/Сейнт Джоузеф'с (Гибралтар) - Рейнджърс (Шотландия)
Зета (Черна гора) - Фехервар (Унгария)
Радник (Босна и Херцеговина) - Спартак Търнава (Словакия)
Кауно Жалгирис (Литва) - Аполон Лимасол (Кипър)
Бран (Норвегия) - Шамрок Роувърс (Република Ирландия)
Раднички Ниш (Сърбия) - Флора Талин (Естония)
ФКСБ (Румъния) - Милсами Орхей (Молдова)
Корк Сити (Реп. Ирландия) - Прогрес (Люксембург)/Кардиф МУФК (Уелс)
Шахтьор Солигорск (Беларус) - Хибърниънс (Малта)
Фола Еш (Люксембург) - Чихура (Грузия)
Вентспилс (Латвия) - Теута (Албания)
Стярнан (Исландия) - Левадия Талин (Естония)
Домжале (Словения) - Балзан (Малта)
Бари Таун (Уелс)/Клифтънвил (Сев. Ирландия) - Хаугезунд (Норвегия)
Лачи (Албания) - Апоел Беер-Шева (Израел)
Ритериай (Литва) - Клаксвик (Фарьорски о-ви)/Тре Фиори (Сан Марино)
Будучност (Черна гора) - Нарва Транс (Естония)
Динамо Минск (Беларус) - Лиепая (Латвия)
Сабаил (Азербайджан) - Университатя Крайова 1948 (Румъния)
Норшьопинг (Швеция) - Сейнт Патрик'с (Република Ирландия)
Пюник (Армения) - Шкупи (Македония)
Абърдийн (Шотландия) - РоПС Рованиеми (Финландия)
АЕК Ларнака (Кипър) - Петрокуб-Хънчещи (Молдова)

Още по темата
  • копирано
  • 2
SPORTAL.BG
Спортни новини
Прочетена 5340

Добави коментар ›› Коментари (2)

Левскар В.К.
(Гост)
2
отговор
18 юни 2019 | 21:25

ееее, ние само с три отбора ли се България? Локото няма ли да играят ,нали взеха купата? Макар,че исках Ботев да са! Но преди играхме с 4 отбора до миналата година… Рейтинг: 0 0

Hasan
(Гост)
1
отговор
18 юни 2019 | 21:17

Интересно... Няма Турски отбори!!! Рейтинг: 0 0

ima
(Гост)
19 юни 2019 | 08:09

има бре, Уефскито Рейтинг: 0 0

Към ima
(Гост)
19 юни 2019 | 14:44

Грешка-ц*ка Рейтинг: 0 0

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?