Дяков: Шансовете са малки, нека дадем време на Тони Здравков (видео)

25 октомври 2018 | 22:05 - Обновена
Капитанът на Лудогорец Светослав Дяков беше разочарован от равенството 1:1 в гостуването на АЕК (Ларнака). Първата точка на "орлите" най-вероятно няма да бъде достатъчна за шампионите да продължат напред, след като Цюрих има вече осем точки преднина три кръга преди края.

"Разбира се, че не побеждаваме, но шансовете ни намаляват драстично предвид развоя в другия мач. Ако трябва да сме честни, закономерно равенство. Не мога да анализирам моментално след мача, тъй като емоцията е голяма. Първото имахме надмощие и надигравахме противника, но пропуснахме да вкараме втори гол и да решим мача. После допуснахме грешка и ни изравниха", сподели Дяков.

"Тони Здравков? Минали са два-три дни, за да усетим разлика, трябва да мине повече време. Той е добър български специалист и нека да му дадем шанс. Предстои труден мач със Септември, който трябва да спечелим. Лудогорец винаги играе за победа. В Европа ще се опитаме да спечелим другите мачове, колкото и да е трудно. Ако трябва да сме честни първото полувреме играхме добре, но второто полувреме загубихме контрола над мача, колкото и да не ни се иска. АЕК не са имали положения, но играха по-добре. Отново отпаднахме второто? Няма нищо общо от мача с Левски, тогава резултатът от второто полувреме ни устройваше, докато днес не беше така. Големи сме да вярваме в чудеса, но дано да се случи. Всеки мач обаче е специален в Европа и ще гоним победата.", коментира Дяков.
4-3-3
Антонио Рамирес Мартинес - Тоньо Антонио Рамирес Мартинес - Тоньо25 Ренан33 Ренан
Jean Luc Gbayara Assoubre Jean Luc Gbayara Assoubre21 Мей Малангу11 Мей Малангу
Thierry Alain Florian Taulemesse Thierry Alain Florian Taulemesse23 Якуб Шверчок70 Якуб Шверчок
90' Яцек Горалски  Яцек Горалскижълт картон
Сисиньо  Сисиньожълт картон
84' Клаудиу Кешерю  Клаудиу Кешерюизлиза
Якуб Шверчок  Якуб Шверчоквлиза
Tete Chamorroизлиза Tete Chamorro  83'
Jean Luc Gbayara Assoubreвлиза Jean Luc Gbayara Assoubre
81' Светослав Дяков  Светослав Дяковизлиза
Мей Малангу  Мей Малангувлиза
Труйолизлиза Труйол  72'
Acoran Barrera Reyesвлиза Acoran Barrera Reyes
Апостолос Гиануизлиза Апостолос Гиану  63'
Thierry Alain Florian Taulemesseвлиза Thierry Alain Florian Taulemesse
62' Густаво Кампаняро  Густаво Кампаняроизлиза
Яцек Горалски  Яцек Горалскивлиза
47' Натанаел Пимиента  Натанаел Пимиентажълт картон
Jorge Larenaдузпа Jorge Larena  25'
Хектор Хевелжълт картон Хектор Хевел  21'
7' Джоди Лукоки  Джоди Лукокигол