Попречихме на Лудогорец да играе своята игра, коментира наставникът на Байер (видео)

21 септември 2018 | 00:57 - Обновена
Наставникът на Байер (Леверкузен) Хайко Херлих увери, че никой в отбора му не се е смутил след силните минути на Лудогорец, довели до пасив от два гола за германците в изминалия сблъсък в Лига Европа. “Орлите” водеха в резултата, но в крайна сметка гостите стигнаха до краен успех с 3:2.

“Искахме да попречим на съперника да играе своята игра. Знаехме, че Лудогорец разполага с много добри изпълнители. Някои детайли в началото ни липсваха. При първото попадение на противника направихме излишно нарушение. Освен това и стената не беше добре построена. Но дори при 0:2 не бяхме притеснени. Знаехме какви са нашите качества. Трябваше да направим корекции в играта на почивката. Не трябваше да им позволяваме да играят на контраатака. Мисля, че това се получи, а през второто полувреме отборът си подаваше така, както знам, че можем да го правим", заяви Херлих.
Лукас Аларио13 Лукас Аларио
90' Исаак Телин  Исаак Телинизлиза
Лукас Аларио  Лукас Алариовлиза
Козмин Моцижълт картон Козмин Моци  88'
85' Кевин Фоланд  Кевин Фоланджълт картон
Густаво Кампанярожълт картон Густаво Кампаняро  83'
Светослав Дяковизлиза Светослав Дяков  76'
Яцек Горалскивлиза Яцек Горалски
73' Ларс Бендер  Ларс Бендеризлиза
Леон Бейли  Леон Бейливлиза
71' Исаак Телин  Исаак Телинжълт картон
69' Кай Хавертц  Кай Хавертцгол
63' Исаак Телин  Исаак Телингол
61' Доминик Коор  Доминик Кооржълт картон
46' Паулиньо  Паулиньоизлиза
Кевин Фоланд  Кевин Фоландвлиза
44' Ларс Бендер  Ларс Бендержълт картон
38' Кай Хавертц  Кай Хавертцгол