Всички резултати от първите мачове в Лига Европа

13 юли 2018 | 10:05
Всички резултати от първите мачове в Лига Европа
Първи мачове от първия квалификационен кръг в Лига Европа:

Пюник (Армения) - Вардар (Македония) 1:0
Вентспилс (Латвия) - Луфтетари (Албания) 5:0
Чихура (Грузия) - Бейтар Йерусалим (Израел) 0:0
Рудар (Словения) - Тре Фиори (Сан Марино) 7:0
Партизани (Албания) - Марибор (Словения) 0:1
КуПС (Финландия) - Копенхаген (Дания) 0:1
Левадия (Естония) - Дъндок (Ирландия) 0:1
Тракай (Литва) - Иртиш (Казахстан) 0:0
Нарва Транс (Естония) - Железничар (Босна и Херцеговина) 0:2
Балзан (Малта) - Кесла (Азербайджан) 4:1
Лахти (Финландия) - Хафнарфьордур (Исландия) 0:3
Габала (Азербайджан) - Прогрес (Люксембург) 0:2
Илвес Тампере (Финландия) - Славия (България) 0:1
Лепая (Латвия) - Хекен (Швеция) 0:3
Милсами (Молдова) - Слован Братислава (Словакия) 2:4
Ференцварош (Унгария) - Макаби Тел Авив (Израел) 1:1
Антортозис (Кипър) - Ляч (Албания) 2:1
Петрокуб (Молдова) - Осиек (Хърватия) 1:1
Конас Кий (Уелс) - Шахтьор (Беларус) 1:3
Дери Сити (Ирландия) - Динамо Минск (Беларус) 0:2
Нефтчи (Азербайджан) - Уйпещ (Унгария) 3:1
Стумбрас (Литва) - Аполон (кипър) 1:0
ЦСКА-София (България) - Рига (Латвия) 1:0
ИБВ (Исландия) - Сарпсборг (Норвегия) 0:4
Енгордани (Андора) - Кайрат (Казахстан) 0:3
Гурник Забже (Полша) - Заря Балти (Молдова) 1:0
Торшавн (Фарьорски острови) - Титоград (Черна гора) 0:0
Расинг Унион (Люксембург) - Виторул (Румъния) 0:2
Широки Брег (Босна и Херцеговина) - Домжале (Словения) 2:2
Шамрок Роувърс (Ирландия) - АИК (Швеция) 0:1
Рудар Плевля (Черна гора) - Партизан (Сърбия) 0:3
Будучност (Черна гора) - Тренчин (Словакия) 0:2
Хибърниън (Шотландия) - Рунавик (Фарьорски острови) 6:1
Лех Познан (Полша) - Гандзасар (Армения) 2:0
Клифтънвил (Северна Ирландия) - Нордсийланд (Дания) 0:1
Спартак Суботица (Сърбия) - Колерейн (Северна Ирландия) 1:1
Рейнджърс (Шотландия) - Шкупи (Македония) 2:0
Раднички Ниш (сърбия) - Гзира (Малта) 4:0
Дунайска Стреда (Словакия) - Динамо Тбилиси (Грузия) 1:1
Стярнан (Исландия) - Номе Калю (Естония) 1:0

от сряда:
Бананц (Армения) - ФК Сараево (Босна и Херцеговина) 1:2
Работнички (Македония) - Хонвед Будапеща (Унгария) 2:1
Вадуц (Лихтенщайн) - Левски (България) 1:0
Фола Еш (Люксембург) - ФК Прищина (Косово) 0:0
КИ Клаксвик (Фарьорски острови) - Жалгирис Вилнюс (Литва) 1:2
Гленавон (Северна Ирландия) - Молде (Швеция) 2:1

от вторник:
Самтредия (Грузия) - Тобол (Казахстан) 0:1

Още по темата
SPORTAL.BG
Спортни новини
Прочетена 2429

Коментирай



Няма коментари.


Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?