Разкъсват Касийяс, ръцете му били от масло (видео)

18 януари 2016 | 13:19 - Обновена
  • копирано
  • 6
Вратарят на Порто Икер Касийяс беше разсипан от критики заради грешката си по време на неделния мач срещу Витория (Гимараеш) от португалското първенство, който "драконите" загубиха с 0:1. Още в 4-ата минута бившият капитан на Реал Мадрид не успя да хване топката и това стана причина за гола в мрежата му.

"Ръце от масло", иронизира днес местният вестник Record по адрес на световния шампион.

OJogo също поставя Касийяс на водещата си страница, отчитайки, че не е издържал на напрежението.

С това поражение Порто се отдалечи на 5 точки от лидера Спортинг, като в последните си пет мача за първенство има само две победи.