Късен гол на Хари Кейн класира Тотнъм за 1/16-финалите, Андерлехт срази Монако като гост (видео)

26 ноември 2015 | 22:03 - Обновена
Лондонският Тотнъм си осигури място в директните елиминации на Лига Европа. "Шпорите" спечелиха с 1:0 гостуването си на Карабах в мач от петия кръг на груповата фаза. Единственото попадение в двубоя реализира Хари Кейн в 78-ата минута. Нападателят бе точен с глава след изпълнение на ъглов удар. Той изпревари всички останали и изпрати топката в мрежата от съвсем близко разстояние.

В другия мач от Група "J", който се изигра днес, Андерлехт победи с 2:0 като гост Монако с голове на Жиле (45+1) и Ачеампонг (78).

Тимът на Маурисио Почетино е лидер в класирането в Група "J" с 10 точки. Втори е Андерлехт със 7, трети е Монако с 6, а на последното четвърто място се намира Карабах с 4 точки.

ФК Карабах - Тотнъм 0:1