ПСВ Айндховен с класика над Дебрецен (видео)

05 ноември 2010 | 00:32

Отборът на ПСВ Айндховен записа класически успех с 3:0 в домакинството си на Дебрецен от група "I" на Лига Европа. Холандците тотално надиграха своя съперник и можеха да спечелят и с по-голям резултат, ако нападателите на тима бяха по-съсредоточени в завършващата фаза.

Афелай откри резултата в 22-ата минута с удар от границата на наказателното поле. След това в 44-ата Райс увдои, възползвайки се от чудесен пас на Тойвонен в наказателното поле. Крайното 3:0 пък оформи Вуйтенс в 88-ата минута, след нов пас на Тойвонен.

След тази победа ПСВ продължава да води еднолично в групата с актив от 10 точки, докато Дебрецен все още няма спечелена точка и остава твърдо на последното място в таблицата.